4:5

po prodl. (2:0, 2:2, 0:2 - 0:1)

24.03.2024, 03:30 • SAP Center, San Jose • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.67 4.08 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno a Chicagu se povedl neuvěřitelný obrat ve skóre. Ve 22. minutě hosté prohrávali o čtyři branky, ale ještě před druhou přestávkou snížili na dvoubrankový rozdíl. Ve třetí části pak pokračovali ve zlepšeném výkonu a ve 47. minutě snížil Seth Jones. Cooley se pak překonával při své práci na brankovišti, ale ani on pak při závěrečné power-play Chicaga nedokázal zastavit Philippa Kurasheva, který na několik pokusů doslova procpal puk za jeho záda. Šlo se do prodloužení, které ale trvalo jen 18 sekund, protože hned v prvním útoku skóroval Seth Jones a zařídil tak výhru hostů 5:4. San Jose je po této hořké porážce na posledním místě Pacifické divize se 40 body, Chicago je poslední v Centrální divizi se 45 body.

San Jose se v dalším utkání představí ve středu od 3:30 doma proti Dallasu, Chicago bude hrát ve stejný den od 1:30 na svém ledě proti Calgary.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobré ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (06:39:36)

Chicago právě vstřelilo branku!
Prodloužení netrvalo dlouho, hosté udeřili hned z prvního útoku. Po přechodu do útočného pásma a krátké kombinaci dostal příhru na střed SETH JONES a svižnou ranou přes Ferrara překonal marně zasahujícího Cooleyho – 4:5. Asistence: Philipp Kurashev.

59:13 6/5

Hosté to zvládli a je srovnáno! Za brankou se k puku dostal Donato, poslal příhru na u tyčky číhajícího PHILIPPA KURASHEVA a ten na několik pokusů procedil černý kus gumy za Cooleyho – 4:4! Asistence: Ryan Donato, Nick Foligno.
Kurashev P., Donato R., Foligno N., Jones S., Athanasiou A., Bedard C.
Burroughs K., Kostin K., Zetterlund F., Ferraro M., Granlund M.

58:36

Mrázek vyrazil na střídačku, je tu power-play Chicaga!

57:51

Bailey vystihl střelu hostů od modré čáry a hned se hnal do brejku. Byl ovšem dostižen před zakončením a byla mu zablokována hůl.

57:06

Korchinskiho střela z levé strany Cooleyho nepřekvapila, ten puk srazil do volného prostoru.

56:09

Hosté se vrátili do tlaku před Cooleym, San Jose se v posledních minutách jen brání.

55:09

Chicago se ubránilo a zase hraje v plném počtu.

54:42

Hosté vyhazují až za Cooleyho branku.

53:51

Hodně nepovedená rozehrávka San Jose, vše skončilo zakázaným uvolněním.

53:09

Tlak hostů teď zřejmě poklesne, neboť faulu se dopustil Wyatt Kaiser a už je na trestné lavici s dvouminutovým trestem za podrážení.

4:5

Branky a nahrávky: 4. Bordeleau (Zetterlund, Addison), 11. Bordeleau (Bailey, Sturm), 21. Zetterlund (Kostin, Ferraro), 22. Zetterlund (Eklund, Granlund) – 27. Donato (T. Raddysh, T. Johnson), 34. T. Johnson (Donato, T. Raddysh), 47. S. Jones (Kaiser, Bedard), 60. Kurashev (Donato, N. Foligno), 61. S. Jones (Kurashev)

San Jose Sharks: D. Cooley (Blackwood) – Burroughs, Ferraro (A), Thrun, Rutta, Addison, M. Vlasic – Zetterlund, Granlund (A), Kostin – Barabanov, Kunin (A), Zadina – Bailey, Sturm, Bordeleau – MacDonald, Carpenter, Eklund.
Trenér: David Quinn

Chicago Blackhawks: Mrázek (Söderblom) – S. Jones (A), A. Vlasic, Megna, Korchinski, Zajcev, Kaiser – Kurashev, Bedard, T. Johnson – Joe. Anderson, Dickinson (A), N. Foligno (A) – T. Raddysh, Athanasiou, Reichel – Donato, Entwistle, Slaggert.
Trenér: Luke Richardson

Rozhodčí: Schlenker, Samuels-Thomas – Knorr, Hughes

Diváci: 17 435

03:24 CHI 2 Entwistle, podrážení
03:53 SJS 1:0 Bordeleau (Zetterlund, Addison)