Tipsport Liga (SR) play-off

HK Poprad – HK Nitra

3:4

konec (3:0, 0:0, 0:4) Stav série: 2:3

27.03.2024, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad, Poprad • Čtvrtfinále • Matej Valkár (@matejovnik) sk

Tipsport: 1.81 4.19 3.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:15

Oliver Turan hral proti Sebastiánovi Čederlemu nedovolene, rozhodcovia ho vylúčili na dve minúty. Hosťujúci útočník ešte stihol aj zakončiť, s úspechom sa ale nestretol. Nitra si však vybojovala presilovku.

36:23

Rozhodcovia vylúčili na dve minúty Ryana Dmowskeho z dôvodu napadnutia oblasti hlavy alebo krku.

30:39

Presilovku si vypýtali aj domáci hráči, nedovoleným bránením v hre sa previnil aj hosťujúci defenzívny zadák Marko Stacha. Vylúčený bol taktiež na dve minúty.

28:03

Nitra si vybojovala presilovú hru, za nedovolené bránenie v hre bol na dve minúty vylúčený domáci obranca Ben Betker.

18:17

V pokojnejšom duchu mohli Nitrania dohrať aspoň záver prvej časti hry, Peter Bjalončík sa mimo puku prezentoval krosčekom. Rozhodcovia ho vylúčili na dve minúty.

14:39

Ďalší trest, tentokrát podrazenie. Previnil sa hosťujúci útočník Samuel Buček.

14:13

Popradská presilovka sa skrátila, na dve minúty bol za hrubosť vylúčený Ryan Dmowski.

11:39

Róbert Bačo bol dokopy vylúčený na sedem minút, v stretnutí zároveň dohral. Dvojminútový a päťminútový trest vyfasoval za vrazenie na mantinel, plných sedem minút si odišiel odpykať Tomáš Pobežal.

10:27

Ryan Dmowski sa previnil krosčekom, Filip Bajtek zasa nedovoleným bránením. Rozhodcovia oboch hráčov vylúčili na dve minúty. Počet korčuliarov na ľadovej ploche sa nezmenil.

3:4

Branky a nahrávky: 1. Coulter (Kukuča, Dmowski), 10. Svedberg (Bjalončík), 18. Coulter (Záborský, Cardwell) – 43. Hrnka (Cotton, Okoličány), 51. Mezei (Cotton), 53. Buček (Gill, Kousa), 58. Buček (Gill, Kousa)

HK Poprad: Belányi (Valluš) – Betker, Cardwell, Svedberg, Brincko, J. Brejčák, D. Brejčák (C), Turan – Dmowski (A), Coulter, Kukuča – Záborský (A), Bjalončík, Bates – Peresunko, Jendek, Svitana – Šotek, Suchý, Mlynarovič – Bodnár
Trenér: Todd Bjorkstrand

HK Nitra: Kašík (21. Aittokallio) – Mezei (C), Cotton, Kousa, Bača, Vitaloš, Stacha, Fatul – Buček (A), Gill, Bajtek – Jackson, Bubela, Newell – Okoličány, Čederle, Lacka – Pobežal, Hrnka (A), Bačo
Trenér: Antonín Stavjaňa

Rozhodčí: Baluška, Goga – Kacej, Gegáň – Mihálik

Diváci: 3 377

00:29 POP 1:0 Coulter (Kukuča, Dmowski)