Olympijské hry - muži

Slovinsko – Kanada

3:1

konec (25:21, 25:20, 20:25, 25:21)

28.07.2024, 21:00 • South Paris Arena 1, Paříž • 1 • Skupina A • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 1.44 2.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejproduktivnějším hráčem zápasu se stal Tonček Štern, ačkoliv značnou část prvního setu strávil v útrobách kvůli otřesení, přesto stačil nasbírat výborných 24 bodů. Klemen Čebulj přidal 15 bodů a Tine Urnaut 13.

Na kanadské straně nasbíral 17 bodů Loeppky, Szwarc přidal 14 a Maar 12. (23:07:39)
Slovinci si při olympijské premiéře připisují cenné vítězství, když porážejí Kanadu 3:1 po setech 25:21, 25:20, 20:25 a 25:21.

Konec zápasu

25:21

Alen Pajenk zablokoval Arthura Szwarce, míč dopadl přímo na koncovou čáru a Slovinci slaví vítězství!

24:21

A teď je ještě horší, když Klemen Čebulj vytloukl kanadský dvojblok!

23:21

Loeppky snižuje z pipu, ovšem kanadská pozice je velmi zlá.

23:20

Skvělý servis Šterna Maar přihrál na slovinskou polovinu, kde na míč Herr sáhl nelegálně a je mu pískána hra v prostoru soupeře!

22:20

Úspěšná ulívka Tončeka Šterna.

21:20

Lui zaváhal na příjmu, Kanaďané neměli dobře připravený útok a znovu se museli bránit, ovšem Šterna zablokoval Fynn McCarthy!

21:19

Loeppky servíroval do zámezí, Slovincům chybí čtyři body.

20:19

Szwarc byl ubráněn na hlavním kůlu a Urnaut mohl útočit, ovšem neměl zrovna komfortní pozici a smečoval do sítě.

20:18

Slovinci dostali další možnost zaútočit, Jan Kozamernik složil míč na palubovku a navyšuje slovinské vedení!

19:18

Oddechový čas pro tým Kanada.

19:18

Další skvělá rozehra putuje na konto Slovinců díky povedené ulívce Čebulje! Kanaďané promarnil několik možností na úspěšný útok, to by je mohlo mrzet.

18:18

Tine Urnaut se prosadil za hlavou Ropreta.

17:18

Eric Loeppky úspěšně zaútočil na hlavním kůlu do diagonály.

17:17

Nekompromisní útok Tončeka Šterna na handě po lajně.

16:17

Arthur Szwarc uspěl za hlavou nahrávače Herra. V posledních minutách byl Szwarc dost neviditelný.