22.06.2024, 10:30 • Dubí–Pozorka • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.56 4.3 4.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov:
ze hřiště odchází Jaroslav Tregler, přichází David Broukal.

40

Teplice právě vstřelily branku!
Čekání na gól je minulostí, skláři se kousek před přestávkou v Pozorce ujímají vedení! Obrana Viktorie zapomněla na MATĚJE RADOSTU, který pronikl až před Melichara a následně jej propálil velmi jednoduchou střelou – 1:0!

39

Zřejmě to byl Broukal, kdo teď pěknou střelou na spojnici protáhl Ludhu! Domácí gólman musel poprvé v utkání zasáhnout!

34

Neuvěřitelné, tohle byla zatím největší šance zápasu! Trubač se blýskl prudkou ranou z voleje do horní části branky, kam ale Melichar včas vysunul ruku a balón vyrazil!

26

První gól v Dubí visí ve vzduchu, Melichar vyrazil další rychlou teplickou ránu! Skláři stupňují aktivitu v útoku, obrana Viktorie má co dělat!

23

Viktoria sice ubránila i další rohový kop, jen krátce po něm se ale skrz její obranu prodral Emmer a proklepl Melichara rychlou střelou k tyči! Nebýt skvělých reflexů nové žižkovské posily, úvodní gól by byl na světě!

15

Zsigmond se blýskl nebezpečnou tečí dlouhého centru ve vápně, jenže Melichar byl znovu o něco rychlejší! Výborný zákrok gólmana!

1:0

konec (1:0)

Branky: 40. Radosta

FK Teplice: Ludha – Mićević, Jukl, Trubač, Hora, Emmer, Kričfaluši, Radosta, Zsigmond, Svatek, Harušťák.
Náhradníci: Čechal – Švanda, Bílek, Havelka, Vachoušek, Mareček, Horský, Bzura.

Trenér: Zdenko Frťala.

FK Viktoria Žižkov: 1. poločas: Melichar – Řezáč, Broukal, Divíšek, T. Ret, Tregler, Rulf, Jirásek, F. Ret, Sodoma, Gembický. 2. poločas: Kotek – Kozojed, Tregler (68. Broukal), Fišl, Klusák, Petrák, Bárta, Batioja, Wesolowsky, Hönig, Toula.
Trenér: Marek Nikl.