28.07.2024, 12:45 • Yves-du-Manoir Stadium • Skupina B • Kateřina Kubatková

40

TATUM STEWARTOVÁ - 2:1

40

Austrálie právě vstřelila branku! TATUM STEWARTOVÁ vystřelila po zemi, ale jedna z bránících hráček zvedla míček pod horní tyčku branky.

33

Taheera Augoustiová vyfasovala zelenou kartu a dvě minuty si tak nezahraje.

30

Australanky se snaží v poslední minutě prvního poločasu něco vymyslet a daří se jim to! Perisová tečovala jako poslední míček před Lloydovou, ale těsně minula pravou tyč!

28

Střelu Squibbové vykryla jihoafrická brankářka a skóre se nemění. Po souboji ale zůstala na ploše ležet kapitánka Christieová, která je nakonec z e hřiště doprovázena zdravotníky.

19

Skvělý zákrok Lloydové! Grace Stewartová se snažila oběhnout jihoafrickou brankářku a zakončovat do prázdné branky, to ji ale Lloydová nedovolila.

17

Collwillová se zhostila střely, která byla ale vykryta a skóre se nemění.

16

STEPHANIE KERSHAWOVÁ - 1:1

16

Austrálie právě vstřelila branku! STEPHANIE KERSHAWOVÁ z blízkosti poprvé v utkání překonala brankářku Lloydovou a vyrovnává na 1:1!

14

KAYLA DE WALLOVÁ - 0:1

14

Tým JAR vstřelil branku! KAYLA DE WALLOVÁ skvěle obehrála australskou brankářku a zakončovala do prázdné svatyně!

11

Skvělý zákrok Bartramové! Chamberlainová měla nyní velkou šanci k první změně skóre, dostala se až těsně před branku, ale australskou gólmanku nepřekonala.