28.02.2020, 04:30 • SAP Center, San Jose • Jan Prošek

Tipsport: 2.07 4.03 3.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3. Joe Thornton (SJS) 0+0 (07:08:23)
Československá stopa v utkání:
Radim Šimek (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:14
Pavel Zacha (NJD) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:34
Travis Zajac a Nikita Gusev poslali hostující celek v první třetině do dvoubrankového vedení. Ve druhé třetině nejprve Mario Ferraro snížil, a pak vyrovnal Marcus Sörensen při vlastním oslabení. V prodloužení obrat pro domácí dokonal Logan Couture.

60:38

60:38 Logan COUTURE - 3:2

60:38

San Jose právě vstřelilo branku!
Domácí celek vyhrává v prodloužení, aktivní hra se vyplatila. Kotouč dostal za brankovou čáru po výborné přihrávce spoluhráče obranou Devils neobsazený LOGAN COUTURE. Asistence: Evander Kane a Brent Burns.

60:18

Brent Burns (San Jose) si vybruslil do dobré pozice, jeho rána ale nebyla přesná.

60:01

Úvodní buly v prodloužení pro domácí.

60:01

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, a tak tento zápas za stavu 2:2 půjde do prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:43

Domácí hráči se usadili v útočném pásmu, kde kombinují a snaží se rozhodnout zápas.

58:24

Marcus Sörensen (San Jose) po individuální akci nedokázal přesněji vypálit.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

56:48

Timo Meier (San Jose) před brankou nedokázal trefit poskakující kotouč.

56:31

Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek se snaží hrát aktivně.

3:2

Branky a nahrávky: 23. Ferraro (E. Kane, Gregor), 36. Sörensen (Kellman), 61. Couture (E. Kane, Burns) – 12. Zajac (Wood, J. Anderson), 16. N. Gusev

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – R. Šimek, Burns, Vlasic, Ferraro, Middleton, Heed – E. Kane, Couture, Gregor – Meier, J. Thornton, Gambrell – Sörensen, True, Labanc – Bergmann, Kellman, Noesen.

New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – Müller, P. K. Subban, Mermis, Severson, Claesson, C. Carrick – J. Hughes, Hischier, Palmieri – Wood, Zajac, J. Anderson – Bratt, Zacha, N. Gusev – Rooney, M. McLeod, Hayden.

Rozhodčí: Rehman, Rank – Murchison, Murray

Diváci: 16.913

11:09 NJD 0:1 Zajac (Wood, J. Anderson)
15:08 NJD 0:2 N. Gusev
17:22 NJD 2 Wood, držení
17:30 SJS 2 E. Kane, držení