0:2

konec (0:2)

29.06.2024, 11:00 • Stadion v Kollárově ulici, Vlašim • Aleš Racek

Tipsport: 4.43 4.57 1.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vlašim se sice ve druhém poločase výrazně zlepšila, na konečném výsledku se to však nepodepsalo. FK Teplice tak porážejí svého středočeského soupeře po brankách Horského a Radosty 2:0. (12:48:18)

90

89

Vlašim bude na závěr utkání zahrávat standardní situaci blízko vápna soupeře.

85

Nepovedená střela z velké vzdálenosti letěla zhruba dva metry od tyče hostující branky.

82

Čechal předvedl výborný zákrok proti střele ze střední vzdálenosti. Hra by měla pokračovat rohovým kopem domácích.

79

Závar uvnitř vápna hostů vyřešil brankář Čechal vyboxováním míče do zámezí. Vlašim však bude v ofenzivě pokračovat.

76

Po nepovedeném útoku Teplic bude od vlastní branky vykopávat brankář Kolář.

72

S touto střele z kraje vápna si jednoduše poradil brankář Čechal.

68

I ve druhém poločase rozhodčí vyhlašuje občerstvovací pauzu.

64

Útočný faul Vlašimi ukončuje jejich ofenzivní snažení.

59

Obrovská šance domácích zůstává nevyužita, po krásné souhře přišla střela zevnitř vápna, která však mezi tři tyče nezamířila.

55

Vlašim rozehrála standardní situaci na polovině soupeře na krátko a snaží se kombinovat kolem vápna Teplic.

52

Po přímém kopu následuje i kop rohový.

51

Hráč Teplic vybojoval pro svůj celek výhodu přímého kopu z dobré pozice.

49

Tento míč byl již v zámezí, na polovině hřiště tak budou vhazovat hosté.

46

Po zkrácené přestávce startuje druhý poločas.
První poločas byl jasně v režii hostujících hráčů Teplic, ti svou nadvládu na hřišti potvrdili dvěma brankami v závěru poločasu. Druhý poločas by měl začít zhruba ve 12:05.

45+2

Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

45

Po faulu na polovině hřiště budou rozehrávat domácí.

42

42. RADOSTA - 0:2

42

Teplice právě vstřelily branku!
Hosté vyřešili toto přečíslení náramně, MATĚJ RADOSTA se šikovně uvolnil na levé straně a přesnou střelou na vzdálenější tyč překonal brankáře.

38

Po hezké kombinaci se ke střele z voleje dostal hostující záložník, jeho tvrdý pokus však branku minul.

35

Rohový kop vyboxoval domácí brankář Kolář jen na další roh.

32

32. HORSKÝ - 0:1

32

FILIP HORSKÝ se hezky uvolnil na hraně velkého vápna a tvrdou přízemní ranou mířenou k tyči překonal brankáře soupeře.

28

Po rohovém kopu Teplic, který letěl do malého vápna, se ke střele dostal jejich záložník. Brankář však zasahovat nemusel.

25

Rozhodčí správně píská po faulu na polovině hřiště, s míčem tak budou pokračovat domácí.

23

Chvilku se teď hrát nebude, na ředě je totiž občerstvovací přestávka, přesto že je teprve dopoledne se už hraje ve velkém horku.

22

Teplický hráč prošel přes obránce a následně upadl ve vápně, jistá rozhodčí však jasně ukázal, že to bylo na penaltu málo.

18

Teplice opět útočily po pravé straně, po další nepřesnosti však bude od vlastní branky odkopávat gólman domácích.

15

Přečíslení Teplic nebylo dobře vyřešeno. Po špatné přihrávce z pravé strany míč končí v zámezí.

10

Po útočném faulu bude od rohového praporku rozehrávat brankář Vlašimi.

7

Teplice zahrávaly rohový kop, po kterém však k zakončení nedošlo. U míče jsou hráči domácích.

5

První střelu v zápase si mohou zapsat i domácí, pokus ze větší vzdálenosti však branku soupeře neohrozil. Odkopávat by měl Matěj Čechal.

2

První střelecký pokus si připisují hráči Teplic, po chabé střele která zhruba o metr minula branku, bude odkopávat domácí brankář.

1

Obě jedenáctky právě nastupují na hrací plochu, domácí Vlašim bude hrát v bílých dresech, hosté z Teplic ve dresech černých.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Kolář – Beránek, Biegon, Breda, Hašek, Holoubek, Kareem, Novák, Pudil, Šimeček, Soukeník

FK Teplice: Čechal – Švanda, Bílek, Havelka, Vachoušek, Tsykalo, Emmer, Kričfaluši, Radosta, Zsigmond, Horský
Náhradníci: Němeček, Micevic, Jukl, Trubač, Hora, Svatek, Harušťák, Bzura, Audinis
Trenér: Zdenko Frťala.
Krásné dopoledne všem příznivcům české kopané, dnes nás čeká přípravné utkání mezi druholigovým FC Sellier & Bellot Vlašim a prvoligovým celkem FK Teplice. Utkání se odehraje na domácím hřišti Vlašimi v Kollárově ulici.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.