konec (1:0)

21.06.2024, 15:00 • Düsseldorf Arena • Skupina E • Vít Muzikář

Tipsport: 3.39 3.34 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 9:12. (16:57:54)
Zákroky brankářů
Martin Dúbravka (Slovensko) – tři zákroky
Anatolij Trubin (Ukrajina) – čtyři zákroky
Skupina bude pokračovat zítřejším duelem mezi Belgií a Rumunskem. V posledním kole pak narazí Slováci na Rumuny a Ukrajinci se představí proti Belgičanům.
Ukrajinci otočili duel se Slovenskem a nadále mají naději na postup do osmifinále. Prvních pětadvacet minut byli horším týmem, ale několikráte je podržel Trubin, který nastoupil místo kritizovaného Lunina. Ten nedosáhl pouze na Schranzovo zakončení hlavou. Slováci zaslouženě vedli, ale postupem času přebrali Ukrajinci iniciativu a ve druhém poločase dvakrát skórovali. Rozhodující trefu vsítil střídající Jaremčuk. V závěrečném tlaku už si Slovensko nevypracovalo vyloženou šanci na srovnání.

90+6

90+5

Někdo z Ukrajinců padl do střely Škriniara ze střední vzdálenosti. Posléze nezískal Suslov ani roh. Podle všeho je hotovo.

90+5

Centr z levé strany poslal Zinčenko hlavou z vápna.

90+4

Sydorčuk chvíli tahal čas akcí po pravé straně, ale Obert jej přes sebe nepustil.

90+3

Ukrajinci odkopli míč z levé strany až k Dúbravkovi.

90+2

Míč se odrazil ve vápně na levou stranu k Vavrovi, ale tomu sjel balón z kopačky.

90+2

Střídání v týmu Ukrajina:
ze hřiště odchází Mykola Šaparenko, přichází Maxym Talověrov.

90+1

Znovu roh proti Ukrajině, nyní z pravé strany pro Bénese.

90+1

Nastavuje se pět minut.

90

Bénesův roh z levé strany prodlužoval Vavro u přední tyče, ale na zadní tyči nebyl nikdo ze Slováků.

89

Sauer neuspěl na levé straně proti Tymčykovi, navíc Ukrajina bude vhazovat.

88

Krátký pobyt Ukrajinců na útočné polovině dopadl dalším faulem Jaremčuka.

87

Bénesův centr z levé strany skončil na ruce Trubina na vzdálenější tyčce.

86

Střídání v týmu Slovensko:
ze hřiště odchází Ivan Schranz, přichází Leo Sauer.

86

1:2

konec (1:0)

Branky: 17. Schranz (Haraslín) – 54. Šaparenko (Zinčenko), 80. Jaremčuk (Šaparenko)

Karty:   84. Jaremčuk (UKR)

Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 9:12.

Slovensko: Dúbravka – Pekarík, Vavro, Škriniar (C), Hancko (67. Suslov) – Kucka, Lobotka, Duda (60. Bénes) – Schranz (86. Sauer), Boženík (60. Strelec), Haraslín (67. Obert).
Náhradníci: Ravas, Rodák – Rigo, Gyömbér, Tupta, Hrošovský, De Marco, Ďuriš, Bero, Kóša.

Trenér: Francesco Calzona

Ukrajina: Trubin – Tymčyk, Zabarnyj, Matvijenko, Zinčenko – Šaparenko (90+2. Talověrov), Bražko (85. Sydorčuk), Sudakov – Jarmolenko (C) (67. Zubkov), Dovbyk (67. Jaremčuk), Mudryk (85. Malinovskyj).
Náhradníci: Buščan, Lunin – Konoplja, Svatok, Stěpaněnko, Cygankov, Mykolenko, Bondar, Vanat, Mychajličenko.

Trenér: Serhij Rebrov