13.06.2024, 18:15 • Poreč, Chorvatsko • Přátelské utkání • Vít Káňa

Češi hrají powerplay.

35:55

Oddechový čas pro tým Polsko.

35:45

Tak to byl parádní signál po rohu. Jenže Tomáš Ťok trefuje svou levačkou z osy hřiště jenom brankovou konstrukci polské svatyně.

31:46

30:59

Polsko právě vstřelilo branku!
Polský celek otáčí devět minut před koncem druhého poločasu skóre. MIKOLAJ ZASTAWNIK po špatné rozehrávce brankáře poslal po předskočení soupeře na levé straně balon přesně k tyčce, 4:3.

29:43

Jenže platí otřepané, nedáš, dostaneš. Poláci v polovině druhého poločasu srovnávají skóre. Rychlý brejk na pravé straně poslal do vikýře české branky JAKUB RASZKOWSKI – 3:3.

24:33

Zastawnik dostal balon po rohu z levé strany míč na osu. Tam se do balonu opřel levačkou a jen ruka českého brankáře vytáhla balon na další roh.

23:25

Česko právě vstřelilo branku!
Český tým na levé straně rychle rozehrál akci po polském zdržování. Tomáš Vnuk poslal míč na osu hřiště, kde MICHAL HOLÝ uklidil z první levačkou balon přesně k tyčce – 2:3.

20:56

Polský celek srovnává skóre v úvodu druhého poločasu. TOMÁŠ VNUK si na levé straně nešťastně srazil míč do vlastní sítě – 2:2.

15:53

14:12

Ťomáš Ťok na pravé straně zastavil rodící se akci Poláků a obratem vidí žluté napomenutí.

10:05

Český tým si ale bere po 40 vteřinách vedení zpátky. Seidler poslal z levé stany rohový kop napravo. Tam byl zcela nepokrytý PAVEL DROZD, který expedoval míč tvrdou střelou přesně k levé tyčce – 1:2.

09:25

Polský tým ale před polovinou prvního poločasu srovnává z rohového kopu. Po rohu z pravé strany se dostal na balon kapitán Polska RAJMUND SIECLA, který zblízka uklidil balon do sítě – 1:1.

01:06

Český celek se ujímá vedení po rychlém kontru hned v úvodu zápasu. Vnuk utekl po pravé straně a poslal míč nalevo. Tam byl volný LUKÁŠ KŘIVÁNEK, který uklidil balon k tyčce – 0:1.

4:3

konec (1:2)

Branky: 10. Siecla, 21. Vnuk (vla.), 30. Raszkowski, 31. Zastawnik – 2. Křivánek (Vnuk), 11. Drozd,P. (Seidler), 24. Holý (Vnuk)

Karty:   15. Ťok (CZE)

Polsko: Warszawski (Nawrat)– Kubik, Madziag, Jankowski, Dzienis, Kaniewski, Zastawnik, Surmiak, Lutecki, Krzempek, Raszkowski, Nawrat, Kriecel (S), Siecla.
Trenér: Blazej Korczynski

Česko: Daněk (Hůla)– Křivánek, Holý, Knobloch, Vnuk, – Havlín, Koudelka, D. Drozd, P. Drozd, Maur, Ťok, Mikuš, Seidler (C).
Trenér: Marek Kopecký

Rozhodčí: Šimunov, Harastija, Nakič