5:1
konec (3:1, 0:0, 2:0)
16.09.2021, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Skupina Východ • Jakub Škoda
HC Olomouc – AZ Havířov
5:1
konec (3:1, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 5. Šulgan (Golais, Pastrnek), 12. Galvas (Miškovský), 17. Golais (Šlahora), 45. Drábek (Konobejl, Najman), 53. Jeřábek (Miškovský) – 12. Drábek (Jung)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Olomouc:
Frgál (Čerbák) – Drábek (C), Němec, Šlahora (A), Bohatý, Vrána, Kalman, Galvas – Šulgan, Šenk, Miškovský (A) – Najman, Dokoupil, Jeřábek – Pastrnek, Konobejl – Golais, Belan.
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov:
Přecechtěl (Maňásek) – Lička, Maršálek, Valouch (A), Zielinski, Jurček, Pilíšek, Vadovič (C) – Bošek, Mlýnek, Karas – Middleton, Hanzel, Drábek – Jelének, Grygar – Jung, Loza (A).
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jan Grygera – Marek Čelechovský, Josef Zapletal
Diváci:
1. třetina | ||||
04:40 | OLO | 1:0 | Šulgan (Golais, Pastrnek) | |
08:17 | OLO | 2 | Šlahora, hákování | |
11:18 | OLO | 2:0 | Galvas (Miškovský) | |
11:50 | HAV | 2:1 | Drábek (Jung) | |
13:45 | OLO | 2 | Němec, podrážení | |
16:10 | OLO | 3:1 | Golais (Šlahora) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:14 | OLO | 2 | Šlahora, podrážení | |
23:26 | HAV | 2 | Přecechtěl, zdržování hry / posunutá branka, odpyká Grygar | |
29:03 | OLO | 2 | Jeřábek, hrubost | |
HAV | 2 | Maršálek, hrubost | ||
33:03 | OLO | 2 | Galvas, hákování | |
36:35 | HAV | 2 | Pilíšek, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:48 | OLO | 4:1 | Drábek (Konobejl, Najman) | |
45:14 | OLO | 2 | Miškovský, podrážení | |
48:14 | HAV | 2 | Jung, hrubost | |
52:08 | OLO | 5:1 | Jeřábek (Miškovský) | |
59:14 | HAV | 2 | Karas, vražení na hrazení | |
Konec |
Tábor – Havlíčkův Brod 16:00 2:4
Kobra – Pardubice • po prodl. 16:00 2:3
Plzeň – Mladá Boleslav • po s.n. (0:2) 16:00 2:3
Liberec – Chomutov 16:00 4:3
Hvězda Praha – K. Vary 16:45 4:6
Třinec – Kometa Brno 17:30 1:5
Zlín – Poruba 17:30 3:5
Technika Brno – Jihlava 17:45 2:9
Sparta – Motor ČB 18:00 11:4
Slavia – Mountfield HK 18:00 2:4
Olomouc – Havířov 18:00 5:1
Přerov – HK MD Šumperk 18:00 3:5
PZ Kladno – Kladno 18:00 0:8
Vsetín – Vítkovice 19:15 2:5
59:14
48:14
45:14
36:35
33:03
29:03
Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Maršálek – 2 min., hrubost).
23:26
23:14
13:45
08:17