Menu

Hokej »

Tipsport extraliga (ČR)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 10. Plášil (M. Novák) – 1. Orsava (Cingel, Nedomlel), 2. Hronek (F. Pavlík, Orsava), 4. R. Pavlík (Koukal), 18. Lev (Perret, Hronek), 25. Smoleňák (V. Růžička, Orsava)

KHL

17:30, odloženo

18:00, konec

Branky a nahrávky: 15. Dawes (K. Petrov, Zaripov), 23. Zaripov (Galijev), 48. Zaripov (Galijev), 52. Galijev (Pedan, Zaripov) – 8. Hartikainen (M. Granlund, Manninen)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 3. Kristo (Lofquist), 31. Kristo (Werek, Shinkarchuk) – 8. Golyšev (Bělousov), 20. Dacjuk (Alexej Vasilevskij, Makejev), 23. Platt (Dacjuk), 46. D. Bodrov, 54. Platt (Alexej Vasilevskij, Litovčenko)

18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 14. Marin (Orlov, Verjajev), 51. Žafjarov (Ručkin), 56. Miele (Kloos, Mišarin) – 4. J. Morozov (Vicharev), 13. Vicharev (A. Garejev, Provolněv), 57. Petunin (Kodola, Vovčenko), 65. Kapustin (J. Morozov, Vittasmäki)

18:30, odloženo

18:30, konec

Branky a nahrávky: 8. Tkačjov (Bengtsson), 16. Tkačjov (K. Marčenko, Vey)

18:30, konec

Branky a nahrávky: 20. Daugavinš (Lugin) – 14. Kravcov, 51. Kravcov, 54. Äberg (Polygalov, Manuchov)

Extraliga dorostu

16:00, konec (Z)

Branky a nahrávky: 9. Janata (Jansa, Dvořák), 13. Cibulka (Hujer), 25. Kříž (Dvořák), 33. Meisel, 37. Jobek (Jansa) – 26. Rymon (Šmajda), 44. Šlechta (Sapoušek, Šmajda)

16:00, konec (Z)

Branky a nahrávky: 18. Holeček (Vimmer), 24. Holeček (Vimmer, Redlich), 26. Hrabík (Bareš), 28. Bareš (Hrabík), 34. Bareš (Hrabík), 40. Hrabík (Malý, Bareš), 43. Mejtský (Holub, Váňa), 45. Redlich (Holeček), 49. Hrabík (Bareš, Rájek) – 3. Prokop (Reiser), 19. Albrecht (Reiser, Čarda), 60. Malkovský (Albrecht)

16:00, konec (S)

Branky a nahrávky: 26. Šrámek (Bauer, Kalajev), 51. Bauer (Halfar) – 5. Janko (Hrdlička), 31. Prášek (Janko), 48. Hrdlička (Krejčí)

17:30, konec (S)

Branky a nahrávky: 3. Sochor (Bůžek, Kříž), 22. Bukovský (Kumpfmüller) – 3. Štancl (Skoupý), 8. Štancl (Skoupý, Švec), 52. Štípek (Vosmík, Švec)

17:30, konec (S)

Branky a nahrávky: 29. Brožek (Giesl, Gaspar) – 35. Kalný (Křišťan, David), 60. David (Fábry, Kalný)

17:35, konec (S)

Branky a nahrávky: 29. Krejčí, 35. Číhal (Jungwirth) – 2. Burda (Pražan), 9. Gromadzki, 24. Formánek (Svoboda), 40. Hiemer (Burda, Panchartek)

18:00, po s.n. (1:0) (V)

Branky a nahrávky: 10. Linka, 29. Horký (Otava), 33. Otava (Svoboda), rozh. náj. Bělohlav – 29. Žák (Belan), 44. Mikula (Kubíček), 51. Lysoněk (Ungr)

18:00, konec (V)

Branky a nahrávky: 13. Krčmářský (Pavič), 16. Melovský (Puchala), 20. Macias (Kosina), 30. Milata (Skřipčák), 35. Milata (Štiak, Krčmarský), 39. Krčmařský, 46. Bialy (Macias Krz., Petr), 50. Puchala (Melovský)

18:00, konec (Z)

Branky a nahrávky: 10. Polák, 12. Pavlík (Hradec), 14. Polák, 16. Vlach (Vítek, Polák), 52. Vítek (Polák), 58. Hasman (Hruška), 58. Lisler (Hart)

18:15, konec (V)

Branky a nahrávky: 8. Tomiczek (Šotkovský), 27. Lipka (Wawrzkiewicz, Pohludka), 27. Volas (Jánoš), 27. Cedzo (Kozlík), 30. Jánoš (Hlávka), 42. Hlávka (Volas), 49. Šotkovský (Tomiczek, Šutý), 54. Tomiczek (Šotkovský)

18:45, konec (Z)

Branky a nahrávky: 4. Frollo (Kulich, Ekrt), 12. Kulich, 20. Ekrt (Kulich, Šilar) – 39. Šprynar (Čech, Filip), 39. Špaček (Bednařík), 47. Čech (Hora, Postl), 57. Šprynar (Postl, Čech), 59. Šprynar, 60. Bednařík (Postl)

19:00, konec (S)

Branky a nahrávky: 37. Procházka (Žák) – 8. Fencl (Suchan), 15. Matašovský, 26. Matašovský (Fencl, Suchan), 46. Fencl (Suchan, Matašovský), 49. Čančura (Matašovský, Suchan)

19:15, konec (V)

Branky a nahrávky: 4. Adámek (Fojtík, Dědek), 5. Mikula (Juráň, Čajanová), 46. Dědek (Rigo) – 22. Šenk (Ševčík, Stodůlka), 57. Neoral (Šenk)

Přípravné zápasy

sk 17:00, zrušeno

sk 17:30, zrušeno

sk 17:30, konec

Branky a nahrávky: 9. F. Vaško (Markuš), 23. Mesaroš (Horvát) – 12. Šoltés (V. Mihálik), 22. P. Regenda (Galamboš), 24. Mlynarovič (P. Regenda), 25. Lalancette (McCormack, Hickmott), 28. Korhonen

sk 18:00, konec

Branky a nahrávky: 20. Preisinger (Svitana, Haščák), 59. Zagrapan (Matúš Paločko, Haščák) – 47. Viedenský (Puliš, Bondra)

Kaufland Super Cup

sk 17:30, konec (Sk. B)

Branky a nahrávky: 32. Buček (Mráz, Petráš), 59. Buček (Mráz)

sk 18:00, konec

Branky a nahrávky: 22. Dmitriev (Popela), 55. Popela (Dúžek, Haščák) – 23. M. Daňo (Krajč, Jaborník), 24. Bezúch (Jaborník, Kettunen), 45. Skladaný (Hlinka), 51. Bokroš Tomáš (Skladaný, Švec), 51. Ferenyi (Mesikämmen, Krajč), 56. Kukuča (Sojčík), 59. Bezúch (Daňo)