Menu

Hokej »

Tipsport extraliga (ČR)

17:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 24. Ferenc (Šlahař, Freibergs), 39. Herman (Dufek, Claireaux), 40. Köhler (Freibergs, Fořt), 62. Honejsek – 7. Jánský (Válek), 52. Kudla (Jurčík, Jánský), 54. Jánský (Moravčík)

17:30, po s.n. (0:1)

Branky a nahrávky: 34. Roberts Bukarts (Štencel, O. Roman), 51. Lakatoš (Mallet, Roberts Bukarts) – 38. Šťastný (R. Zohorna, Jeglič), 47. Šťastný (Hrbas, Skalický), rozh. náj. Bernad

17:30, po s.n. (2:0)

Branky a nahrávky: 8. T. Rachůnek (Flek, Gríger), 19. V. Polák (Kohout), 36. Kohout (V. Polák, Černoch), rozh. náj. Skuhravý – 5. F. Pavlík (Cingel), 16. Žejdl (Koukal, Cibulskis), 44. Jergl

18:00, konec

Branky a nahrávky: 25. Zaťovič (L. Horký, Mueller), 32. Š. Stránský (Mueller, O. Němec), 37. O. Němec (L. Horký) – 30. Bulíř (Šmíd, Birner), 48. Birner (L. Hudáček, Bulíř)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 28. Mandát (Tybor), 28. Machala (Rolinek, Paulovič), 47. Vondrka (Tybor) – 11. P. Zdráhal (Pulpán, Jánošík)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 42. Klimek (P. Musil, Nahodil) – 6. Gernát (Martin Růžička), 28. Martin Růžička (P. Vrána, Gernát)

DHL Superpohár

*17:30, konec (Sk. C)

Branky a nahrávky: 25. Síla (Morong), 60. Tecl (Morong, Síla)

REDSTONE Extraliga juniorů

17:00, konec (Sk. B)

Branky a nahrávky: 35. Lichtag – 4. Ševěček (Bambula, Bernovský), 18. Bernovský (Ševěček), 31. Fridrich (Bambula), 36. Bernovský (Fridrich)

17:45, konec (Sk. B)

Branky a nahrávky: 8. Popíšil (Veselý, Frimel), 9. Hilšer (Zeman, Ondračka), 18. Baďura (Vašenka, Holáň), 23. Ondračka (Hilšer), 49. Frimel (Kožený, Veselý), 55. Frimel (Veselý, Klímek) – 21. Pröschl, 35. Daněk (Karpíšek, Marčík), 37. Svoboda (Pröschl, Leška)

18:45, konec (Sk. B)

Branky a nahrávky: 7. Haluza (Plhal), 19. Horký (Blaháček), 38. Horký (Haluza)

18:45, konec (Sk. A)

Branky a nahrávky: 59. Tampier (Přibyl) – 14. Káninský (Mucha), 57. Ženíšek (Černý), 60. Šálek

19:00, konec (Sk. A)

Branky a nahrávky: 12. Musil (Havel, Škareda), 27. Musil (TS), 35. Havel (Košťál, Machovský), 35. Cachnín (Pejchal), 44. Cachín (Holenda) – 13. Štola (Hassani), 34. Hassani (Štola, Malenovský), 46. Hassani, 49. Brůžek (Hassani)

ELIOD Extraliga dorostu - o pořadí v play-off

16:00, konec

Branky a nahrávky: 13. Vopat (Krocker), 21. Skuhrovec (Krocker, Vopat), 32. Vopat (Skuhrovec, Kuchař), 58. Špaček (Iljuk) – 35. Laciga (Frömel), 36. Matúšů (Heš)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 21. Kotásek (Prčík, Spurný), 36. Rajčan (Kosina), 36. Přibyl (Smolka, Schauer), 60. Melovský (Bystroň) – 8. Vymětal (Jokl, Hamršmíd), 29. Hofmann (Skoupy, Malínek)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 3. Petrovský (Kašpárek, Hlávka), 16. Procházka (Wawrzkiewicz), 32. Tomiczek, 48. Procházka (Przybyla) – 6. Havlíček (Táborský), 16. Budina (Brožek, Moravec), 18. Pajer (Jirků), 29. Moravec (Boukal), 49. Pajer (Táborský), 54. Giesl (Jirků, Novotný)

1. liga (SR)

sk 17:30, konec (Sk. A)

Branky a nahrávky: 26. Knižka (Novák, VARTOVNíK), 43. Knižka (Piačka), 49. Findura (Tyczynskí, Jakubek) – 7. Dírer (Huba, Nauš), 13. Dírer (Korím, Rudzan)

sk 17:30, konec (Sk. B)

Branky a nahrávky: 22. Daniel Baránek (Dávid Baránek), 32. Vidovič (Klema), 33. Klema (Dávid Baránek, Klein) – 21. Klenko (Kudrna), 30. Novák (Klenko), 31. Rácz, 58. Olejník (Gubo)

sk 18:00, konec (Sk. A)

Branky a nahrávky: 29. Tomčák (Kováčik, Miklík), 35. Miklík (Pätoprstý), 44. Tomčák (Miklík, M. Novák), 50. Kluka (Bystričan) – 11. P. Fabuš (Lantoš, Klimenta), 20. Jakubík (Lantoš, Čakajík), 21. Lantoš (Fančovič, P. Fabuš), 22. Medek (Plavecký, Trška), 23. Luhový, 59. Lantoš (Klimenta, Fančovič)

sk 18:00, konec (Sk. B)

Branky a nahrávky: 20. Húževka (Macek, Markovič), 38. Prášil (Macek, Rehák Samuel), 42. Ondruš (Markovič, Kokavec), 42. Markovič (Minárik), 56. Húževka (Minárik, Markovič) – 24. Drevenák (Augustín, Ďurkech Lukáš), 29. Rodionov (Krieger, Augustín), 44. Mokrohájsky (Ďurkech Lukáš, Rodionov)

sk 18:45, konec (Sk. A)

Branky a nahrávky: 18. Kružík (Slovák), 41. Varga Tibor (Slovák, Buc) – 21. Šmída (Škápik), 30. Matejka, 39. Okoličány (Štumpf), 60. Śtumpf