12.06.2024, 17:30 • Stadion Otrokovice • 32. kolo • Matěj Skula

Tipsport: 3.07 3.65 1.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek týdne a třeba zase někdy na počtenou. (20:17:15)
Dnešní utkání sledovalo 150 diváků.
Zlínsko tak skončilo v letošní sezoně na druhé příčce, Třinec na dnešního soupeře ztratil jen bod a obsadil velmi pravděpodobně třetí místo MSFL. O pomyslnou bronzovou medaili může svěřence trenéra Hejduška připravit už jen Znojmo, které by však muselo ve víkendovém zápase proti Hodonínu vyhrát minimálně rozdílem osmi branek.
V posledním 32. kole letošní Moravskoslezské fotbalové ligy porazil hostující Třinec domácí Zlínsko 3:0.
Hosté ze severu Moravy zvítězili hlavně díky skvělému vstupu do utkání, protože hned v páté minutě se po rohovém kopu trefil třinecký kanonýr René Dedič a o dvě minuty později navýšil vedení už na 2:0 po akci Omasty Jakub Bolf. Rozebrání domácí obrany korunoval v 14. minutě Vojtěch Brak, který překonal gólmana Kalinu po dalším rohu. Ve zbytku první půle byli aktivnější domácí, ale kupříkladu Tomáš Weber žádnou ze svých šancí neproměnil.
Do druhého poločasu také vstoupili lépe hráči z Otrokovic, ale první příležitost na branku měl třinecký Samiec. Ten však zblízka hlavičkoval pouze nad branku. Kolem sedmdesáté minuty zariskoval při rozehrávce hostující gólman a málem dopustil snížení Zlínska, avšak to z kopačky Vintra nepřišlo. V 70. minutě pak ztížil všechny snahy otrokovického celku o dramatizaci Tobiáš Slovák, který viděl červenou kartu. Zbytek utkání se pak nesl ve snaze domácích o snížení, to ale nepřišlo a protože ani Třinec své brejky nezakončil, skončilo utkání za výsledku 0:3 z pohledu domácích.

90+1

90+1

Třinec už dohraje poslední minutu v poklidu definitivně tak už můžu říct, že Třinec zakončí tuto sezonu na třetí příčce tabulky.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu.

90

Ayoola se k míči přes Dana nedostal, následně je faulován po přihrávce Kaliny Weber.

89

Aleksandar Sekulič se k Weberově přihrávce nedostal a poté i trochu zbytečně dohrál Orsága.

88

Lukáš Vychodil se málem dostal k balonu, ale nedokázal jej zpracovat a tak se až k brance Třince nedostal.

87

Weberova přihrávka za obranu sice našla Mirvalda, který si dokázal baroni dobře zpracovat, ale nakonec mu byl odpískán ofsajd.

86

Střídání v týmu FK Třinec:
ze hřiště odchází Dedič, přichází Ayoola,
ze hřiště odchází Samiec, přichází Orság,
ze hřiště odchází Omasta, přichází Chukwudozie.

85

Znovu v akci střídající Lukáš Vychodil, který tentokrát vybojoval míč a následně jej poslal přímo na branku. Brankář Mrózek musel zasahovat.

85

Po Vychodilově hlavičce se Kuběna k míči nedostal, a tak hraje zase obrana Třince.

84

Tentokrát Třinec se svou akcí neuspěl, a tak může založit protiútok zase otrokovický tým.

83

Dedičovu průtokovou přihrávku zachytil Dano, ale poté už nepřihrál přesně Pecuchovi.

82

Standardku od postranní čáry rozehrál Jan Kuběna, ale balon poslal napřímo do zámezí. Ne, Zlínsko dnes opravdu nepředvedlo výkon sezony.

81

Jakub Boli prodloužil Danův nákop jen do autu, který Zlínsko rychle vhodilo a následně vybojovali domácí také standardku.