17.04.2024, 17:00 • ČEZ stadion, Kladno • Baráž • Anna Ardonová

Tipsport: 1.72 4.48 4.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vidíme se opět zítra u dalšího barážové utkání. (19:33:42)
Nejlepší hráči utkání: Richard Jarůšek (KLA) a Patriks Zabusovs (VSE).
Do vedení v baráži jde Kladno.
Na začátku poslední dvacetiminutovky byl ve velké šanci Matějček, ale tentokrát ještě neskóroval. Na druhé straně se prosadil Tralmaks, jehož tvrdá střela vyletěla hned z branky, takže Kladno chvíli nevědělo, že gól opravdu padl. Skóre upravil v 58. minutě zmíněný Matějček, který si rozhýbal Brízgalu a nikým nebráněn zasunul kotouč na pravou stranu branky.

59:25

Na puku jsou Vsetínští, ale v pásmu Kladna nezůstali dlouho.

57:28 5/5

Vsetín právě vstřelil branku! Brízgala kapituluje necelé tři minuty před koncem třetiny. ONDŘEJ MATĚJČEK sám proti Brízgalovi zasunul kotouč k pravé tyčce, když si kladenského gólmana rozhýbal ze strany na stranu. Asistence: Luboš Rob.
Matějček Š., Rob L., Jonák V., Ondračka T., Larsen M.
Sideroff D., Pytlík J., Hejda T., Kusý D., Ticháček J.

56:45

Kladenský hráč ze svého pásma vyhodil kotouč vysoko do vzduchu, a i když u něj mohli být první hosté, zaspali a dopředu vyrazil Procházka. Jeho střelu ale Romančík zastavil.

56:05

Jarůškova přihrávka zpoza branky neprošla k jeho spoluhráčům. Kladenští poté ještě drželi pásmo, ale nevystřelili ani jednou.
Dnešní utkání sleduje 5200 diváků.

54:10

Jarůškova střela z otočky letěla do ochranné sítě.

52:56

Holec byl sám před brankou, ale jeho střela letěla těsně mimo.

50:56 5/5

Kladno právě vstřelilo branku! I když střelec nejdříve nevěděl, že dal gól, Kladenští jdou do vedení 4:0. Smoleňák získal kotouč za brankou a poslal ho na EDUARDSE TRALMAKSE, jehož tvrdá trefa hned letěla pryč z branky. Asistence: Radek Smoleňák.
Tralmaks E., Smoleňák R., Klepiš J., Hejda T., Ticháček J.
Staněk R., Machala O., Zabusovs P., Teper J., Klhůfek P.

49:43

Kladenští hráči ujeli do přečíslení, Pytlík přihrál Ticháčkovi, ale jeho střelu vyrazil Romančík vysoko.

47:58

Ale dopustili se opět jen zakázaného uvolnění.

47:33

Dvě zakázaná uvolnění hru rozkouskovala, ale u puku jsou Vsetínští.

44:26

Strnad dostal přihrávku do útočného pásma, ale sám proti Romančíkovi se ještě rozhodl přihrát na Hejdu. Ten si nabruslil až před gólmana, ale byl bráněn, takže střela nebyla nebezpečná.

44:00

Frolík vyhazuje kotouč pryč ze třetiny.

4:1

Branky a nahrávky: 29. Filip (Jarůšek), 31. Jarůšek (Melka, Frolík), 38. Jarůšek (M. Procházka), 51. Tralmaks (Smoleňák) – 58. Matějček (Rob)

Rytíři Kladno: Brízgala (Mitens) – Hejda, Ticháček, Slováček, Babka, Veber, Martenet, Dotchin (A) – Jarůšek, Filip, M. Procházka – Smoleňák (C), Klepiš, Tralmaks – Sideroff, Pytlík, Kusý – Strnad (A), Melka, Frolík.
Trenér: Otakar Vejvoda

VHK ROBE Vsetín: Romančík (Pavlíček) – Smetana (A), Jenáček, Staněk, Teper, Ondračka, Larsen, Kojo – Jonák, Klhůfek, Rob (A) – Hořanský, Kratochvil, Hrňa (C) – Holec, Matějček, Š. Bláha – Machala, Bērziņš, Zabusovs.
Trenér: Jiří Weintritt

Rozhodčí: Kika, Pilný – Lhotský, Thuma