0:3

konec (0:1, 0:1, 0:1) Stav série: 1:1

25.03.2024, 18:35 • Čtvrtfinále • Michal Heřman

Tipsport: 2.33 4.4 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas končí vítězstvím táborského celku 3:0, který tak srovnává stav čtvrtfinálové série na 1:1. Jihočeši byli o něco lepší celek a zaslouženě vyrovnali sérii, která pokračuje ve středu v Táboře. Děkujeme za pozornost. (20:56:28)

59:48

Zadražil ujel do úniku, který zkusil proměnit blafákem. Jiroušek to ale přečetl a podržel svůj tým!

59:31

Saňa pálil od modré, Žajdlík puk vyrazil do rohu kluziště.

59:17

Vyloučení v týmu HC Tábor:
Petr Zíb – 2 min., podrážení.

59:00

A už tu máme poslední minutu třetí třetiny. Při současném stavu to bude také poslední minuta zápasu.

58:29

Jihočeši teď zkušeně drží puk a kontrolují závěr zápasu.

58:03

Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny. Puk je aktuálně v útočném pásmu Tábora.

57:32

Bednařík je zpět na ledě, pokračuje se v plném počtu.

57:04

Jiroušek po střele z pravé strany chytá puk a přerušuje hru. Sudí musí opět uklidňovat emoce před brankou.

56:37

Příbram vyhazuje a spěchá za kotoučem. Tábor je na puku méně, i když hraje přesilovku.

56:02

Příbram se sympaticky nevzdává a i ve čtyřech dokázala soupeře zatlačit. Střela končí ale vedle.

55:32

Vyloučení v týmu HC Baník Příbram:
Lukáš Bednařík – 2 min., sekání. Domácí hráč oslabuje svůj tým a troufám si tvrdit, že je definitivně rozhodnuto.

55:25

Příbram pochopitelně hodně spěchá do ofenzivy, Tábor se snaží naopak jednoduše vyhazovat puky. Hraje se už 56. minuta zápasu. Baník už moc času na zvrat nemá.

54:02

Jeden z hostí se dostal do malého úniku a zakončil těsně nad. Tohle mohlo být pro hosty už definitivní.

53:38

A Suchánek už je také na ledě, Příbram ale pokračuje v tlaku.

53:26

Hosté jsou ve čtyřech a nejhorší mají za sebou!

53:00

Před brankou se po další střele strhla menší potyčka. Sudí vše rychle ale uklidňují.

52:40

Domácí toho ale nevyužili a po zásahu Žajdlíka končí puk mimo kluziště.

0:3

Branky a nahrávky: 6. Severa (Milfait, Krliš), 24. Prášek (Zadražil, Nevšímal), 52. Hubata (Nevšímal, Žajdlík)

HC Baník Příbram: Jiroušek (Tichon) – Jelínek, D. Zdeněk, Havlín, Rajgl, D. Krejčí, Saňa (A), Patzelt – Furch, Pětník, Bečvář – P. Svoboda I, Josefus, Mařík – Hasman, Pinkas, Kolda – P. Kafka (C), Gengel (A), Bednařík – Duchan.
Trenér: Radek Bělohlav

HC Tábor: Žajdlík (Gába) – Hubata, Plášil, Jáchym, Suchánek (A), Hajič, K. Černý (A), Bouška – A. Zeman, Matušík (C), Šulek – Krliš, Milfait, Severa – J. Duda, Zadražil, Nevšímal – J. Bárta, Zíb, Prášek – Šimák.
Trenér: Jakub Grof

Rozhodčí: Zeliska, Hacaperka – Hradil, Teršíp