3:3
konec (1:1, 2:1, 0:1)
20.01.2022, 16:00 • Skupina B • Helena Hegeďová
Středočeský kraj – Jihočeský kraj
3:3
konec (1:1, 2:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 4. Kurka (Šilhavý), 25. Kristek (Lev), 26. Tetiva (Kurka, Kristek) – 13. Blažek V. (Hlavín, Blažek F.), 30. Beran (Blažek F., Klimeš), 32. Beran (Blažek V.)
Karty:
Neproměněná penalta:
Středočeský kraj:
Tuláček (Moustafa) – Dvořák, Pelikán, Tetiva, Hora, Macháček, Šilhavý – Poustecký, Přibyl, Lev, Hanyš, Holoubek, Hájek, Kurka, Burger, Trefil, Růžička, Kristek (C).
Náhradníci:
Trenér: Martin Škaloud
Jihočeský kraj:
Humhal (Klimeš) – Kratochvíl, Šrámek, Céza, Jaroš, Matějka, F. Blažek, Bačo (C) – Hečko, Hlavín, Vlna, Pánek, Pytlík, F. Blažek (A), Rizák, Nečas, Kinter, Beran (A).
Náhradníci:
Trenér: Jiří Hanzal
Rozhodčí: Domský – Hrubý, Tichý
Diváci:
1. třetina | ||||
03:37 | STC | 1:0 | Kurka (Šilhavý) | |
05:37 | STC | 2 | Růžička, podrážení | |
11:14 | STC | 2 | Šilhavý, podrážení | |
12:47 | JHC | 1:1 | Blažek V. (Hlavín, Blažek F.) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
15:17 | JHC | 2 | Kinter, držení | |
24:01 | STC | 2:1 | Kristek (Lev) | |
24:13 | JHC | 2 | Blažek F., napadení | |
25:02 | STC | 3:1 | Tetiva (Kurka, Kristek) | |
27:07 | STC | 2 | Burger, napadení | |
28:36 | STC | 2 | Macháček, faul kolenem | |
29:54 | JHC | 3:2 | Beran (Blažek F., Klimeš) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
31:29 | STC | 2 | Hora, podrážení | |
31:53 | JHC | 3:3 | Beran (Blažek V.) | |
34:55 | STC | 2 | Dvořák, nedovolené bránění | |
37:09 | STC | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Holoubek | |
40:05 | STC | 2 | Kurka, vysoká hůl | |
Konec |
Ústecký kraj – Praha 09:00 1:5
Středočeský kraj – Karlovarský kraj 09:00 4:3
Liberecký kraj – Pardubický kraj 10:55 6:2
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 10:55 4:7
Královéhradecký kraj – Kraj Vysočina 12:30 1:0
Zlínský kraj – Jihomoravský kraj 12:30 2:7
Olomoucký kraj – Praha 14:15 3:8
Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj 14:15 7:3
Ústecký kraj – Liberecký kraj 16:00 0:2
Středočeský kraj – Jihočeský kraj 16:00 3:3
Pardubický kraj – Královéhradecký kraj 17:45 5:3
Plzeňský kraj – Zlínský kraj 17:55 9:1
Kraj Vysočina – Olomoucký kraj 19:30 2:3
Jihomoravský kraj – Moravskoslezský kraj 19:30 1:3
44:58
44:26
43:49
43:17
42:57
42:11
41:42
41:16
40:47
40:05
39:54
39:02
38:07
37:09
36:37
35:55
35:25