2:4

konec (0:1, 1:3, 1:0) Stav série: 3:3

11.03.2022, 18:00 • A-BENET Arena, Most • Semifinále • Petr Pracný

Tipsport: 1.75 4.6 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám mistrovské utkání play-off druhé hokejové ligy mezi týmy MOSTEČTÍ LVI a HC RODOS Dvůr Králové nad Labem. Třetí třetina nám přinesla pouze jednu branku, kdy dokázal snížit Jakub Procházka. Utkání se tak přesouvá do Dvora, kde se v neděli odehraje poslední utkání této série. Stav je 3:3 na zápasy (20:21:08)

59:23

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlůj – 2 min., faul loktem).

52:53

Jiří Hoffmann krásně uvolnil Jaroslava Šimečka, ten trefuje terč Jaroslava Brázdila

52:12

50:40

Jiřímu Hoffmannovi frnknul Dominik Dušek, ovšem Lukáš Hosnedl byl pozorný

49:39

Vybojovaný puk a dobré šance Jaroslava Šimečka. Škoda, že neviděl volného Vladimíra Kýhose

47:18

Obětavý zákrok Štěpána Urbánka, ten co už schytal letos střel...

46:40

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
Kotouč se dostal k JAKUBOVI PROCHÁZKOVI a ten prostřelil Jaroslava Brázdila. Asistence: Vladimír Kýhos a Jaroslav Šimeček

46:16

Milan Böhm ve vyložené šanci míjí

45:54

45:46

Jiří Matějíček napřáhl na brankové čáře a Lukáš Hosnedl vyklepává kotouč z lapačky pro obranu

40:01

Druhá třetina vyzněla lépe pro hosty. Nejdříve ve 21. minutě zvýšil na 0:2 Dominik Dušek. Jiskru naděje vykřesal pro domácí ve 25. minutě Jaroslav Šimeček. Radost domácích trvala však prachbídně málo. V přesilovce mohli něco vymyslet, ovšem vymysleli chybu a ujel jim agilní Tomáš Bláha a zvýšil na 1:3 pro hosty. Stejný hráč ještě v 35. minutě upravil na 1:4

40:00

39:52

Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Dušek – 2 min., sekání).

Dvůr Králové právě vstřelil branku!
Nedáš – dostaneš. Za domácí obranou se ocitl TOMÁŠ BLÁHA a bekhendem trefuje víko branky Lukáše Hosnedla

28:55

Hosté ujížděli dva na Lukáše Hosnedla, ovšem Štěpán Urbánek zapnul turbo a šanci uhasil

27:03

Štěpán Urbánek to napálil od modré, kotouč se tam ještě odrážel. Jaroslav Brázdil drží

26:03

Domácí obrana neuhlídala v oslabení najetého TOMÁŠE BLÁHU, který propasíroval kotouč pod Lukášem Hosnedlem. Asistence: Jaroslav Dvořák

25:35

Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Dušek – 2 min., vysoká hůl).

25:01

Lukáš Hosnedl teď výborným zákrokem zlikvidoval šanci Jiřího Půhoného

24:34

A máme tu zápletku!!! JAROSLAV ŠIMEČEK se nebál vystřelit a ono to tam spadlo. Asistence: Jakub Procházka

20:55

Krásná kombinační akce hostů. Na jejím konci byl DOMINIK DU3EK, který trefil nad vyrážečku Lukáše Hosnedla. Asistence: Jiří Půhoný a Milan Valášek

20:48

Velkou šanci měl Michal Petira, v dobré šanci mířil nad branku

20:22

Aleš Havlůj vybojoval na útočné modré

20:01

Skončila nám bojovná první třetina zápasu mezi týmy MOSTEČTÍ LVI a HC RODOS Dvůr Králové nad Labem. Po několika akcích na obou stranách vzal ve 14. minutě kotouč Jiří Půhoný a pověsil ho pod horní tyčku bezmocného Lukáše Hosnedla. Domácím se nepodařilo zužitkovat přesilovou hru pět na tři, která trvala celé dvě minuty. Nevymysleli nic kloudného a po nepovedené přesilovce vzali režii do svých rukou hosté. Vynikla ještě jedna tutovka Jaroslava Šimečka, ovšem oba brankáři předvádějí famózní výkony a stav je po první třetině 0:1 pro hosty

13:49

Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Vašíček – 2 min., podrážení).
Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Kučera – 2 min., sekání).

13:19

Vykejř jak kráva! JIŘÍ PŮHONÝ se s tím nepáral a vymetl pavouka v brance Lukáše Hosnedla. Asistence: Lukáš Kučera a Jaroslav Dvořák

12:37

Jakub Luštinec teď v dobré šanci přihrál špatně. Domácí obrana se osvobozuje

11:40

Štěpán Urbánek teď vyhazuje s ledovým klidem Jamese Bonda

11:05

Jakub Procházka ujel s Jaroslavem Šimečkem, krásná šance. Jistý Jaroslav Brázdil

10:43

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Písařík – 2 min., hákování).

10:11

Jiří Matějíček na modré napřáhl. Střela šla mimo branku Lukáše Hosnedla

09:21

Máme tu první gólovku. Jaroslav Šimeček byl už sám před Jaroslavem Brázdilem, ten vyrazil špičkou brusle

09:00

Vladimír Kýhos poslal krásnou přihrávku na teč před Jaroslava Brázdila. Jakub Procházka tečoval. Ovšem branku nedal

00:45

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Řehoř – 2 min., podrážení).

00:42

00:31

00:22

První střela letěla od Jakuba Procházky na Jaroslava Brázdila. Ten ji lapačkou odhazuje do rohu

00:01

A jdeme na to!!

00:01

Tlak 220 na 180, 140 tepů za minutu. Play-off mezi týmy MOSTEČTÍ LVI a HC RODOS Dvůr Králové nad Labem pokračuje!!! Jak je lehké tým po prohraném domácím zápase zatratit, tak je stejně lehké ho po vyhraném venkovním zápase v oslabené sestavě velebit. MOSTEČTÍ LVI jsou toho důkazem. Při odchodu z A-Benet arény jsem od fanoušků slyšel, že LVI již v této sezóně nevyhrají. A jak bylo vidět ve středu ve Dvoře Králové, tak platilo jeden za všechny, všichni za jednoho. Poslední domácí zápas nedohráli obránci Michal Steinocher a David Šesták, kteří neodjeli ani do Dvora a Vladimír Machulda neměl vůbec lehký úkol, poskládat nějak obranné řady. Zůstali mu pouze čtyři obránci. Ve Dvoře musel zastat roli obránce Milan Böhm a zastal ji dokonale.
Hráči HC RODOS Dvůr Králové nad Labem odjeli z Mostu posíleni o vítězství 0:3, kdy rozhodli zápas ve třetí třetině. Kolegyně Zdenka Rychterová sledovala a popisovala dramatický duel, který vtáhl do děje všechny hokejové fanoušky čtoucí její onlajn. Na hokej ve Dvoře chodí více diváků než v Mostě, kde jsou mostečané namlsáni sousední extraligou. Ta ovšem skončila, tak lze odhadnout, že hladoví severočeši chtějí vidět ještě nějaký ten hokej a přijdou se kouknout na drama. Ve Dvoře vidělo zápas 552 diváků. Vyrovná A-Benet aréna tento počet?
S hostujícím týmem přijíždí do Mostu vždy početná skupiny slušných hostujících fandů, tak lze s jistotou říci, že je uvidíme i dnes v A-Benet aréně.

Jak vypadaly předchozí zápasy této série?
První zápas série rozhodli domácí hráči ve druhé třetině, LVŮM se podařilo snížit, ovšem domácí rozhodli utkání gólem do prázdné branky.
1.3.2022 HC RODOS Dvůr Králové n/L – MOSTEČTÍ LVI 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Série se přesunula do A-Benet arény, kde jsme viděli ve čtvrtek krásný bojovný zápas. Domácí si vytvořili náskok hned v první třetině, hosté ovšem ještě řádně kousali, ve druhé třetině snížili, ovšem domácí odehráli třetí třetinu zodpovědně a vedení si uhlídali.
3.3.2022 MOSTEČTÍ LVI – HC RODOS Dvůr Králové n/L 6:3 (4:1, 2:2, 0:0)
No a třetí zápas? Co k němu dodat. Větší drama nenapsal ani Shakespeare!!! O osudu sobotního utkání rozhodly nájezdy!!! Sanity byly připravené, trenérům vypadaly poslední zbytky vlasů, brankáři museli mít nervy ze železa. Lukáš Hosnedl nepustil za svá záda ani jeden puk, zato LVI rozhodli dvěma povedenými nájezdy, kdy uspěli Pavel Smolka a Jaroslav Šimeček.
5.3.2022 HC RODOS Dvůr Králové – MOSTEČTÍ LVI 2:3 s.n. (1:0, 0:1, 1:1 – 0:0 – 0:1).

Čtvrtý zápas se hrál na ledě a-Benet arény v pondělí 7.3.2022. Domácí si v něm ani neškrtli a skončil jejich prohrou 0:3 (0:0, 0:0, 0:3), kdy LVI i přes řadu šancí nedokázali překonat fantasticky chytajícího Jaroslava Brázdila a osudu zápasu rozhodli ve třetí třetině, kdy domácí obraně frnknul Dominik Dušek a překonal skvěle chytajícího Lukáše Hosnedla v brance domácích. Další dvě branky přidal Michal Procházka do prázdné branky. Série se stěhovala do Dvora Králové.

Pátý zápas se odehrál 9.3.2022 na ledě HC RODOS Dvůr Králové nad Labem. Obrana LVŮ vypadala jak po bitvě u Lipan. Ale právě to stmelilo celý tým. Při posledním pozápasovém rozhovoru sliboval Jaroslav Šimeček, že jedou do Dvora vyhrát. Jediný hráč pomalovaný válečnými barvami tuto větu vzal smrtelně vážně, protože on byl tím, kdo ten zápas rozhodl svými brankami. Jak se tedy utkání vyvíjelo a jak skončilo?
HC RODOS Dvůr Králové nad Labem – MOSTEČTÍ LVI 1:3 (0:1, 1:0, 0:2).
Do utkání lépe vlétli MOSTEČTÍ LVI, kdy v 9. minutě vystřelil na branku Jiří Hoffmann a Jaroslav Šimeček dorazili před Jaroslavem Brázdilem kotouč do branky. Tak nám skončila i první třetina. Ve druhé třetině dokázali domácí hráči srovnat. Ve 32. minutě Jiří Půhoný sebral hostující obraně kotouč při oslabení, zařadil raketový pohon a překonal Lukáše Hosnedla. 1:1. Poté dostal pětiminutový trest Ivan Řehoř a hosté se bránili dlouhé minuty v oslabení. To se jim podařilo. Třetí třetina přinesla více radosti hostům, kdy ve 45. minutě vysunul Vladimír Kýhos Jaroslava Šimečka a hrdina tohoto zápasu ukázal Jaroslavovi Brázdilovi pocem kam jdeš a bylo to 1:2. Domácí se snažili o srovnání při power play, ale to se jim stalo osudným. Pavel Písařík přihrál na Vojtěcha Kyselu a Kyslík pečetil do prázdné. Propukla obrovská radost v hostujícím týmu.
Za stavu 3:2 pro MOSTECKÉ LVY začíná další těžký zápas. Kdo v něm bude šťastnější? To nám ukáže následujících 60 a možná i více minut.

Jen pro připomenutí, jak vypadala utkání dnešních soupeřů v základní části:

9.10.2021 HC RODOS Dvůr Králové – MOSTEČTÍ LVI 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
6.11.2021 MOSTEČTÍ LVI – HC RODOS Dvůr Králové 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
4.12.2021 HC RODOS Dvůr Králové – MOSTEČTÍ LVI 2:1s.n (0:0, 1:1, 0:0 – 0:0, 1:0)
8.1.2022 MOSTEČTÍ LVI – HC RODOS Dvůr Králové 5:3 (1:0, 3:0, 1:3)
3.2.2022 HC RODOS Dvůr Králové – MOSTEČTÍ LVI 2:1p.p (0:0, 2:1, 0:1 – 1:0)
26.2.2022 MOSTEČTÍ LVI – HC RODOS Dvůr Králové 2:4 (0:3, 1:0, 1:1)

Utkání začíná v 18:00 a kdo na něm bude chybět, jako by ani nežil. Přijďte se kouknout. Shakespearovské drama pokračuje!!!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:4

Branky a nahrávky: 25. Šimeček (Procházka), 47. Procházka (Kýhos, Šimeček) – 14. Půhoný (Kučera, Dvořák), 21. Dušek (Půhoný, Valáek), 27. Bláha (Dvořák), 35. Bláha

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kubík) – Urbánek, Havlůj (C), Fučík, Böhm, Nedrda, Hoffmann – Kýhos (A), Šimeček, Procházka – Smolka, Řehoř, Mical – Stříbrný, Písařík, Kysela – Dohnal
Trenér: Vladimír Machulda

HC Dvůr Králové n. Labem: Brázdil (Hradiský) – Vašíček (C), Petira, Matějíček, Muška, Franc, Voňka – Dušek, Kučera, Bláha – Dvořák Jaroslav, Dvořák Jan, Půhoný (A) – Luštinec, Havlas, Ježek – Procházka, Valášek (A)
Trenér: Jiří Zörkler

Rozhodčí: Šperl, Němec – Baxa, Pěkný