0:1

konec (0:1)

29.06.2024, 17:00 • Stonava (CZE) • Adam Kročil

Tipsport: 3.06 3.45 2.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi další přípravné utkání, které nenaplnilo očekávání gólové přestřelky a končí tradičním fotbalovým výsledkem 1:0. První půle nabídla více zajímavých akcí, ale ani ve druhém poločase nemůžeme říct, že by se nějaká šance nenašla. Závěr zápasu už se odehrál v poklidu, protože podávat maximální výkon při takových teplotních podmínkách není nic jednoduchého. Doufám, že jste si zápas užili a přeji hezký zbytek dne. (18:54:05)

90

90

Hráči Karviné už nechtějí riskovat obdržení branky a v poklidu kombinují.

88

Dlouhý aut do vápna Tych nadělal větší potíže, než se předpokládalo, ale poslední bránící hráč zachoval chladnou hlavu a poslal míč do bezpečí.

85

Hráči Karviné mohli zamknout svého soupeře v okolí vápna a pošetřit sílu, ale veškeré snažení ukončila uspěchaná střela.

83

Střídání v týmu GKS Tychy:
ze hřiště odchází Jakub Budnicki, přichází Thomas Pranica.

83

Po delší době se na útočnou polovinu podíval i polský tým, ale obránci ze Slezska si s tímto nájezdem hravě poradili.

81

Útočné snahy Karviné ukončuje zpracování míče za pomoci ruky.

79

Další rohový kop Karviné z levé strany našel jen hlavu bránícího hráče a byl zakončen velmi nepovedenou střelou zpoza pokutového území.

78

Hráči Tych se dožadují penalty, která ale rozhodně nařízena nebude.

77

Po faulu na Rumina rozehrávají z půle Poláci.

74

Než bude hra pokračovat odkopem od branky Tych, je zde rozhodčím nařízená občerstvovací pauza.

72

A pokus, který přišel po tomto rohovém kopu, nebyl vůbec špatný. Tychy zachránil reflex skvěle chytajícího brankáře.

72

Fleišman vybojoval další rohový kop pro český celek.

71

Karviná se opět pokouší o postupný útok pravou stranou.

68

ze hřiště odchází Rafal Makowski, přichází Teo Kurtaran.

68

Žlutá karta pro tým GKS Tychy (Mateusz Radecki).

67

Hráči Karviné by velmi rádi přidali druhou branku, což dokládá útočné snažení z posledních minut. Po rohovém kopu, který byl odhlavičkován do zdánlivého bezpečí, si míč našel jeden z obránců Karviné a svou střelou orazítkoval břevno.

66

Velká šance Karviné. Nejprve střela z pravé strany, kterou pokryl brankář a potom ještě dorážka z konce vápna, která skončila na spojnici branky.