1:1

konec (0:1)

26.06.2024, 16:00 • Markvartovice • Ondřej Mlčák (@OMlcak)

Tipsport: 1.51 4.11 4.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme zde konec utkání mezi Baníkem Ostrava a MŠK Žilina, které skončilo výsledkem 1:1. První poločas byl v režii Baníku Ostrava, ten si vytvářel šance a byl aktivnější. I tak se Žilina dostala do vedení zásluhou Kristiána Bariho. To moc dlouho nevydrželo, ve druhém poločase našel během prvních 10 minut pěknou střelou odpověď Filip Kubala, který nedal brankářovi příležitost chytnout jeho střelu. Fotbal ve druhé polovině byl ale lepší, i ze strany slovenského celku. Baník si připisuje remízu i ve druhém zápase. Svěřenci Michala Ščasného musí dost věcí zlepšit, na úvod přípravy to nebylo ovšem tak zlé.

Já Vám děkuji za pozornost a na shledanou! (17:55:53)

90+1

Jak v prvním poločase, tak i ve druhém rozhodčí nenastavil žádné další minuty, a zápas tak právě skončil.

90

Adediran se dostal do dobré střelecké pozice, vystřelil a Belaník nemusel ani zasahovat, jeho pokus byl totiž nevydařený.

89

Šehić se snaží něco vymyslet s míčem, vybídl teď spoluhráče dopředu. Než se to ale podařilo, míč je opět na kopačkách hráčů Žiliny.

88

Dnešní utkání sleduje 350 diváků.

87

Blíží se konce utkání a Žilina se snaží utkání znovu dostat na svou stranu.

86

Tento pokus z přímého kopu nebyl zlý, ovšem k úspěchu měl daleko.

84

Žlutá karta pro tým MŠK Žilina (Badjie).

84

Žilina dnes hraje ostře. Basirou Badjie nyní fauloval svého protihráče a uvidí za to žlutou kartu.

83

Rohový kop nepřinesl Žilině další gól, musí se vracet na svojí polovinu.

82

Bari s Bilem se hnali dopředu. Už to vypadalo jako vynikající útok, Bile ale pokazil jeho nahrávku a následovat bude rohový kop, jelikož musel zasáhnout Nogha.

80

Hosté pod tlakem, ostravští posílají do jejich vápna míče, ale nelze najít někoho, kdo by rozvlnil síť podruhé.

78

Z kombinace se Quadri Adediran dostal do střelecké pozice, ze které ale brankáře Belaníka nepřekonal. Následovat bude odkop od brány.

78

Mynář měl dobrou myšlenku, poslal dopředu Bileho, který se k míči chtěl dostat přes obránce Baníku. Ten ho dobře pokryl a nedal mu šanci.

77

Pokračujeme, u míče Šošoni.

75

Máme zde krátkou pauzu pro hráče na doplnění tekutin.

74

Z něj nic nevytěžili a hra pokračuje na polovině hřiště.

73

Po faulu domácích budou mít hosté možnost zahrávat přímý volný kop.

72

Další z parádních akcí Matúše Rusnáka. Tentokrát poslal patičku do vápna s myšlenkou, že tam bude někdo z jeho spoluhráčů. Dříve tam byl Belaník, který míč vzal.

1:1

konec (0:1)

Branky: 54. Kubala – 45+1. Bari

Karty:   66. Kopásek (ZIL), 84. Badjie (ZIL)

FC Baník Ostrava: 1. poločas: Letáček – Fukala, Frydrych, Pojezný, Kpozo – Boula, Šín – Buchta, Holzer, Klíma – Prekop (C) 2. poločas: Markovič – Juroška, Blažek, Uchenna, Šehić – Nogha, Grygar – Adediran, Kubala (67. Šín), Rusnák – Tanko
Trenér: Pavel Hapal

MŠK Žilina: 1. poločas: Belko – Minárik (C), Hubočan, Jaššo – Hranica, Gidi, S. Javorček, Bari – Ďatko, Prokop, Bile 2. poločas: Belaník – Leitner, Stojchevski, Mynář – Hranica (60. Kopásek), Drame, Šnajder, Bari (60. D. Javorček), Ďatko (60. Kaprálik), Bile, Badjie
Trenér: Michal Ščasný

Rozhodčí: Machálek – Dresler, Bureš