2:0

konec (0:0, 1:0, 1:0) Stav série: 2:2

29.03.2024, 17:00 • Zimní stadion Příbram, Příbram • Čtvrtfinále • Matyáš Hampl

Tipsport: 2.99 4.46 1.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce! Příbram odčinila středeční porážku o pět gólů a s čistým kontem vyrovnává na domácím ledě sérii na 2:2! O postupujícím do semifinále se rozhodne v neděli na ledě Tábora! To už je ode mne dnes vše, přeji hezký zbytek večera. (19:16:19)

Dnešní utkání sleduje 1371 diváků.

59:44

Další icing, domácí to už dnes zvládnou!

59:39

Další zakázané uvolnění Příbrami.

59:23

Severova střela skončila vedle pravé tyče.

59:07

Domácí znovu vyhazují na icing.

58:43

Nebezpečná teč do protipohybu Jirouška skončila vedle branky Příbrami!

58:15

Hosté se vyhnali z útočné třetiny.

58:01

Skvělý pokus do prázdné branky skončil jen těsně vedle prázdné hostující klece!

57:45

Zakázané uvolnění domácího celku.

57:35

Rána z rohu u modré čáry proletěla nad brankou Jirouška!

57:20

Hosté to zkoušejí bez brankáře s šesti hráči v poli!

57:20

Rána od modré byla tečovaná těsně před Jirouškem, tomu puk naštěstí pro domácí zůstal mezi betony.

56:58

Domácí teď statečně skákají do střel a blokují pokusy hostů!

56:16

Gengel to zkoušel z poloviny kluziště, ale neúspěšně.

55:36

Bárta se uvolnil kličkou do mezikruží a jeho střela skončila na pravém betonu Jirouška.

55:00

Bomba z mezikruží skončila v ochranné síti. Vhazuje se po pravici Žajdlíka.

54:35

Hosté se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.

53:55

Příbramští drží puk v útočném pásmu a to je pro ně teď velmi důležité.

53:01

Další icing domácího mužstva.

52:35

Přihrávku v situaci tři na dva nedokázal zpracovat jeden z domácích hráčů.

52:01

Další nahození od modré má Jiroušek ve své výstroji.

51:38

Po střele z pravého křídla zasahoval vyrážečkou Jiroušek.

51:24

Sražená přihrávka vyhnala Kohouty z útočného pásma.

50:52

Domácí nahazují na zadní mantinel a napadají rozehrávku Tábora.

49:50

Kafkova bomba z pravého křídla provětrala betony Žajdlíka.

49:23

Zakázané uvolnění Baníku.

48:01

Šanci na snížení pokryl skvěle chytající Jiroušek.

47:30

47:30 Samuel DUCHAN - 2:0

47:30

Příbram právě vstřelila branku!
Domácí se znovu prosazují ihned po konci přesilové hry a blíží se k vyrovnání série! Petr Josefus poslal skvělou zadovku před bránu mezi kruhy, kde našel Tadeáše Pinkase, s jehož střelou si ještě dokázal poradit Žajdlík, s následnou dorážkou SAMUELA DUCHANA nikoliv – 2:0! Asistence: Tadeáš Pinkas a Petr Josefus.

47:25

46:40

Domácí si teď nerozuměli a píská se zakázané uvolnění.

46:19

Krásná akce Příbrami! Krejčí místo střely přihrával před branku, kde se kotouč dvakrát snažil dorážet bekhendem jeden z domácích, ale skvělý Žajdlík zatím drží jednobrankový deficit.

45:33

Domácí vyhráli buly a jsou na svých pozicích, následná rána od modré letěla vedle branky Tábora a hosté se osvobodili.

45:25

Vyloučení v týmu HC Tábor:
Kamil Černý – 2 min., vysoká hůl.

45:11

Střela Pinkase byla ztečovaná do ochranné sítě.

44:20

Skvělý zákrok Jirouška! K odraženému kotouči se dostal Šulek, jeho střelu vyrazil Jiroušek těsně vedle levé tyče!

44:16

43:08

Jiroušek teď vychytal dvě nebezpečné střely, nejprve přišla teč po střele od modré a poté vychytal domácí gólman i kapitána Matušíka.

42:32

Domácí ale hned vyhazují.

42:16

Vyloučení v týmu HC Baník Příbram:
Josef Hasman – 2 min., sekání.

42:09

V mezikruží byl po kličce faulován jeden z hostů a Tábor si zahraje druhou přesilovku v zápase.

41:04

Suchánek zkoušel vystřelit, puk byl sražen mimo útočné pásmo Tábora.

40:58

Domácí vyhazují pouze na zakázané uvolnění.

40:25

Do první šance se ale dostal Baník, Žajdlík byl připraven.

40:06

Úvodní buly třetí periody vyhráli Kohouti.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 18:41.
Druhá třetina čtvrtého čtvrtfinále je minulostí! Konečně jsme viděli jednu branku utkání, která padla zásluhou Petra Kafky do sítě Tábora, a ten pokud chce ještě dnes postoupit, bude muset vstřelit alespoň dvě branky!

40:00

39:57

39:43

Baník se opět osvobozuje a vypadá to, že do třetí třetiny půjde s vedením!

39:00

Poslední minuta druhé třetiny!

38:48

Po mantinelu přichází další výhoz až k Žajdlíkovi.

37:48

Mařík si teď ukousnul moc velké sousto a přes čtyři obránce Tábora se nedostal, pískán je ofsajd.

36:53

Puk se teď nebezpečně odrážel na domácím brankovišti, Příbramští se ale ubránili.

36:16

Střelecký pokus jednoho z hostů byl zablokovaný.

35:57

Domácí se vlastní přihrávkou vyhnali z útočného pásma.

35:29

Domácí opět vyhodili pouze na icing.

34:50

Domácí teď vyhodili jen za cenu zakázaného uvolnění.

34:34

Po střele Severy má problém s maskou Jiroušek, rozhodčí přerušují!

33:53

Hasman se teď svou rychlostí skoro dostal přes bránícího hráče, který ho nejspíše fauloval, hlavní rozhodčí je ale proti.

33:26

Další přerušení, bude se vhazovat ve středním pásmu.

32:43

Další střela na Jirouška a další strkanice, tentokrát se vylučovat nebude!

32:39

Puk teď poskakoval na brankovišti hostů, nakonec ho obránci dostali mimo obranné pásmo.

32:17

Na druhé straně se vyznamenala lapačka Jirouška proti střele z levého kruhu.

32:04

Žajdlík si připsal další zákrok.

31:00

Nebezpečné akce Příbrami pokryl Žajdlík.

30:41

Situaci tří proti dvěma hosté nedokázali využít.

29:14

Tomáš Rajgl – 5 min., bitka.

Jan Duda – 5 min., bitka.

29:14

Bártova střela bekhendem nepřekonala Jirouška, při následné mele už se bude vylučovat! V souboji jeden na jednoho se do sebe pustili Rajgl s Dudou!

28:28

Josefus se po levé straně řítil skoro sám na Žajdlíka, jeho ránu hostující brankář vytěsnil.

27:55

Nepřesnost v domácí rozehrávce zachránila obrana Příbrami, když sražená přihrávka přeskočila hůl jednoho z táborských útočníků.

27:07

Další nepřesnosti Příbrami vyústily k zakázanému uvolnění.

26:42

Kafka si počkal na Zemana a předvedl ukázkový hit!

26:23

Po dalším zákroku Žajdlíka se na brankovišti strhla pořádná mela, rozhodčí měli co dělat, ale nakonec ji dokázali odtrhnout.

26:12

Kotouč se po odrazu bruslí ocitl na příbramské střídačce.

25:54

Zakázané uvolnění domácího družstva.

25:48

Obrana domácích si poradila s dalším útočným náporem Kohoutů.

25:06

Střela Příbrami z mezikruží byla sražená na zadní mantinel.

24:47

Hajič hned po vhazování zkoušel překonat Jirouška, ten jeho střelu vyrazil do ochranné sítě.

24:41

Táborský tlak vyřešil svým zákrokem Jiroušek.

24:13

Kotouč drží obránci Tábora za svou brankou.

23:05

Ofsajd i na příbramské straně.

22:50

A mohlo být vyrovnáno! Střelu jednoho z hostí vyrazil Jiroušek pouze před sebe, kde číhal na dorážku útočník Tábora, který ale ze skvělé pozice přestřelil branku!

22:35

Nahození jednoho z domácích pokryl v lapačce Žajdlík.

22:14

Ofsajd při přechodu Tábora do útočné třetiny.

21:09

21:09 Petr KAFKA - 1:0

21:09

Domácím to po konci přesilovky přeci jen vyšlo! Hasman z levého kruhu přihrál na pravou stranu na Petra Josefuse, kterému se puk zamotal mezi brusle, ale domácí útočník ještě stihl přihrát na PETRA KAFKU do mezikruží, který z otočky otevírá skóre bekhendem – 1:0! Asistence: Petr Josefus a Josef Hasman.

21:02

20:21

Hasman zapnul tryskový pohon a po levém křídle ujížděl dopředu, obrana hostů ho ale nakonec dokázala zastavit.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:49.
První třetina je za námi. Oba týmy své šance nedokázaly proměnit a skóre je zatím bezbrankové. Domácí si dokonce zahráli dvě přesilovky, ale ani jednu zužitkovat nedokázali. Utkání je rychlé nahoru dolů a nemůžeme říct, že by jeden z týmů byl lepší. Dnes pozorujeme velmi vyrovnaný souboj!

20:00

19:35

Domácí propadli ve středním pásmu a dopředu se řítila dvojice Nevšímal a Zeman, druhý jmenovaný ale kotouč ze vzduchu do branky sklepnout nedokázal!

19:20

Kohouti se osvobozují.

19:02

Kamil Černý – 2 min., držení.

18:42

Skvělé zpracování Gengela na útočné modré, ale přihrávka před branku neprošla.

17:41

A hned po něm zakázané uvolnění Tábora.

17:35

Špatný přechod Baníku do útočného pásma, píská se ofsajd.

17:17

Duda objel branku Příbrami a dostal se k zajímavé střele, která se otřela o tyčku Jirouškovy branky!

16:47

Nevšímal dostal puk mezi kruhy, ale vystřelit nedokázal.

16:26

Další špatná rozehrávka hostů znamená další icing.

16:14

Zakázané uvolnění Tábora.

15:57

Po střele bekhendem jednoho z domácích došlo před brankou hostů k menší strkanici, kterou rozhodčí dokázali rozehnat.

15:36

Zdeňkova střela od střídačky Tábora byla sražená za branku.

15:21

Puk se po odehrání jednoho z příbramských ocitl v prostoru mezi střídačky, vhazuje se po pravici Jirouška.

15:08

Střelu Koldy vyrazil Žajdlík do ochranné sítě.

14:36

Baník nahazuje do útočného pásma a odjíždí střídat.

13:13

Obrovská chyba obránců Tábora na útočné modré čáře a sám na branku hostů ujížděl Hasman, jeho střela ale jen cinkla o pravou tyč Žajdlíkovy branky!

12:30

Domácí ztratili puk v obranném pásmu a ke střele se málem dostal Plášil, ale puk mu nakonec přeskočil hokejku.

11:39

Před brankou Jirouška se hned po buly objevil jeden z hostujících útočníků, za domácího brankáře ale puk nedostal.

11:33

Domácí vyhazují na zakázané uvolnění.

11:26

Jiroušek si připsal zákrok po nahození od mantinelu.

11:02

Baník má puk za svou brankou.

09:08

Pinkas se natlačil za hostujícího obránce a tlačil se směrem k brance, kde puk nakonec zůstal pod betonem Žajdlíka.

08:08

Až po konci první přesilovky se dostali domácí do šance, jeden z hostí ale včas zareagoval a odpálil kotouč z brankoviště na icing.

07:48

07:33

Ofsajd domácího týmu.

07:25

O puk se bojovalo za táborskou brankou, načež hned potom hosté vyhazují.

06:24

Přesilovka domácím zatím nevychází podle představ.

06:10

Tábor se napodruhé osvobozuje.

05:48

Jakub Suchánek – 2 min., podrážení.

05:41

Bude se vylučovat na táborské straně, následná střela Hasmana z pravého křídla proletěla vedle branky Tábora.

04:49

Situaci dva na jednoho Táborští dokázali zakončit, naštěstí pro domácí puk skončil vedle branky.

04:00

Zakázané uvolnění se nepíská, jeden z příbramských nejspíše mohl zahrát pukem.

03:25

Tečovaná střela Saňi proletěla těsně vedle táborské svatyně.

03:04

Střela od modré čáry skončila ve výstroji Žajdlíka.

02:47

Hra je ze začátku hodně kouskovaná, další zakázané uvolnění, tentokrát na straně hostů.

02:24

Vyhození se otřelo o střídačku Tábora, bude se vhazovat po levici Žajdlíka.

01:54

Táborští nahodili kotouč do útočné zóny, kde si ho sebrali hráči domácích.

01:20

Další zakázané uvolnění domácího celku.

00:55

Černý si najel na přihrávku z druhé vlny a vypálil, jeho střela byla sražená do rohu kluziště.

00:22

První přerušení zápasu, píská se příbramské zakázané uvolnění.

00:05

Úvodní buly vyhráli Kohouti, kteří hrají v bílých dresech, domácí Baník má na sobě zelenou sadu.

00:01

Oba týmy nastupují na hrací plochu, za chvíli startujeme!

HC Baník Příbram: Jiroušek (Šorf) – Jelínek, D. Zdeněk, Havlín, Rajgl, D. Krejčí, Saňa (A), Patzelt – Furch, Pětník, P. Svoboda I – Josefus, Duchan, Mařík – Hasman, Pinkas, Kolda – P. Kafka (C), Vogeltanz, Bednařík – Gengel (A).
Trenér: Radek Bělohlav

HC Tábor: Žajdlík (Gába) – Bouška, Hubata, Hajič, Ondřej, Suchánek (A), K. Černý (A), Plášil – Krliš, Milfait, J. Duda – A. Zeman, Matušík (C), Zadražil – Nevšímal, Šimák, Severa – J. Bárta, Šulek, Prášek – Zíb.
Trenér: Jakub Grof

Rozhodčí: Hlinka, Čáp – Hradil, Teršíp.
4. zápas série – vyrovnání nebo postup?

V Příbrami budou domácí hráči usilovat o pokračování sezóny a pokusí se vynutit si rozhodující pátý duel v Táboře. Hosté naopak budou chtít využít mečbolu a celou sérii ukončit a zajistit si tak postup do semifinále play-off.
3. zápas série – Tábor – Příbram 2:1 na zápasy

Druhý domácí duel už byl ze strany Tábora lepší, než ten první a už ve třetí minutě se trefil mezi tři tyče Karel Plášil. O tři minuty později už to bylo 2:0 zásluhou Václava Krliše. Táborští pak tenhle náskok ubránili až do první sirény, která ukončila první třetinu.

V čase 20:47 rozvlnil příbramskou síť Jan Milfait a s hosty to už nevypadalo moc dobře – 3:0. Po polovině zápasu navíc skóroval Jiří Severa a Jihočeši tak měli luxusní čtyřbrankový náskok. Ještě v této části hry skóroval Jan Nevšímal, který zvyšoval už na 5:0.

Třetí dějství se už prakticky jen dohrávalo a nepřineslo ani čestný úspěch Středočechů. Táborští tak vyhráli 5:0 a strhli vedení v sérii na 2:1.
2. zápas série – Příbram – Tábor 1:1 na zápasy

Vše se poté přesunulo do Příbrami, kam Jihočeši jeli s cílem srovnat. A už na začátku šesté minuty šli do vedení, když Jirouška překonal Jiří Severa. V sedmnácté minutě se do šance dostal Bednařík, ale Žajdlík v brance Tábora jeho pokus vychytal.

V úvodu druhé dvacetiminutovky zvýšil vedení Jihočechů Lukáš Prášek a domácí museli dohánět už dvoubrankové manko. Ač měly oba týmy další šance před klecí soupeře, nakonec se už nic nestalo a podruhé do kabin se tak šlo znovu lépe Táboru.

Ve třetí části hry pak domácí bušili na vrata Tábora, ale kontaktního gólu se nedočkali. Naopak ve dvaapadesáté minutě znovu inkasovali, v přečíslení překonal domácího brankáře Tomáš Hubata a definitivně zlomil odpor soupeře. Tábor si tak domů vezl srovnanou sérii – 1:1.
1. zápas série – Tábor – Příbram 0:1 na zápasy

První duel se odehrál v Táboře. Úvodní dějství nepřineslo žádnou branku, ovšem velkou převahu měli domácí hráči, ale nedokázali ji přetavit ve vedoucí gól. Po první dvacetiminutovce tak na ukazateli skóre svítil stav 0:0.

Ve třiadvacáté minutě měli hráči Tábora znovu obrovskou šanci, i ta ale skončila bez gólového efektu. A to v pětadvacáté minutě potrestali hosté, když se prosadil Josef Saňa a poslal Příbram do náskoku. Poté Příbramští čelili dalším akcím soupeře, ale Jiroušek v brance znovu žádnou střelu nepropustil. Ač čelili tlaku, byli to právě hosté, kteří zase udeřili a v pětatřicáté minutě vedli 2:0 po zakončení Lukáše Bednaříka. Kohouti ale ještě v závěru prostřední části hry snížili Václavem Krlišem na 1:2 a byli zpátky ve hře.

Jenže třetí třetina už nepřinesla žádnou branku a Příbram tak dokráčela po těsné výhře 2:1 k vedení v sérii 1:0.
Hezký páteční večer přeji všem příznivcům hokeje. Ve druhé hokejové lize zbývá dohrát poslední čtvrtfinále, a sice v sérii mezi týmy HC Baník Příbram a HC Tábor, kde Táborští vedou 2:1 na zápasy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.