Autorem branky je ZACH WERENSKI. Asistence: Johnny Gaudreau a Mathieu Olivier.

Poslední minuta hry ve třetině.

56:58

Jack Drury pálil bez přípravy, jeho rána míří vedle branky.

56:36

Stefan Noesen ani Martin Nečas nedokázali z dobrých pozic před brankou přesněji zakončit. Hosté své šance nedokázali proměnit.

56:19

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets:
Damon Severson – 2 min., podrážení.

55:16

Hra je nyní přerušená, následovat bude komerční přestávka, poslední v tomto zápase.

53:44

Dylan Coghlan to vzal na sebe, jeho rána míří vedle branky. Nechybělo moc střele hostujícího hráče.

52:42

Jiříček se dobře pohyboval před brankou a poradil si se střelou soupeře, dobré čtení hry od českého hráče.

52:07

Anthony DeAngelo se jako obránce dostal do střelecké pozice, s jeho pokusem si poradil brankář.

51:01

Brankář Caroliny kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

50:46

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Columbus má dvoubrankový náskok.

49:12

Vhazovat se nyní bude před brankou Columbusu, domácí celek se ale v pohodě ubránil a nenechal soupeře vypálit.

48:57

Komerční přestávka.

48:30

22:30, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, převahu mají hráči Caroliny.

47:22

Icing Columbusu, buly před jeho brankou.

6:3

Branky a nahrávky: 4. Del Bel Belluz (Pyyhtiä, Werenski), 6. Werenski (Marčenko, Texier), 20. Malatesta (Olivier), 33. J. Gaudreau (Werenski, Danforth), 41. A. Nylander (Gudbranson, Provorov), 60. Werenski (J. Gaudreau, Olivier) – 8. Kotkaniemi (Comtois, Noesen), 19. Teräväinen (Kotkaniemi, Burns), 31. Teräväinen (Burns)

Columbus Blue Jackets: Greaves (Merzļikins) – Severson, Werenski, Gudbranson, Provorov, Jiříček, Blankenburg – A. Nylander, Danforth, J. Gaudreau – Marčenko, Sillinger, Texier – Pyyhtiä, Olivier, Kuraly – Malatesta, Del Bel Belluz, Brindley.

Carolina Hurricanes: S. Martin (Kočetkov) – Burns, Orlov, Morrow, Coghlan, Chatfield, DeAngelo – Nečas, Teräväinen, Drury – Fast, Je. Kuzněcov, Noesen – Kotkaniemi, Martinook, Lemieux – Nadeau, Blake, Comtois.

Rozhodčí: Furman South, Jake Brenk – Brad Kovachik, Trent Knorr

Diváci: 17 289

01:25 CBJ 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Del Bel Belluz
03:37 CBJ 1:0 Del Bel Belluz (Pyyhtiä, Werenski)
05:24 CBJ 2:0 Werenski (Marčenko, Texier)
07:10 CAR 2:1 Kotkaniemi (Comtois, Noesen)