2:6

konec (0:2, 2:2, 0:2) Stav série: 0:3

24.03.2024, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Čtvrtfinále • Števo Lasab sk

Tipsport: 2.54 4.2 2.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Michalovce zvládli aj tretí zápas série a treba povedať, že pomerne jednoznačne. Základ svojho úspechu položili už v prvej tretine, kde využili dve presilovky. Kľúčové bolo vylúčenie Viedenského do konca zápasu. V polke zápasu viedli Michalovce už 0:4. I keď sa domácim v závere druhej tretiny podarilo znížiť na 2:4, tak v tretej tretine sa už strelecky presadili opäť iba hostia. Daugavinš a Buc pridali piaty a šiesty gól a zápas sa už len dohrával. Rozdiel medzi mužstvami bol hlavne v nasadení, pokiaľ Zvolen hral, tak Michalovce hrali play off. Ďalší rozdiel bol v efektivite využívania presiloviek a jednoznačne v bránkovisku. Toľko zo Zvolena. Michalovce vedú v sérii 3:0 a zajtra môžu sériu ukončiť. Pekný zbytok večera a Ďakujem za pozornosť. (20:30:52)

59:43

Heardova hokejky trafil Gachulinca niekde do krku a zvyšok zápasu dohrá Zvolen v presilovke.

59:43

Vylúčenie v tíme HK DUKLA Ingema Michalovce:
Heard – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

58:51

Nebezpečná Gachulincova strela, ale Škorvánovi teraz pomohol Solenský, ktorý ju dostal niekde do korčule.

58:21

Csányiho strela švihom spoza Michalčina, končí opäť iba v Škorvánkovej lapačke. Toto nie sú strely, ktoré by dnes púšťal.

57:58

Hostia v plnom počte.

57:46

Lukosevicius a Fortin si asi päť krát vymenili puk, následne Fortin krížnou prihrávkou nabil Mitchovi Hultsovi, ktorého strela z prvej ale smerovala iba na Škorvánka.

56:41

Zvolen pekne zakombinoval, až sa k delovke od modrej dostal Rahuaser a napriek tomu, že Škorvánkovi domáci tienili tak gólman Michaloviec puk kryje.

55:58

Kabáč – 2 min., napadnutie.

55:58

Kabáč sa na z pravej strany natlačil do zakončenia, ale jeho následný stret z Trenčanom bez puku hlavný rozhodca ocenil dvoma minútami.

55:00

Domáci v plnom počte.

54:45

Michalovce už hrajú na štvrť plynu, Mitch Hults puk získal a vyhadzuje.

53:22

Heardova strela z ľavého kruhu zazvonila iba o zadný mantinel.

53:00

Vylúčenie v tíme HKM Zvolen:
Lukosevicius – 2 min., napadnutie.

52:50

51:59

Zvolen v šanci. Mitch Hults strelou z medzikružia opečiatkoval Škorvánkovu konštrukciu brány!