Třinec – Mountfield HK 6:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. O. Kovařčík (M. Stránský, Kundrátek), 11. Wolski (Gernát), 15. Hrňa (Chmielewski, Marcinko), 37. Marcinko (Martin Růžička, M. Stránský), 50. Chmielewski (Kundrátek), 60. Adamský (Galvinš)
Zlín – Liberec 2:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Šlahař (Honejsek, Freibergs), 54. Dufek (Gazda, J. Ondráček) – 9. Birner (Lenc, L. Hudáček), 19. Bulíř (L. Hudáček, Birner), 31. Bulíř, 53. A. Musil (Marosz, Kolmann)
Vítkovice – Pardubice 3:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Šišovský (Schleiss, Dudas), 29. Hruška (Šišovský, Schleiss), 33. Mallet (O. Roman, Roberts Bukarts) – 11. Poulíček (Mikuš, Mandát), 12. J. Kolář (R. Kousal, Vondrka), 38. Svačina (R. Kousal, Vondrka), 48. Látal (Kusý, S. Zacharčuk), 60. Poulíček (Svačina)
K. Vary – Kometa Brno 9:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Stříteský (Skuhravý, D. Mikyska), 10. O. Beránek (Plutnar, T. Mikúš), 11. Vondráček (Graňák, Skuhravý), 24. Flek (Šenkeřík, T. Rachůnek), 34. Vildumetz (T. Mikúš), 39. Šenkeřík (Gríger, T. Rachůnek), 47. T. Rachůnek (Flek), 51. Skuhravý (Koblasa, Vondráček), 52. T. Rachůnek (Gríger, Flek) – 54. Plekanec (Mueller, Zaťovič)
Olomouc – Kladno 4:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Ostřížek (Jaroměřský, J. Knotek), 12. Irgl (Burian, Valenta), 26. Jaroměřský (Vyrůbalík), 52. Burian (J. Káňa, Ondrušek)
Buffalo – Columbus 4:3
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 39. Eichel (S. Reinhart, Ristolainen), 43. Olofsson (Eichel, Dahlin), 56. Rodrigues (Skinner, C. Hutton), 63. Olofsson (Eichel, Dahlin) – 20. Gerbe (Gavrikov, Riley Nash), 22. Jenner (Werenski, Foudy), 59. Nutivaara (Bjorkstrand, N. Foligno)
Toronto – Dallas 2:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Matthews (Barrie, W. Nylander), 59. Hyman (Tavares, Marner) – 2. Gurjanov (J. Klingberg), 21. Faksa (Comeau, Cogliano), 42. Seguin (Janmark, Robertson)
Tampa – Edmonton 3:1
01:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Maroon (C. Gaunce, L. Schenn), 34. Gourde (Paquette), 60. Paquette (B. Point, Killorn) – 30. Jones (Nugent-Hopkins, Draisaitl)
Florida – Philadelphia 2:6
01:00, konec
Branky a nahrávky: 41. Huberdeau (Weegar, Ekblad), 45. Barkov (Yandle, Strälman) – 5. J. van Riemsdyk (Niskanen, Sanheim), 18. Pitlick (J. van Riemsdyk, Niskanen), 19. Aube-Kubel (M. Raffl, Braun), 39. Laughton (J. van Riemsdyk, Braun), 55. Couturier (Giroux), 60. Hägg (M. Raffl, Braun)
New Jersey – Detroit 4:1
01:00, konec
Branky a nahrávky: 46. A. Greene (Zacha, Severson), 47. Simmonds (Wood, Zacha), 49. Simmonds (Palmieri, Severson), 50. Bratt (P. K. Subban, Butcher) – 37. Athanasiou (Mantha, Hronek)
Ottawa – Arizona 3:2
01:40, konec
Branky a nahrávky: 3. Naměstnikov (Batherson, Tierney), 7. B. Tkachuk (Chabot, Co. Brown), 47. N. Paul (Anisimov) – 37. Ekman-Larsson (Hall, Schmaltz), 50. Oesterle
Nashville – NY Islanders 5:0
02:10, konec
Branky a nahrávky: 1. C. Smith, 8. C. Smith (Grimaldi, Bonino), 14. Ekholm (Järnkrok, Watson), 25. Grimaldi, 32. C. Smith (Josi)
Minnesota – NY Rangers 3:4
02:10, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 10. Donato (M. Koivu), 17. Brodin (Greenway, Dumba), 38. Greenway (Brodin, J. Eriksson Ek) – 12. Panarin (DeAngelo, R. Strome), 52. DeAngelo (Bučněvič), 59. Zibanejad (Panarin, Fox), rozh. náj. Panarin
Colorado – Washington 2:3
03:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Burakovsky (MacKinnon, Kameněv), 17. Rantanen (MacKinnon, Burakovsky) – 32. Bäckström (J. Vrána, Carlson), 53. T. Wilson (Carlson, Eller), 58. Oshie (Jensen, Eller)
Anaheim – Calgary 0:6
04:00, konec
Branky a nahrávky: 9. E. Lindholm (Mi. Stone, Brodie), 13. Backlund (Mangiapane, M. Tkachuk), 14. Kylington (R. Andersson), 20. Jankowski (Brodie, Mangiapane), 37. Backlund, 47. Jankowski
Vegas – St. Louis 6:5
04:10, po prodl.
Branky a nahrávky: 2. Pacioretty (Mark Stone, Theodore), 7. Pacioretty (W. Karlsson, Mark Stone), 39. Marchessault (Mark Stone, Theodore), 47. Schmidt (W. Karlsson, Tuch), 56. Tuch (Merrill, Stephenson), 63. Marchessault (Pacioretty, Mark Stone) – 1. Sanford (R. O'Reilly, Pietrangelo), 10. Sanford (Bortuzzo, Perron), 16. MacEachern (Barbašev, Dunn), 26. Sanford (Pietrangelo, R. O'Reilly), 52. Sanford (Parayko, Dunn)
Kralupy n. Vltavou – Chrudim 7:1
17:15, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 4. Januška (Marek), 28. Binko (Hájek), 31. Kučera (Marek, Zedek), 46. Januška (Marek), 48. Runza, 55. Kučera (Šiška, Januška), 56. Pejchal (Hájek) – 22. Pavlík (Langr)
Poruba – Warriors Brno 4:6
17:45, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 20. Brodek (Morávek, Stodůlka), 34. Morávek (Brodek), 37. Brodek (TS), 40. Žídek (Pavlík, Häring) – 25. Klimeš (Molnár, Mituchovič), 28. Marčík (Karpíšek), 36. Bazala (Mudrych), 38. Klimeš (Molnár), 58. Šána (Ludvík, Stárek), 60. Molnár (Bazala)
Vsetín – Přerov 1:4
19:15, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 42. Vašenka (Vrána, Pernický) – 20. Hradil (Gréč, Kleiner), 49. Moučka (Zmeškal, Borot), 53. Hanák (Mynář, Šimanský), 58. Zmeškal (Kleiner, Gréč)
Znojmo – Villach 2:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 47. Doherty (Svoboda, Luciani), 48. Svoboda (Sova) – 15. Bjorkstrand (Pollastrone), 17. Fraser (Bjorkstrand), 40. Pollastrone (Bjorkstrand), 59. Reid (Wolf, Bjorkstrand)
Lipt. Mikuláš – Detva 2:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Surový (Tamáši, Kramár), 32. Vybíral (Nemec)
Zvolen – Miskolc 9:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Zuzin (Kubát, McPherson), 20. Thompson (Betker, Trotter), 22. Zuzin (McPherson, Štrauch), 32. Tibenský (Betker), 36. Zuzin (Švarný, Corrin), 46. M. Halama (Betker, Švarný), 52. Tibenský (Petran, Marcinek), 55. McPherson (B. Mráz, Mikúš), 60. Mikúš (Štrauch) – 15. Lada (Kiss, Wehrs), 50. Szirányi (Valchař)
Banská Bystrica – Trenčín 5:4
18:00, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 3. Kriška (Mlynarovič, Bartánus), 4. Šoltés (Ihnačák, Ďatelinka), 6. Žiak (Fafrák), 49. Ďatelinka (Ihnačák), rozh. náj. Ihnačák – 5. Ferényi (McCormack), 37. Hecl, 55. Paukovček (Sojčík, Štach), 60. Švec (Sádecký)
Nitra – HC Slovan 1:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 39. Scheidl (Morrison) – 15. Urbánek (St. Pierre, Sersen), 16. Zigo (Abdul, Pance), 55. Demo (Štajnoch, Kytnár), 57. Štajnoch (Pance, Viedenský)
Nové Zámky – Michalovce 5:4
18:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 10. Ondrušek (D. Mikula, Bajtek), 38. J. Jurík (Ordzovenský, Stupka), 52. Bajtek (J. Jurík), 55. Šille (Andrisík), 61. Obdržálek (J. Jurík) – 18. Kolba (T. Török), 29. Mesikämmen (Spilar, Lalancette), 55. Šimun (Borov), 60. Phillips (Lalancette, Pukka)
MAC Budapešť – Poprad 2:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Stretch (Klempa), 8. Sofron (Klempa, Stretch) – 12. Lapšanský (Matúš Paločko), 44. Bjalončík, 49. Mercier (P. Svitana, Zagrapan)
Skalica – Topoľčany 3:1
17:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 6. Mrava (Derkin, Koziot), 29. Šmída (Okoličány, Janík), 53. Jaša (Mikéska) – 38. Bečka (Pekarčík)
Spišská N. Ves – Bratislava Capitals 1:4
17:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 30. Halász (Boldižár) – 25. T (Buc, R), 41. Selleck (Varga, Buc), 46. Smolka (Šálka, Bohunický), 60. R (Buc, Biro)
Trnava – Pov. Bystrica 1:2
17:30, po s.n. (3:3) (Sk. B)
Branky a nahrávky: 15. Lindeman (Dávid Baránek) – 53. Drevenák (Zlocha)
Dubnica – Martin 1:2
18:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 47. Hegyi (Lantoš, Lee) – 13. Burzík, 18. Korím (L. Žiak, Babka)
Žilina – Levice 5:4
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 14. Markovič (TS), 16. Dubeň (Húževka, Minárik), 18. Markovič, 18. Ry. Petrovický (Rehák), 33. Gálik – 16. Kováč (Hvizdoš, Klenko), 18. Tábi (Mrázik, Gubo), 36. Gubo (Kuzma, Tábi), 58. Olejník (Nemec)
Wolves Č. Těšín – Studénka 3:2
19:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 3. Foltyn, 59. Matějíček (Malíř, Ščurek), 65. Široký (Piecha) – 11. Kučera (Novák), 29. Pokorný (Rosypka)
Stadion Cheb B – Maan Cheb 13:3
21:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Horník (Špinetti, Bezděk), 11. Moudrý (Špinetti), 13. Senaj (Kukla, Hofman), 20. Speierl (Kukla, Špinetti), 24. Bezděk (Speierl), 30. Špinetti (Moudrý, Bezděk), 33. Moudrý (Špinetti, Horník), 34. Kala (Senaj), 35. Polák (Kala), 40. Kala (Kukla), 43. Špinetti (Horník), 44. Senaj (Speierl), 45. Kala (Senaj) – 3. Milichovský, 19. Milichovský (Anděl, Bavor), 23. Milichovský (Sedlák)
S.O.S. Žízeň Chotěšov – Strašice 5:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Rada (Kubeš), 10. Rada (Havlíček, Končel), 11. Brejcha (Kubeš, Rada), 13. Brejcha (Rada, Havlíček), 30. Tytl (Povolný) – 10. Nový (Lorenc), 12. Krňoul (Lorenc), 39. Šmolík (Lorenc)
SAXANA Group – Město Zbiroh 8:4
20:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Šanda (Bárek, Černý), 8. Jabůrek, 11. Černý, 18. Jabůrek (Suchý), 23. Jabůrek (Suchý), 42. Jabůrek (Suchánek, Suchý), 44. Holub (Fiala), 45. Jabůrek (Suchánek) – 7. Bihary (Křížek), 15. Živný (Lettl, Benetka), 34. Zikmund (Dongres), 38. Dongres (Zikmund)
Příbram B – Mostečtí Lvi 2:7
16:25, konec
Branky a nahrávky: 18. Sirotek (Ermakov, Kolda), 33. Ermakov (Kolda) – 9. Buberl, 34. Řehoř (Beran, Matys), 39. Svoboda (Žižka, Žítek), 40. Wainer (Beran), 41. Beran (Boháč, Řehoř), 43. Hodek (Buberl), 50. Leitner (Wainer, Buberl)
Bílí Tygři Liberec – Soběslav 3:9
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Duschka (Rydval, Daněk), 26. Culek, 59. Rydval (Daněk, Pažout) – 10. Kratochvíl (Pauš), 11. Máca (Slabý), 16. Houdek (Kratochvíl), 24. Himpan (Korytar), 51. Pánek (Himpan, Korytar), 51. Houdek (Kratochvíl, Himpan), 52. Slabý (Himpan), 55. Novák (Houdek), 57. Pauš (Slabý, Himpan)
Plzeň 1929 B – Karlovy Vary B 9:2
17:10, konec
Branky a nahrávky: 2. Slanina (Ženíšek, Kvasnička), 2. Staněk (Šmíd), 3. Slanina (Malák, Staněk), 20. Fořt (Brtník), 31. Kvasnička (Malák), 38. Ženíšek (Slanina, Staněk), 39. Staněk (Valeček, Brtník), 43. Malák (Ženíšek, Slanina), 57. Kaiser (Ženíšek, Fořt) – 5. Šťastný (Kassal), 48. Kassal (Navrátil)
Polsko U18 – Uh.Brod 5:3
17:15, konec
Branky a nahrávky: 6. Suski, 24. Wroblewski (Dworazny), 38. Plachetka (Wroblewski), 57. Plachetka (Krzyzek), 57. Plachetka (Wroblewski) – 8. Hendrych, 25. Uhříček (Vítek), 45. Juračka
Černošice – Letňany 5:1
17:45, konec
Branky a nahrávky: 11. Čop (Sůsa, Václavek), 17. Václavek (Galkin), 24. Sůsa (Košař), 47. Sůsa (Václavek, Galkin), 57. Pérez (Čop) – 25. Zrcek (Skyva, Urych)
Opava – HC Boskovice 10:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Římský (Kocián), 7. Pachula, 10. Římský (Horný, Kadula), 11. Myhalnytskyi (Haasová, Pásek), 24. Pásek (Kadula), 26. Horný (Kadula), 32. Kovačič (Haasová), 36. Buršík, 36. Kadula (Římský), 40. Tomsa (Kocián) – 26. Ošlejšek (Müller, Miloš), 39. Vondrák (Chlup, Hrubeš)
Mělník – PZ Kladno 2:12
18:15, konec
Branky a nahrávky: 42. Šimáček (Kapoun), 56. Štryncl (Koudelka) – 4. Slabý (Petrus), 9. Darsa (Karmazin, Šimáček), 28. Votoupal (Melč), 29. Darsa (Karmazin), 30. Petrus (Bulva), 37. Bulva (Votoupal), 38. Pulda (Petrus), 40. Šťastný (Šimáček), 44. Karmazin (Pulda), 50. Karmazin (Šťastný, Strnad), 55. Bulva, 60. Darsa (Kumpošt)
Frýdek-M. "B" – Technika Brno 4:2
18:15, konec
Branky a nahrávky: 22. Piskoř (Frančiak, Zwrtek), 34. Indrst (Konderla, Janík), 35. Bláha (Zoubek), 49. Slezák (Kolder, Zwrtek) – 9. Kelbl, 17. Šplíchal (Hassani, Hubáček)
Berounští Medvědi – Bílina 3:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 16. Foltýn (Procházka), 21. Halman (Procházka), 31. Procházka (Halman) – 1. Štěpánek (Vozár), 7. Vaculík (Vozár), 49. Vaculík (Štěpánek), 55. Vaculík
Třebíč – Lokomotiva Č. Třebová 2:4
18:45, konec
Branky a nahrávky: 24. Mojdl (Vedral), 47. Vedral (Koňařík) – 30. Švub (Dvořák), 34. Stolín (Šimerda, Havránek), 52. Skála (Dvořák, Švub), 53. Švub (Pirkl)
SK Karviná – Břeclav 5:4
19:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Bogár (Krul, Plánka), 20. Chmiel (Krul, Bogár), 36. Raszka (Kriščák, Mendlík), 45. Chmiel (Krul), 46. Mendlík (Raszka, Dabrowski) – 10. Zajíček (Schweitzer, Jurica), 39. Ambrož (Havelka, Kunc), 49. Novosedlík (Bakulin), 49. Ambrož (Guldan)
Třemošná – Klášterec nO 3:4
19:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Bittner, 37. Beran (Morawetz, Vágner), 52. Šucha (Morawetz) – 9. Kroupar (Králíček), 29. Králíček (Hanka), 38. Kroupar (Hanka, Králíček), 54. Hanka (Kroupar)
HC Vajgar – Strakonice 7:4
19:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Fiala (Štrajt, Tržil), 13. Brázda, 19. Kupka (Štrajt, Brázda), 30. Fiala (Cerhán), 31. Kupka (Štrajt), 39. Fiala (Kupka, Kupka), 53. Kocar (Fiala) – 2. Babor (Rendl), 49. Valdman (Smetana), 49. Babor (Kacbunda, Vaněček), 55. Žák (Smetana, Kolařík)
Kolín B – Jaroměř 5:4
19:30, konec
Branky a nahrávky: 19. Teplý (Pilný), 26. Teplý (Vaňkovský), 32. Vaňkovský (Pilný), 55. Jindra (Havránek), 60. Barták (Pilný, Jindra) – 39. Hynek (Krištof), 40. Síla (Teuber), 50. Kleštinec (Křeček), 56. Síla (Bonaventura)
Světlá nS – Lanškroun 6:3
19:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Pokorný (Spilka), 20. Kratochvíl (Pokorný, Kohout), 30. Adam (Kohout), 41. Kratochvíl (Kohout), 42. Pokorný (Lacina, Kratochvíl), 58. Pokorný (Lacina, Kohout) – 18. Macháček (Šembera, Preisner), 45. Šlezingr (Preisner), 60. Šembera (Mareš)
Velké Meziříčí B – Č. Krumlov 2:5
19:45, konec
Branky a nahrávky: 8. Burian, 57. Úlovec (Karásek) – 10. Lefan (Král), 15. Lochmann (Král, Lefan), 33. Fučík (Král, Lefan), 39. Fučík, 60. Fučík
Hlinsko – Opočno 5:3
20:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Bříza, 10. Bříza (Pavlata), 12. Bříza (Pospíšil, Pavlata), 20. Bříza (Pavlata, Pospíšil), 23. Bříza (Cvrček, Kudláček) – 17. Koudelka, 38. Hladík (Koudelka), 57. Sajdl (Koudelka, Koudelka)
Brumov – Orlová 7:1
12:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Urban (Vaněk), 18. Macháč, 25. Zvoníček (Janíček), 27. Janáček, 54. Šánek, 55. Macháč (Urban), 58. Zvoníček – 36. Mayer
Klášterec nO – Tachov 4:6
17:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Barantál (Veverková, Dautovský), 11. Karhan, 31. Zahradník (Barantál, Ševčík), 56. Kalová (Gruntová, Kokman) – 2. Pavlík (TS), 20. Drabeš (Buben, Pittr), 47. Pittr, 53. Pavlík (Pittr), 56. Drabeš (Buben, Pittr), 60. Drabeš
V.Popovice – Benátky n/J B 4:5
18:45, po s.n.
Branky a nahrávky: 12. Hradil (Skřivánek), 26. Poustecký (Hradil), 31. Serdyuk (Hradil), 50. Valkoun (Hradil) – 33. Štípek (Jánský), 35. Husák (Zbejval, Příhoda), 46. Drbout (Husák), 57. Müller (Husák), 60. Husák (TS)
Bílí Tygři Liberec – Pardubice 3:4
19:45, po s.n.
Branky a nahrávky: 12. Kotyk, 26. Vele (Vyhlídko, Plšek), 57. Šimek (Vyhlídko, Rybář) – 2. Kubant (Chalupník, Matýs), 35. Sopoušek (Kubant), 45. Kubant (Štrup), 60. Macas (TS)
Warriors Brno – Technika Brno 3:1
18:15, konec
Branky a nahrávky: 16. Dočekal (Modl), 16. Dočekal (Modl), 16. Dočekal (Modl), 54. Dočekal (Kolečkář), 54. Dočekal (Kolečkář), 54. Dočekal (Kolečkář), 59. Dočekal (Modl, Raušer), 59. Dočekal (Modl, Raušer), 59. Dočekal (Modl, Raušer) – 41. Vyhlídal, 41. Vyhlídal, 41. Vyhlídal
Hvězda Praha – Mladá Boleslav 1:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 44. Horníček (Niederhafner), 44. Horníček (Niederhafner), 44. Horníček (Niederhafner) – 47. Pokorný (Havránek), 47. Pokorný (Havránek), 47. Pokorný (Havránek), 47. Kriško (Kraus), 47. Kriško (Kraus), 47. Kriško (Kraus)
Smíchov 1913 – Kobra Praha B 2:11
18:25, konec
Branky a nahrávky: 18. Irlbek, 34. Koubek (Brenton) – 4. Páv, 5. Janáč (Čížek), 6. Janáč (Gottwald), 15. Kolář (Fiala), 18. Janáč, 27. Janáč (Pek), 27. Janáč (Čížek), 35. Procházková (Javorský), 38. Páv (Skořepa), 38. Skořepa (Kolář), 52. Páv (Čížek)