po prodl. (1:2, 0:0, 2:1 - 0:1)

17.09.2020, 18:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • Karel Jedlička

Tipsport: 1.86 4.29 3.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Statistiky zápasu:

Střely na bránu 46:29, vhazování 30:22, hity 4:7, čas v útoku 16:39 – 13:15, vyloučení 1:6, bez využití.

Slovenská stopa:
Adam Liška (ČER) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:09 (20:31:53)
Šťastlivci, kteří se na Nagorném vešli do povolené kapacity, sledovali stejně jako my u obrazovek velmi pohledný zápas, ve kterém každý chvilku tahal pilku. Výborní brankáři čelili celkem 75 přímým střelám!
Čerepovec začal lépe a vedl o dva góly, domácím se podařilo rychle snížit, když stejně jako dvakrát soupeř vymetli pavouka z horního růžku brány. V závěrečné části Torpedo otočilo skóre, ovšem hned za minutu ztratili domácí puk za vlastní bránou a nechali soupeře srovnat.
Druhý bod pro Severstaľ pak zařídil parádním průnikem v závěru prodloužení Kapustin.
Nižnij Novgorod od prvního kola čeká na vyhraný zápas v základním čase, naopak Čerepovec potvrzuje dobrý start do soutěže.
Děkuji za pozornost, hezký zbytek večera!

64:54

64:54 Kirill KAPUSTIN - 3:4

64:54

Čerepovec právě vstřelil branku!
Rozhodnutí zařídil šest vteřin před sirénou nádhernou individuální akcí KIRILL KAPUSTIN. Ze středního pásma projel přes kompletní modrou trojici a z těžkého úhlu zavěsil.
Asistence: Jegor Morozov, Veli-Matti Vittasmäki.

63:46

První přerušení až po téměř čtyřech minutách zařídil nahozením na domácí bránu Anton Sizov. Konečně tak mohou odjet přebyteční hokejisté z ledu a pokračuje se tři na tři.

63:10

Tahle pasáž patří jasně Nižněgorodcům, kteří nepouštějí soupeře k puku, ani Mišarin se však od modré neprosadil.

61:38

Prodloužení se hraje kvůli zbylé vteřince vyloučení zatím v netradičním formátu 4 na 4. Vladislav Podjapolskij vyráží pokus Michaila Varnakova ze strany a stačil se přesunout i proti bombě Marka Marina z dorážky.

60:01

60:01

Hokejisté obou celků si rozdělili po bodu a o druhý bonusový se utkají v prodloužení. Ve třetí třetině převzalo iniciativu Torpedo a dokázalo zápas otočit z 0:2 na 3:2, hosté si však přece jen bojovností zasloužili vyrovnání a prodloužení.

Statistiky po třetí třetině:

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50

Hosté vyhazují přes všechny čáry, bod jim už nikdo nevezme.

59:45

Oddechový čas pro domácí.

59:45

Až čtvrt minuty před sirénou přinutili torpedovci nastřeleným pukem Podjapolského přerušit hru.

59:25

Čerepovec hraje oslabení výborně, ani Žafjarov se podél pravého mantinelu neprotáhl k puku.

58:52

Domácí museli rozjíždět další akci zpoza vlastní brány, ale ani tentokrát neudrželi útočné pásmo.

58:01

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Daniil Vovčenko.

3:4

Branky a nahrávky: 14. Marin (Orlov, Verjajev), 51. Žafjarov (Ručkin), 56. Miele (Kloos, Mišarin) – 4. J. Morozov (Vicharev), 13. Vicharev (A. Garejev, Provolněv), 57. Petunin (Kodola, Vovčenko), 65. Kapustin (J. Morozov, Vittasmäki)

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Serebrjakov) – Orlov, Marin, Bobrjašov, Mišarin, Aljajev, Austin, Ručkin – Kloos, Miele, Žafjarov – Varnakov /C/, Bělevič, Gončaruk – Iljin, Urakov, Věrjajev – Počivalov, Kizimov, Nikonov.

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šugajev) – Afanasjev, Lalonde, Vittasmäki, Provolněv, Chabarov, Sizov – Garejev, Vicharev /C/, Morozov – Kapustin, Geraskin, Liška – Vovčenko, Kodola, Petunin – Bukarts, Alexejev, Dumbadze.

Rozhodčí: Gofman, Močalov – Antonov, Slavikovskij