1:2
po s.n. (2:3) (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
01.10.2020, 18:30 • Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha • Patrik Czepiec
Tipsport: 1.6 4.56 4.69 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.6 - 4.56 - 4.69
Avangard Omsk – HC Viťaz Moskevská oblast
1:2
po s.n. (2:3) (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 57. Činachov – 24. Arťuchin (Laričev, Vorobej), rozh. náj. Vorobej
Karty:
Neproměněná penalta:
Avangard Omsk:
Bobkov (Garipov) – Šaripzjanov, Jemelin, Čisťakov, Kaski, Běreglazov, Gotovec, Solovjov – Knight, Tolčinskij, Sekáč – Šumakov, Chochlačov, K. Semjonov – Zernov, K. Kostin, Činachov – Stas, Dědunov, A. Potapov – Gricjuk.
Náhradníci:
Trenér:
HC Viťaz Moskevská oblast:
I. Ježov (Todykov) – Pylenkov, Vorobej, Hultström, Golovkov, Borodkin, Pautov – Daugavinš, Danforth, Tedenby – Grebenščikov, Varfolomejev, Malychin – Děrgačov, Bardakov, Mojsejev – Ivanjuženkov, V. Popov, Arťuchin – Laričev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Oskirko, Sojn – Slavikovskij, Šalagin
Diváci:
1. třetina | ||||
11:10 | OMS | 2 | Gricjuk, hákování | |
15:23 | OMS | 2 | Jemelin, krosček | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:52 | VTZ | 0:1 | Arťuchin (Laričev, Vorobej) | |
34:55 | VTZ | 2 | Varfolomejev, podrážení | |
38:00 | OMS | 2 | Jemelin, krosček | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:22 | OMS | 2 | Gotovec, krosček | |
47:01 | OMS | 2 | Šumakov, hákování | |
VTZ | 2 | Děrgačov, nafilmovaný pád nebo přehrávání | ||
56:45 | VTZ | 2 | Borodkin, nedovolené bránění | |
56:50 | OMS | 1:1 | Činachov | |
58:06 | VTZ | 2 | Tedenby, podrážení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
VTZ | 1:2 | Vorobej (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Hvězda Praha – Liberec • odloženo 15:00 0:0
Kladno – Chomutov • odloženo 16:00 0:0
Vítkovice – Havířov 17:00 3:0
Plzeň – HC Litvínov • odloženo 17:00 0:0
Třemošná – PZ Kladno • odloženo 17:00 0:0
Madeta Motor ČB – Pardubice • odloženo 17:00 0:0
Vsetín – Kometa Brno 18:00 2:5
Poruba – Přerov 18:00 2:4
Olomouc – Třinec 18:00 4:6
Mladá Boleslav – K. Vary 18:00 2:5
Sparta – Havlíčkův Brod 18:00 4:0
HK MD Šumperk – Zlín • po s.n. (0:1) 18:15 4:5
Tábor – Slavia 18:15 1:8
Technika Brno – Kobra 19:00 6:4
Pavel VOROBEJ - 1:2
Autorem vítězné branky je PAVEL VOROBEJ.
10. série 2:3
10. série 2:2
9. série 2:2
9. série 2:2
8. série 2:2
8. série 2:2
7. série 2:2
7. série 2:1
6. série 1:1
6. série 1:1
5. série 1:1
5. série 1:1
4. série 1:1
4. série 1:1