Plzeň – Mladá Boleslav 2:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Bulíř (Kantner, Kodýtek), 40. Bulíř (Kantner, Dzierkals) – 35. Najman (P. Kousal, Ševc), 36. Šťastný (Kelemen, Pýcha), 48. Jánošík (Adam Raška I, Šťastný), 55. Kotala (Jan Eberle, Claireaux)
Kometa Brno – Pardubice 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Mallet, 12. Mueller (P. Holík, Zaťovič), 17. Rákos (Kučeřík) – 44. Říčka (Nakládal, Mikuš), 45. Vála (Anděl, Nakládal)
Plzeň – Havířov 6:0
12:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Slanina (Vajner, Pánek), 6. Marcel (Eremiáš), 14. D. Soukup (Marcel), 20. Hamšík, 34. Pánek (Korčák, Ženíšek), 50. Ženíšek (M. Soukup, Dolhý)
K. Vary – Třinec 10:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Rymon (Šmajda, Kupčo), 5. Kupčo, 20. M. Adámek (L. Adámek, Kusak), 25. Šmajda, 35. Rymon (Benda, Kupčo), 49. Botoš (Krajčík, Ekrt), 56. Vogel (M. Adámek, L. Adámek), 57. Kupčo, 58. M. Adámek (Kusak, L. Adámek), 60. L. Adámek (Benda, Šmajda) – 9. Hrůzek (Kozlík, Moškoř), 36. Matěj (Kozlík), 50. Matěj (Kozlík)
Tábor – Havlíčkův Brod 2:4
16:00, konec (S)
Branky a nahrávky: 31. Dušek (Kupka), 43. Seidl (Kofroň) – 4. Gutsu (Teplý), 16. Bakus (Teplý), 20. Koubek, 33. Gutsu (Kupriianov, Smetánka)
Kobra – Pardubice 2:3
16:00, po prodl. (S)
Branky a nahrávky: 2. Špěpánek (Routa), 39. Kovář (Mráz, Seidler) – 9. Kučera, 10. Dostál (Dvořák, Holec), 63. Fiala
Plzeň – Mladá Boleslav 2:3
16:00, po s.n. (0:2) (Z)
Branky a nahrávky: 13. Hofrajtr (Pittr, Makovec), 38. Pittr (Makovec, Eichler) – 13. Vlasák (Hradec, Lisler), 20. Lisler (Vítek), rozh. náj. Gron
Liberec – Chomutov 4:3
16:00, konec (Z)
Branky a nahrávky: 7. Jansa (J.Pérez), 16. Král (Hájek), 39. Vološín (Prokůpek, Pekař), 43. Špilka – 1. Vondrášek, 5. Titlbach (Badinka), 27. Stejskal (Badinka)
Hvězda Praha – K. Vary 4:6
16:45, konec (Z)
Branky a nahrávky: 1. Spěváček (Dohnal), 8. Jaroš (Doležel), 43. Spěváček (Kubata, Hrabák), 55. Zwahlen (Ivanovič) – 2. Pavelec (Kubíček), 4. Váňa (Handl, Pavelec), 6. Palaj (Šmíd, Pastor), 23. Kubíček (Csabi, Pavelec), 36. Csabi (Zahejský, Anton), 56. Pastor (Csabi)
Třinec – Kometa Brno 1:5
17:30, konec (V)
Branky a nahrávky: 8. Pohludka (Kubiesa) – 7. Bělohlav (Kos), 26. Rakus (Kos, Eich), 27. Nekvapil (Šantora, Svoboda), 32. Bělohlav (Kos, Rakus), 51. Kos (Rakus, Svoboda)
Zlín – Poruba 3:5
17:30, konec (V)
Branky a nahrávky: 16. Hamrla (Pilát), 26. Pilát (Marek), 50. Holba (Vaculík, Šišák) – 2. Šrubař (Konečný, Glos), 3. Kalužík (Vehovský), 22. Moravec (Kalužík), 27. Konečný, 35. Vehovský (Kalužík, Moravec)
Technika Brno – Jihlava 2:9
17:45, konec (S)
Branky a nahrávky: 24. Szemmelroth (Hamák), 52. Szemmelroth – 4. Kudrna (Peš), 16. Vojáček (Chlubna), 18. Coufal (Jungwirth), 23. Coufal (Hamřík), 26. Kudrna, 39. Vojáček, 44. Topol, 55. Coufal (Veselský), 56. Veselský (Modl)
Sparta – Motor ČB 11:4
18:00, konec (S)
Branky a nahrávky: 4. Stepanchuk (Odehnal, Netušil), 23. Odehnal (Netušil, Stepanchuk), 23. Fábry (Novák), 25. Fábry (Byakov), 28. Netušil (Bartoň, Odehnal), 31. Fábry (Potoma, Novák), 32. Hrubý (Poláček, Žemlička), 32. Odehnal (Stepanchuk, Byakov), 34. Šeba (Skuratov, Poláček), 43. Stepanchuk (Byakov), 54. Potoma (Marton) – 2. Vachun (Humeník), 14. Hohenberger (Šíma, Schmidtmayer), 18. Kotalík, 30. Postl (Humeník)
Slavia – Mountfield HK 2:4
18:00, konec (S)
Branky a nahrávky: 31. Wolf (Vosmík), 56. Tomas (Švec, Vosmík) – 27. Klíma (Mach, Šimek), 36. Síla, 45. Pavlík (Šimek, Bezpalec), 60. Král (Vencl)
Olomouc – Havířov 5:1
18:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 5. Šulgan (Golais, Pastrnek), 12. Galvas (Miškovský), 17. Golais (Šlahora), 45. Drábek (Konobejl, Najman), 53. Jeřábek (Miškovský) – 12. Drábek (Jung)
Přerov – HK MD Šumperk 3:5
18:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 16. Svoboda (Klouda), 31. Kuchta (J. Hanák, Galnor), 33. O. Kolařík (M. Hanák, Svoboda) – 1. Seidenglanz (Peškar), 7. Cekr (Maurer, Netolický), 13. Verner (Seidenglanz, Peškar), 20. Maurer (Zavoral), 59. Seidenglanz (Maurer)
PZ Kladno – Kladno 0:8
18:00, konec (Z)
Branky a nahrávky: 11. Mejtský (Holeček, Holub), 11. Kupčo (Pražák), 25. Holub (Holeček), 31. Mejtský (Holub, Holeček), 41. Mejtský (Holub, Holeček), 49. Holeček (Šátek), 52. Holub (Holeček), 57. Holeček (Svoboda, Holub)
Vsetín – Vítkovice 2:5
19:15, konec (V)
Branky a nahrávky: 49. Budín (Dočekal), 52. Juráň (Ürge, Pejchal) – 25. Štiak (Tobola, Milata), 25. Krčmarský (Saxa, Chlán), 32. Tobola (Štiak), 58. Milata, 59. Chlán (Saxa)
Novosibirsk – Dynamo Moskva 4:5
14:30, konec
Branky a nahrávky: 49. Ilja Morozov (T. Murphy), 53. Šarov (N. Shore), 57. Setdikov (V. Komarov), 59. D. Bodrov (O. Li, Jefremov) – 20. Galijev (Vojnov), 21. Vojnov (Šipačov), 26. Čebykin, 38. Galijev (Vojnov, Šipačov), 44. O. Zajcev (Novikov, Bryzgalov)
Ufa – Kunlun 5:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Pustozjorov, 26. N. Kuljomin (Šmeljov), 43. Kartajev (Naumenkov, Baškirov), 45. Chochrjakov (Šmeljov, Kadějkin), 48. Šmeljov (Kadějkin, Chafizullin) – 44. Wong (Yuen, Fram)
Jokerit – N.Novgorod 5:4
17:30, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 12. Pakarinen (Junttila, Lindbohm), 14. Nicklas Jensen (Schroeder), 40. Schroeder (Björninen, O'Neill), 42. Schroeder (Hännikäinen), rozh. náj. Joensuu – 23. Gončaruk, 34. A. Michejev (Varnakov, Orlov), 36. Lennström (Zaar), 59. Orlov (Lennström, Hrivík)
Nižněkamsk – Čeljabinsk 1:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 50. Šutov (Miťakin, A. Galimov) – 3. Stas (Kapustin), 9. Fatějev (Pilut, Byvalcev), 47. Kalinin (Těrtyšnyj)
Riga – Barys 3:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Corrado (Radil), 13. Wännström (Tiivola), 44. Poirier (Radil, Corrado) – 53. Morrow (Valk, Michajlis), 60. Michajlis (D. Dietz, Frattin)
Soči – Petrohrad 0:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 38. Kemppainen (Pylenkov, Burdasov), 43. Kemppainen (Kuzmenko)
Spartak Moskva – CSKA Moskva 3:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 36. Talalujev, 42. Talalujev (D. Višněvskij, Heed), 50. Chochlačov (Kugryšev) – 22. S. Plotnikov (Gilmour, Okulov), 33. Wallmark (Alexandr Popov, Gilmour), 34. S. Plotnikov (Okulov), 54. Andronov (Guskov, Alexandr Popov), 60. S. Plotnikov (Okulov, N. Nestěrov)
SR 18 – Trnava 3:10
10:30, konec
Branky a nahrávky: 24. Križan (M. Tomas, Eperješi), 60. Pobežal (M. Tomas), 60. Eperješi – 3. Litavec (Mrava), 25. M. Holovič (Okoličány, Jurák), 29. Antonov (Šandor), 31. R. Kukumberg st. (Vuorijärvi, Semaňák), 36. Šandor (Kupka), 36. M. Holovič (Schmidt), 46. Kupka (Vuorijärvi, Semaňák), 49. Antonov (R. Kukumberg st., Semaňák), 56. M. Holovič (Okoličány, Jurák), 58. Šandor (Kupka, Ružek)
Tábor – SHK Hodonín 0:0
17:00, zrušeno
Lipt. Mikuláš – Pov. Bystrica 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Salija (J. Jurík), 38. Čuvilov (Šepelev, Uhrík), 40. Walega (Obdržálek, Kurali), 49. S. Kalousek (S. Petráš) – 21. L. Hrušík
Česko – Španělsko 2:1
17:20, po prodl.
Branky a nahrávky: 22. Bernad (Cik), 41. Šebek (Loskot) – 40. Acuña (Tomàs)
Bílina – Slaný 0:10
17:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Kašpar (Dolejší, Jirák), 14. Dolejší, 20. Kašpar (Velhartický), 23. Pišinger (Kožíšek), 38. Jirák (Kašpar), 41. Pišinger (Dobrovolný), 45. Pišinger (Dobrovolný), 52. Dolejší, 58. Dolejší, 60. Jirák
Košice – Michalovce 5:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Pereskokov (Romančík), 13. Lapšanský (McPherson, Saucerman), 52. Lapšanský (Saucerman, Slovák), 57. Belluš (Tansey), 59. Klhůfek (Belluš) – 33. Mihalik (Keränen, Erkunjuntti), 40. Suja (Galamboš)
Martin – Prešov 4:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Burzík (Poliaček), 27. Babka (Lavička), 29. Burzík (Nauš), 39. Linet (Bartoš) – 9. Šimun (Jendroľ, Turan), 38. Šimun (Fekiač), 47. Zagrapan (Sýkora, Lalík), 50. Šimun (Ružička, Fekiač), 58. Charbonneau (Čacho, Bespalov)