2:0
konec (0:0, 1:0, 1:0) Stav série: 1:3
14.03.2019, 18:00 • Vasas Ice Center Budapest, Budapešť • Čtvrtfinále • Michal Břuchanský
Tipsport: 4.04 4.5 1.62 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.04 - 4.5 - 1.62
MAC Budapešť – HKM Zvolen
2:0
konec (0:0, 1:0, 1:0) Stav série: 1:3
Branky a nahrávky: 40. Langkow (Negrin), 50. Orban (Bodó, Langkow)
Karty:
Neproměněná penalta:
MAC Budapešť:
Rajna (Farkas) – Pozsgai, Macaulay, Negrin, Dudás, Garát, Burt, Pápa, Vokla – Orban, Langkow, Bodó – Klempa, Brown, Dansereau – Nagy, Kreisz, Terbócs – Odnoga, Majoross, Szigeti.
Náhradníci:
Trenér:
HKM Zvolen:
Skapski (Tomek) – Poyhonen, Fraser, Hraško, Vandane, Drgoň, Ulrych, Růžička, Zeleňák – Vandas, Kytnár, Handlovský – Šišovský, Chovan, OBdržálek – Zuzin, Mitchell, Kelemen – Roman, Petráš.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jonák, Valach – Jobbágy, Smrek
Diváci: 630
1. třetina | ||||
04:44 | ZVO | 2+2 | Mitchell, hákování+vysoká hůl | |
11:52 | MAC | 2 | Klempa, držení hole | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
27:15 | MAC | 2 | Garát, vysoká hůl | |
37:48 | ZVO | 2 | Roman, nedovolené bránění | |
39:09 | MAC | 1:0 | Langkow (Negrin) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
47:16 | ZVO | 2 | Petráš, hákování | |
49:34 | MAC | 2:0 | Orban (Bodó, Langkow) | |
59:55 | ZVO | 2 | Handlovský, hrubost | |
Konec |
Kladno – Olomouc 16:00 4:1
Přerov – Jihlava 16:00 5:2
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 16:00 2:1
HC Litvínov – Vítkovice 17:00 7:2
Pardubice – Sparta • po prodl. 17:45 3:2
Vsetín – K. Vary 17:45 3:5
Č. Budějovice – Chomutov 18:00 2:3
Slavia – Zlín 18:00 3:1
Třinec – Salzburg 18:00 4:3
Kometa Brno – Plzeň 18:00 2:5
Mladá Boleslav – Č. Budějovice • po n.s.n. (2:1) 13:00 6:3
PZ Kladno – Třemošná • po nadst. prodl. 16:10 3:2
Warriors Brno – Technika Brno • po prodl. 16:15 3:4
Vítkovice – Třinec • po nadst. prodl. 17:00 6:4
Havířov – Kometa Brno • po nadst. prodl. 17:30 3:1
Mountfield HK – HC Litvínov • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Chomutov – K. Vary • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Sparta – Kobra • po nadst. prodl. 17:30 4:1
Pardubice – Zlín • po nadst. prodl. 18:00 4:2
Žďár n/S – Jihlava • po nadst. prodl. 18:00 0:8
Havlíčkův Brod – Tábor • po prodl. 18:00 3:2
Olomouc – Vsetín • po nadst. prodl. 18:00 3:2
Přerov – HK MD Šumperk • po n.s.n. 18:45 5:2
59:55
47:16
37:48
27:15
11:52
04:44