Menu

Hokej

REDSTONE Extraliga juniorů

VHK ROBE Vsetín – HC ZUBR Přerov

1:4

konec (0:1, 0:0, 1:3)

14.02.2020, 19:15 • Zimní stadion Na Lapači • Skupina B • Anna Pavlína Sedláčková

My vám děkujeme za sledování dnešního onlajn přenosu. Těšíme se na vás u dalšího utkání. (21:25:55)
Ve třetí třetině padlo několik gólů a to na stranu hostů, kteří se během druhé poloviny periody prosadili hned třikrát, čímž si zajistili tři body do tabulky.

Konec zápasu.

59:30

Na konci třetí třetiny se hráči přetahovali o puk, ale ani jednomu se již nedostalo dostat do šance.

58:59

Hra se přesouvá z jedné strany na druhou.

57:22

Přerov právě vstřelil branku!
LUKÁŠ ZMEŠKAL využil prázdné brány domácích a střelou od modré navyšuje skóre svého týmu. Asistence: Jakub Kleiner, Matyáš Gréč.

56:55

Hosté v plném počtu.

56:24

Vsetínští se rozhodli hrát v 6 bez brankáře.

55:43

Domácí v plném počtu.

55:10

Oddechový čas pro domácí.

54:55

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Zmeškal – 2 min., hákování).

54:44

Vsetínští vyslali puk do bezpečí za modrou čáru, a hra se přesunula do středního pásma.

53:43

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Holáň – 2 min., podrážení).

52:45

Přerov právě vstřelil branku!
Nečekanou střelu od pravého kruhu poslal za Málkova záda TOMÁŠ HANÁK. Asistence: Petr Mynář, David Šimanský.

51:27

Zubři jsou opět v útoku a vyvíjí na vsetínský celek nátlak.

48:25

Přerov právě vstřelil branku!
Hosté jsou opět ve vedení díky střele JANA MOUČKY od pravého kruhu. Asistence: Lukáš Zmeškal, Martin Borot.

47:33

Vsetínští se protlačili až k bráně Zubrů, prostřelit jejich gólmana se jim ale nepodařilo.

46:58

Celky se přetahují o puk ve středním pásmu, nakonec jej vyhráli Přerovští a okamžitě se vrhli na bránu domácích.

45:35

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Mynář – trestné střílení, hákování).

VHK ROBE Vsetín – HC ZUBR Přerov

1:4

konec (0:1, 0:0, 1:3)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 42. Vašenka (Vrána, Pernický) – 20. Hradil (Gréč, Kleiner), 49. Moučka (Zmeškal, Borot), 53. Hanák (Mynář, Šimanský), 58. Zmeškal (Kleiner, Gréč)

VHK ROBE Vsetín: Málek (Tkadlec) – Holáň, Kožený, Zeman, Pernický, Houser, Ondračka – Vašenka, Apolenář, Hilšer, Pospíšil, Vrána, Novosad, Klímek, Baďura, Vavřík, Frimel.

HC ZUBR Přerov: Postava (Dufek) – Gréč, Kleiner, Takáč, Moučka, Kopeček, Fencl – Rozsahegyi, Hanák, Mynář, Zmeškal, Kolařík, Dobša, Hradil, Kleniar, Petr, Borot, Paťava, Šimanský.

Rozhodčí: Škach – Kučera, Blažek.

Diváci: 69

Průběh zápasu
1. třetina
03:18 PRE 2 Takáč, hákování
03:40 PRE 2 Zmeškal, držení
17:44 VSE 2 Vrána, podrážení
18:27 VSE 2 HL Vavřík, příliš mnoho hráčů
19:42 PRE 0:1 Hradil (Gréč, Kleiner)
Po 1. třetině
2. třetina
23:07 PRE 2 HL Rozsahegyi, příliš mnoho hráčů
28:02 VSE 2 Hilšer, držení
Po 2. třetině
3. třetina
41:29 VSE 1:1 Vašenka (Vrána, Pernický)
45:35 PRE TS Mynář, hákování
48:25 PRE 1:2 Moučka (Zmeškal, Borot)
52:45 PRE 1:3 Hanák (Mynář, Šimanský)
53:43 VSE 2 Holáň, podrážení
54:55 PRE 2 Zmeškal, hákování
57:22 PRE 1:4 Zmeškal (Kleiner, Gréč)
Konec

Liga juniorů

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Spartak Žebrák – Děčín 10:00 0:0

Berounští Medvědi – Bílina 10:00 0:0

HC Rokycany – Louny 10:00 0:0

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 16:00 0:0

Opava – HC Boskovice 16:00 0:0

Polsko U18 – Uh.Brod 16:00 0:0

Příbram B – MOSTEČTÍ LVI 16:25 2:7

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Krkonoše – Náchod 17:00 0:0

Bílí Tygři Liberec B – Soběslav 17:00 3:9

Kolín B – Jaroměř 17:00 0:0

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 17:00 0:0

Plzeň 1929 B – Karlovy Vary B 17:10 9:2

Polsko U18 – Uh.Brod 17:15 5:3

SK Černošice – Letňany 17:45 5:1

Opava – HC Boskovice 18:00 10:2

Mělník – PZ Kladno 18:15 2:12

Frýdek-M. "B" – Technika Brno 18:15 4:2

Berounští Medvědi – Bílina 18:30 3:4

Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 18:45 2:4

HC Karviná – Břeclav 19:00 5:4

Třemošná – Klášterec nO 19:00 3:4

HC Vajgar – Strakonice 19:00 7:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Světlá nS – Lanškroun 19:30 0:0

Kolín B – Jaroměř 19:30 5:4

Světlá nS – Lanškroun 19:30 6:3

Velké Meziříčí – Č. Krumlov 19:45 2:5

Hlinsko – Opočno 20:00 5:3