Nizozemsko – Francie

4:0

konec (1:0. 1:0, 1:0, 1:0)

28.07.2024, 19:45 • Skupina A • Jan Prošek

Hokejisté Francie prohrávají tento zápas, na Nizozemsko po nepříliš povedeném výkonu nestačili 0:4. Naopak Nizozemsko tento duel vyhrálo stylem start – cíl. (21:22:36)

60

Nizozemsko bude rozehrávat trestný roh.

60

Zelenou kartu dostává Etienne Tynevez.

59

V poklidném tempu se duel dohrává, Nizozemsko míří za jasnou výhrou.

58

Probíhají poslední dvě minuty hry v tomto zápase.

57

Tjep Hoedemakers si vypracoval střeleckou pozici, kterou ale nepřetavil v branku.

55

Pět minut nás dělí od konce zápasu, ve kterém hráči Nizozemska jednoznačně vedou.

54

Duco Telgenkamp - 4:0

54

Nizozemsko právě vstřelilo branku!
Tak to bylo nechytatelné. Nizozemsko rychle přeneslo hru a ke střele se dostal Brinkman, jehož střelu před brankou skvěle tečoval DUCO TELGENKAMP.

54

Po delší době registrujeme střelecký pokus. Nizozemský Thijs van Dam se prodral ke střele, která však míří vedle.

52

Obrázek hry je poslední minuty stejný, hráči Francie jsou sice aktivnější, tlačí se do zakončení, ale nemohou se prosadit a snížit.

51

Jen těžko se dostává Francie přes nizozemský obranný val do zakončení.

50

Dam to vzal na sebe, otočil se směrem do hřiště, ale rychlá přihrávka postrádala přesnost.

50

Pět minut hry z poslední čtvrtiny je pryč, Francie prohrává o tři branky a je jen na ní, jak dokáže reagovat na průběh utkání.

47

Hokejisté Francie jsou nyní aktivnější, tlačí se do zakončení, ale nemohou se propracovat do střelecké pozice.

46

Francie se pokouší se zápasem něco udělat, Etienne Tynevez to zkoušel individuálně, ale soupeř jeho pokus zblokoval.

45

Timothee Clement měl dvě dobré střelecké pozice, ale brankář se vyznamenal a zachytil oba pokusy.

45

V poslední minutě hry ve čtvrtině bude Francie rozehrávat trestný roh.

43

Francie přispěchala s odpovědí, byl to Etienne Tynevez, jehož projektil míří mimo.

42

Nizozemsko pokračuje v dobré hře, další zajímavou šanci měl Tjep Hoedemakers, jehož rána nebyla povedená a nebude patřit mezi ozdoby tohoto klání.

40

Nizozemsko vybojovalo trestný roh. Následně Brinkman minul branku.

39

Arthur Thieffry si poradil také s dalším pokusem, který vyslal Lars Balk.

39

Nizozemský Duco Telgenkamp to vzal na sebe, uvolnil se pro střelu, ale jeho pokus kryje brankář.

36

Tým vedený jako domácí hraje aktivněji, Middendorp to vzal na sebe, ale jeho rána byla zblokovaná.

35

Seve van Ass přijal přihrávku, chtěl pokračovat v akci, ale do výraznější šance se nepropracoval.

34

Hra se nyní opticky vyrovnává, ale ani jeden celek se nemůže nyní propracovat do střelecké pozice.

33

Nizozemsko pokračuje v dobré hře, tlačí se do zakončení, ale obrana Francie je pozorná.

31

Jonas de Geus - 3:0

31

Hned v úvodu třetí části utkání navyšuje Nizozemsko své vedení, prosazuje se JONAS de GEUS. Jeho rána byla nechytatelná. Francie to dnes bude mít hodně těžké.

31

Začala třetí čtvrtina.

30

Konec prvního poločasu.

30

Do zakončení se dostal Janssen, jehož pokus míří vedle branky.

30

30

Začala poslední minuta hry ve čtvrtině.

29

Koen Bijen - 2:0

29

Signál Nizozemsku vyšel na výbornou a míček do branky dokázal dostat KOEN BIJEN. První rána byla zblokovaná, na dorážku už nikdo z hráčů neměl nárok.

29

Janssen se dostal po rychlé rozehrávce k zakončení, ale brankář si dokázal poradit.

29

Žlutá karta pro Cristoforoa Peters-Deutze.

29

Hokejisté Nizozemska vybojovali trestný roh, uvidíme, zda tato situace povede k nějaké šanci.

28

K vidění není příliš atraktivní pozemní hokej, stále platí těsné vedení Nizozemska.

27

Do zakončení se dostal Jip Janssen, ale jeho nepříliš povedený pokus neměl nárok na úspěch. Stav zápasu se nemění.

27

Nizozemský Koen Bijen se dostal ke střele, kterou jeden ze soupeřů zblokoval na trestný roh.

25

Dostáváme se do finálních minut prvního poločasu. Francie stále prohrává o jednu branku a nemůže si vypracovat úvodní brankovou situaci.

24

Tjep Hoedemakers to vzal na sebe, s jeho ránou si poradil brankář Arthur Thiefry.

23

Hokejisté Francie jsou aktivnější, tlačí se do zakončení, ale obrana soupeře je pozorná.

22

Vyloučený hráč se vrací do hry, výhodu nedokázala Francie proměnit.

22

Reprezentace Francie pokračuje v dobrém výkonu, nyní se do zakončení dostal Gaspard Baumgarten, jehož pokus končí vedle branky.

21

Do zakončení se dostal francouzský Victor Charlet, jehož rána byla zblokovaná podle všeho.

20

První zelení karta v tomto zápase, dostává ji Jorrit Jan Willem Croon.

18

Nizozemsko rozehrávalo další trestný roh, mělo obrovskou šanci, ale Koen Bijen minul branku.

17

K zakončení se dostal nizozemský Jip Janssen, s jehož pokusem si poradil brankář soupeře.

17

Hned v jejím úvodu budou hokejisté Nizozemska rozehrávat trestný roh.

16

Začala druhé čtvrtina.

15

Skončila první čtvrtina.

14

Nizozemsko kombinuje na polovině soupeře, ale Reyenga se k míčku nedostal.

12

Souboje o míček se odehrávají na polovině hrací plochy.

11

Seve van Ass se propracoval do zakončení, brankář Francie se nyní dokázal poradit.

10

Na konci desáté minuty se propracoval do šance jeden z hráčů Nizozemska, ale akce nebyla přesná.

10

Deset minut hry je pryč, viděli jsme jednu branku a minimum dalších šancí.

9

Mnoho šancí momentálně k vidění není, Francie se sice pokouší odpovědět co nejrychleji, ale nemůže se propracovat do zakončení.

7

Reyenga - 1:0

7

Trestný roh nevyšel podle představ, ale hra pokračovala dál, a pak se prosazuje REYENGA.

7

6

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Optickou převahu aktuálně mají hráči Francie, kteří se s míčkem však musí vracet na svou polovinu.

5

Nizozemská akce středem hrací plochy nebyla špatná, ale zakončení nevyšlo podle představ.

4

Nyní se hraje především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.

3

Francie sice dostala míček do branky, ale po opakovaném záběru to bylo po zásahu vysokou hokejkou, branka tedy neplatí.

3

Nizozemsko vstoupilo do zápasu aktivněji, kombinuje na polovině soupeře, ale nemůže si vypracovat výraznější šanci.

2

Nizozemský hráč měl velkou šanci, ale jeho rána míří vedle braky.

1

Francie hraje v bílém, Nizozemsko v červeném.

1

Zápas začal.
Francie bude mít velkou podporu v hledišti a má co napravovat.
Pro obra kluby se jedná o druhý zápas na turnaji. Hokejisté Francie na úvod na domácí olympiádě prohráli s Německem vysoko 2:8 a naopak Nizozemsko na úvod Her porazilo Jihoafrickou republiku 5:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky pozemního hokeje. V tomto zápase v rámci skupiny A proti sobě nastoupí Nizozemsko a Francie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 19:45.