Univerzitní liga ledního hokeje

Black Dogs Budweis – UK Kings Prague

4:5

po prodl. (2:2, 1:2, 1:0 - 0:1) Stav série: 0:1

25.03.2024, 19:30 • Hokejová hala POUZAR, České Budějovice • Semifinále • Jan Volf

Tipsport: 1.6 4.73 3.49 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já děkuji za pozornost, loučím se s vámi a u některých přenosů na počtenou! (21:56:32)

Dnešní utkání sledovalo 143 diváků.
Toto utkání si snad nezasloužil prohrát nikdo. Když jsme ve dvou třetinách viděli gólů jako máku, ve třetí třetině to na sebe vzali brankáři a předváděli jeden zákrok lepší než druhý. Hosté šli do třetí periody s náskokem jedné branky a když už to jakžtakž vypadalo, že by mohli uspět, Dostali branku na 4:4, o kterou se postaral dnes dvougólový Petr Hrůša. Stejný hráč pak v nastavení udělal zbytečný faul za brankou soupeře a to byla chyba osudová. Přesilovku už hosté sehráli zkušeně, tak aby se soupeř nedostal na kotouč a nemohl nic vymýšlet. Kucharčík našel Jindru a ten poslal černou gumu pod vyrážečkou Dvořáka. Sečteno, podtrženo 5:4 pro hosty po prodloužení. Do Prahy se jede za stavu série 1:0 pro Karlovu univerzitu. Další zápas již tento čtvrtek. Sledujte náš web.

62:37

62:37 JINDRA - 4:5

62:37

Univerzita Karlova právě vstřelila branku! Využitá přesilovka. Zbytečný faul Hrůši se stal domácím osudným. Autorem branky je DAVID JINDRA. Kucharčík oslovil Jindru před brankou, Jindra byl připravený na střelu a vyslal dobrý projektil zápěstím pod vyrážečku Dvořáka. Asistence: Samuel Neo Kucharčík, Filip Dušek.

62:27

Klatt, Dušek, ten si sjel až do slotu, není to branka.

62:17

Tlak hostů pokračuje.

61:49

UK Kings hrají v lidu, přihrávají si tak, aby se domácí nedostali na kotouč.

61:25

Domácí nicméně ujeli ve třech, unikali sami na branku, ale M. Masopusta vychytal superzákrokem Novák.

61:08

Vyloučení v týmu Black Dogs Budweis:
Hrůša – 2 min., podrážení.

60:25

Signalizovaná výhoda, hosté budou hrát přesilovku, UK ještě hrají výhodu, dohrávají, chtějí jí kompletně využít.
Hraje se 3 na 3.

60:01

60:00

59:54

Piskač na Martínka, ale to už hosté nestihnou.

59:15

Jindra našel Čmejlu, ale akce zůstane nedohrána.

58:46

Volf na Čmejlu, ale tomu rána nesedla, dopředu spěchají domácí.

58:45

Icing Jihočechů.

4:5

Branky a nahrávky: 5. Hrůša (Kaisler, Kohout), 19. Kaisler (Hrůša, Kohout), 22. Rolínek (Janoch, Kubeš), 56. Hrůša (M. Masopust, Vochozka) – 18. Martínek (Klatt), 20. Hradil (Kucharčík, Jindra), 35. Čmejla (Volf, Dušek), 36. Jindra (Klatt, Gebell), 63. Jindra (Kucharčík, Dušek)

Black Dogs Budweis: Dvořák (Ludvík) – Hrůša, Novák, Hubáček, Kubeš (A), Kohout – Vavřík, Anderle, Janoch, Hrakholski, Š. Masopust, Kaisler, Rolínek, M. Masopust (C), Chocholoušek, Krcho, Přívozník, Vochozka (A)
Trenér: David Oulík

UK Kings Prague: Novák (Mašek) – Piskač, Chmiel, Klatt, Dušek (A), Klinger, Dlabola (A), Kopenec, Gebell – Moucha, Hradil, Čermák, Volf, Kucharčík, Škarda, Jindra, Martínek, Sochor, Čmejla (C)
Trenér: Aleš Hybner

Rozhodčí: Hucl – Sýkora, Uhlík