Menu

Hokej »

Tipsport extraliga (ČR)

17:30 , konec

Branky a nahrávky: 11. Bulíř (Kantner, Kodýtek), 40. Bulíř (Kantner, Dzierkals) – 35. Najman (P. Kousal, Ševc), 36. Šťastný (Kelemen, Pýcha), 48. Jánošík (Adam Raška I, Šťastný), 55. Kotala (Jan Eberle, Claireaux)

18:00 , konec

Branky a nahrávky: 12. Mallet, 12. Mueller (P. Holík, Zaťovič), 17. Rákos (Kučeřík) – 44. Říčka (Nakládal, Mikuš), 45. Vála (Anděl, Nakládal)

KHL

14:30 , konec

Branky a nahrávky: 49. Ilja Morozov (T. Murphy), 53. Šarov (N. Shore), 57. Setdikov (V. Komarov), 59. D. Bodrov (O. Li, Jefremov) – 20. Galijev (Vojnov), 21. Vojnov (Šipačov), 26. Čebykin, 38. Galijev (Vojnov, Šipačov), 44. O. Zajcev (Novikov, Bryzgalov)

16:00 , konec

Branky a nahrávky: 15. Pustozjorov, 26. N. Kuljomin (Šmeljov), 43. Kartajev (Naumenkov, Baškirov), 45. Chochrjakov (Šmeljov, Kadějkin), 48. Šmeljov (Kadějkin, Chafizullin) – 44. Wong (Yuen, Fram)

17:30 , po s.n. (1:0)

Branky a nahrávky: 12. Pakarinen (Junttila, Lindbohm), 14. Nicklas Jensen (Schroeder), 40. Schroeder (Björninen, O'Neill), 42. Schroeder (Hännikäinen), rozh. náj. Joensuu – 23. Gončaruk, 34. A. Michejev (Varnakov, Orlov), 36. Lennström (Zaar), 59. Orlov (Lennström, Hrivík)

18:00 , konec

Branky a nahrávky: 50. Šutov (Miťakin, A. Galimov) – 3. Stas (Kapustin), 9. Fatějev (Pilut, Byvalcev), 47. Kalinin (Těrtyšnyj)

18:30 , konec

Branky a nahrávky: 13. Corrado (Radil), 13. Wännström (Tiivola), 44. Poirier (Radil, Corrado) – 53. Morrow (Valk, Michajlis), 60. Michajlis (D. Dietz, Frattin)

18:30 , konec

Branky a nahrávky: 38. Kemppainen (Pylenkov, Burdasov), 43. Kemppainen (Kuzmenko)

18:30 , konec

Branky a nahrávky: 36. Talalujev, 42. Talalujev (D. Višněvskij, Heed), 50. Chochlačov (Kugryšev) – 22. S. Plotnikov (Gilmour, Okulov), 33. Wallmark (Alexandr Popov, Gilmour), 34. S. Plotnikov (Okulov), 54. Andronov (Guskov, Alexandr Popov), 60. S. Plotnikov (Okulov, N. Nestěrov)

Extraliga juniorů

12:30 , konec

Branky a nahrávky: 1. Slanina (Vajner, Pánek), 6. Marcel (Eremiáš), 14. D. Soukup (Marcel), 20. Hamšík, 34. Pánek (Korčák, Ženíšek), 50. Ženíšek (M. Soukup, Dolhý)

16:00 , konec

Branky a nahrávky: 4. Rymon (Šmajda, Kupčo), 5. Kupčo, 20. M. Adámek (L. Adámek, Kusak), 25. Šmajda, 35. Rymon (Benda, Kupčo), 49. Botoš (Krajčík, Ekrt), 56. Vogel (M. Adámek, L. Adámek), 57. Kupčo, 58. M. Adámek (Kusak, L. Adámek), 60. L. Adámek (Benda, Šmajda) – 9. Hrůzek (Kozlík, Moškoř), 36. Matěj (Kozlík), 50. Matěj (Kozlík)

Extraliga dorostu

16:00 , konec (S)

Branky a nahrávky: 31. Dušek (Kupka), 43. Seidl (Kofroň) – 4. Gutsu (Teplý), 16. Bakus (Teplý), 20. Koubek, 33. Gutsu (Kupriianov, Smetánka)

16:00 , po prodl. (S)

Branky a nahrávky: 2. Špěpánek (Routa), 39. Kovář (Mráz, Seidler) – 9. Kučera, 10. Dostál (Dvořák, Holec), 63. Fiala

16:00 , po s.n. (0:2) (Z)

Branky a nahrávky: 13. Hofrajtr (Pittr, Makovec), 38. Pittr (Makovec, Eichler) – 13. Vlasák (Hradec, Lisler), 20. Lisler (Vítek), rozh. náj. Gron

16:00 , konec (Z)

Branky a nahrávky: 7. Jansa (J.Pérez), 16. Král (Hájek), 39. Vološín (Prokůpek, Pekař), 43. Špilka – 1. Vondrášek, 5. Titlbach (Badinka), 27. Stejskal (Badinka)

16:45 , konec (Z)

Branky a nahrávky: 1. Spěváček (Dohnal), 8. Jaroš (Doležel), 43. Spěváček (Kubata, Hrabák), 55. Zwahlen (Ivanovič) – 2. Pavelec (Kubíček), 4. Váňa (Handl, Pavelec), 6. Palaj (Šmíd, Pastor), 23. Kubíček (Csabi, Pavelec), 36. Csabi (Zahejský, Anton), 56. Pastor (Csabi)

17:30 , konec (V)

Branky a nahrávky: 8. Pohludka (Kubiesa) – 7. Bělohlav (Kos), 26. Rakus (Kos, Eich), 27. Nekvapil (Šantora, Svoboda), 32. Bělohlav (Kos, Rakus), 51. Kos (Rakus, Svoboda)

17:30 , konec (V)

Branky a nahrávky: 16. Hamrla (Pilát), 26. Pilát (Marek), 50. Holba (Vaculík, Šišák) – 2. Šrubař (Konečný, Glos), 3. Kalužík (Vehovský), 22. Moravec (Kalužík), 27. Konečný, 35. Vehovský (Kalužík, Moravec)

17:45 , konec (S)

Branky a nahrávky: 24. Szemmelroth (Hamák), 52. Szemmelroth – 4. Kudrna (Peš), 16. Vojáček (Chlubna), 18. Coufal (Jungwirth), 23. Coufal (Hamřík), 26. Kudrna, 39. Vojáček, 44. Topol, 55. Coufal (Veselský), 56. Veselský (Modl)

18:00 , konec (S)

Branky a nahrávky: 4. Stepanchuk (Odehnal, Netušil), 23. Odehnal (Netušil, Stepanchuk), 23. Fábry (Novák), 25. Fábry (Byakov), 28. Netušil (Bartoň, Odehnal), 31. Fábry (Potoma, Novák), 32. Hrubý (Poláček, Žemlička), 32. Odehnal (Stepanchuk, Byakov), 34. Šeba (Skuratov, Poláček), 43. Stepanchuk (Byakov), 54. Potoma (Marton) – 2. Vachun (Humeník), 14. Hohenberger (Šíma, Schmidtmayer), 18. Kotalík, 30. Postl (Humeník)

18:00 , konec (S)

Branky a nahrávky: 31. Wolf (Vosmík), 56. Tomas (Švec, Vosmík) – 27. Klíma (Mach, Šimek), 36. Síla, 45. Pavlík (Šimek, Bezpalec), 60. Král (Vencl)

18:00 , konec (V)

Branky a nahrávky: 5. Šulgan (Golais, Pastrnek), 12. Galvas (Miškovský), 17. Golais (Šlahora), 45. Drábek (Konobejl, Najman), 53. Jeřábek (Miškovský) – 12. Drábek (Jung)

18:00 , konec (V)

Branky a nahrávky: 16. Svoboda (Klouda), 31. Kuchta (J. Hanák, Galnor), 33. O. Kolařík (M. Hanák, Svoboda) – 1. Seidenglanz (Peškar), 7. Cekr (Maurer, Netolický), 13. Verner (Seidenglanz, Peškar), 20. Maurer (Zavoral), 59. Seidenglanz (Maurer)

18:00 , konec (Z)

Branky a nahrávky: 11. Mejtský (Holeček, Holub), 11. Kupčo (Pražák), 25. Holub (Holeček), 31. Mejtský (Holub, Holeček), 41. Mejtský (Holub, Holeček), 49. Holeček (Šátek), 52. Holub (Holeček), 57. Holeček (Svoboda, Holub)

19:15 , konec (V)

Branky a nahrávky: 49. Budín (Dočekal), 52. Juráň (Ürge, Pejchal) – 25. Štiak (Tobola, Milata), 25. Krčmarský (Saxa, Chlán), 32. Tobola (Štiak), 58. Milata, 59. Chlán (Saxa)

1. liga (SR)

sk 10:30 , konec

Branky a nahrávky: 24. Križan (M. Tomas, Eperješi), 60. Pobežal (M. Tomas), 60. Eperješi – 3. Litavec (Mrava), 25. M. Holovič (Okoličány, Jurák), 29. Antonov (Šandor), 31. R. Kukumberg st. (Vuorijärvi, Semaňák), 36. Šandor (Kupka), 36. M. Holovič (Schmidt), 46. Kupka (Vuorijärvi, Semaňák), 49. Antonov (R. Kukumberg st., Semaňák), 56. M. Holovič (Okoličány, Jurák), 58. Šandor (Kupka, Ružek)

Přípravné zápasy

17:00 , zrušeno

sk 17:00 , konec

Branky a nahrávky: 5. Salija (J. Jurík), 38. Čuvilov (Šepelev, Uhrík), 40. Walega (Obdržálek, Kurali), 49. S. Kalousek (S. Petráš) – 21. L. Hrušík

Mistrovství světa v inline hokeji

17:20 , po prodl.

Branky a nahrávky: 22. Bernad (Cik), 41. Šebek (Loskot) – 40. Acuña (Tomàs)

Liga starších žáků ''B''

09:00 , před zápasem

09:00 , před zápasem

Liga mladších žáků ''D'

09:00 , před zápasem

Slovenský pohár

sk 17:30 , konec

Branky a nahrávky: 1. Pereskokov (Romančík), 13. Lapšanský (McPherson, Saucerman), 52. Lapšanský (Saucerman, Slovák), 57. Belluš (Tansey), 59. Klhůfek (Belluš) – 33. Mihalik (Keränen, Erkunjuntti), 40. Suja (Galamboš)

sk 18:00 , konec

Branky a nahrávky: 3. Burzík (Poliaček), 27. Babka (Lavička), 29. Burzík (Nauš), 39. Linet (Bartoš) – 9. Šimun (Jendroľ, Turan), 38. Šimun (Fekiač), 47. Zagrapan (Sýkora, Lalík), 50. Šimun (Ružička, Fekiač), 58. Charbonneau (Čacho, Bespalov)

Regionální liga juniorů

17:30 , konec

Branky a nahrávky: 13. Kašpar (Dolejší, Jirák), 14. Dolejší, 20. Kašpar (Velhartický), 23. Pišinger (Kožíšek), 38. Jirák (Kašpar), 41. Pišinger (Dobrovolný), 45. Pišinger (Dobrovolný), 52. Dolejší, 58. Dolejší, 60. Jirák