Menu

Hokej »

Generali play off Tipsport extraligy

17:00, konec (P, série 1:2)

Branky a nahrávky: 29. Fořt (Kubiš) – 21. Klepiš (Skalický, Vondrka), 45. Vondrka (Skalický)

19:00, konec (P, série 1:2)

Branky a nahrávky: 20. Kudrna (Blain, Pech), 25. Klimek (Rousek, Klíma), 30. Jarůšek (Rousek, Tomáš Dvořák), 41. Delisle (Klimek) – 16. Tybor (Trška, O. Roman), 45. Schleiss (Hrabal, Tybor), 54. Kucsera (Dej)

NHL

00:00, konec

Branky a nahrávky: 39. A. Johnsson (Rielly, W. Nylander), 48. Matthews (A. Johnsson, W. Nylander), 51. Rielly (Matthews, Marner), 59. Tavares (Marner) – 4. Keith (Saad, Perlini), 13. Perlini (D. Strome, E. Gustafsson), 18. Kahun (P. Kane, Anisimov), 19. Saad (Sikura), 33. DeBrincat (Perlini, D. Strome)

02:30, konec

Branky a nahrávky: 10. Gagner (Khaira, Benning), 15. Chiasson (McDavid, Klefbom), 40. Benning (McDavid, Sekera) – 8. Agostino (A. Greene, Rooney), 20. Zajac (Severson), 27. Severson (Stafford, C. Carrick), 33. Quenneville (Gabriel, Butcher), 37. Rooney (Agostino, Palmieri), 53. Coleman (A. Greene)

03:00, konec

Branky a nahrávky: 27. Boeser (Leivo, Horvat), 30. Motte (Edler, Markström), 30. Motte (Roussel), 60. Virtanen (Pearson, Stecher) – 51. Bučněvič (Zibanejad, DeAngelo)

Play-off KHL

14:30, konec (ČF, série 0:1)

Branky a nahrávky: 45. A. Petersson (Michajlis, Blacker) – 13. K. Petrov (Fisenko), 18. I. Michejev (Šumakov, Beck), 59. Širokov (I. Michejev)

15:00, konec (ČF, série 0:1)

Branky a nahrávky: 23. Kemppainen (Omark, Larsen)

DHL Extraliga juniorů

16:00, konec (Umíst.)

Branky a nahrávky: 10. Filip (Bláha, Zich), 13. Hašek (Veber, Zich), 45. Rendla (Kuzďas), 54. Zíka (Volráb) – 15. Štědrý (Hlaváč, Štefka)

16:00, konec (Udr.)

Branky a nahrávky: 22. Ryšavý (Bieniek), 26. Tarnoczy (Kočica, Ryšavý), 27. Tarnoczy (Zmeškal, Takáč), 59. Zmeškal (Ryšavý), 60. Kočica (Ryšavý) – 12. Barák (Vála, Zadražil), 33. Chlubna (Rašín, Juda)

16:00, po prodl. (OPE)

Branky a nahrávky: 20. Charvát (Najman, Rychlovský), 64. Šír (Rychlovský) – 28. Kašpar (Síla, Janda)

17:00, konec (OPF)

Branky a nahrávky: 1. Berka, 6. Myšák (Svoboda, Baláž), 18. Myšák (Svoboda, Viedemann), 25. Berka, 44. Jindra, 51. Myšák (Svoboda, JIndra), 57. Baláž (Svoboda, Myšák) – 41. Věntus (Baláž), 47. Vojtovič (Mrva)

17:45, po prodl. (OPE)

Branky a nahrávky: 44. Kostka (Rozlílek, Pochobradský), 51. Chára (Rohlík, Koffer), 64. Koffer (Oliva) – 1. Havlín (Vitouch), 52. Čech (Bláha)

17:45, konec (OPH)

Branky a nahrávky: 2. Adámek (Vašenka), 4. Jenáček Š. (Lukačka, Klímek), 31. Ondračka (Klímek, Jindra) – 13. Novák (Křemen, Křehlík), 20. Černý (Prošek, Rozhon), 36. Prošek (Tureček), 38. Křemen (Křehlík, Jiskra), 60. Prošek (Křehlík, Černý)

18:00, konec (OPF)

Branky a nahrávky: 12. Novák (Tlačil), 17. Řezáč (Prospal, P. Novák) – 37. Chlán (Vrhel), 40. Chlán (Svoboda), 55. Chlán (Svoboda, Vrhel)

18:00, konec (OPG)

Branky a nahrávky: 5. Všetečka (Antoš), 11. Všetečka (Štibingr, Brož), 15. Petrák (Kižlin, Steinocher) – 48. Hamrlík (Sebera, Kozubík)

18:00, konec (OPG)

Branky a nahrávky: 1. Raška (Przybyla), 38. Peterek (Chovaniak, Havránek), 40. Plandor (Peterek), 52. Geidl (Macháček) – 33. Eham (Eckl, Vogt), 53. Lobach (Predan), 60. Eckl (Predan, Nyman)

18:00, konec (OPH)

Branky a nahrávky: 10. Střondala (Studený, Mlčák), 13. Střondala (Malý) – 3. Procházka (Balín, Princl), 11. Matiášek (Roubal, Eret), 14. Kremláček (Roubal, Eret), 23. Slanina (Malát, Procházka), 60. Roubal (Matiášek, Eret)

ELIOD Extraliga dorostu

13:00, po n.s.n. (2:1) (Nad. D)

Branky a nahrávky: 14. Rajgl (Ďurač), 29. Rajgl (Gardoň, Žabka), 34. Plíšek (Gardoň, Sommer), 44. Hradec (Gardoň, Král), 48. Gardoň (Plíšek, Moravec), 60. Žabka (Hruška), rozh. náj. Ďurač – 10. Kašpar (Tauer, Cibulka), 26. Pitel (Kumpfmüller), 49. Marhoun (Kříž, Novák)

16:10, po nadst. prodl. (Nad. C)

Branky a nahrávky: 22. Štěpánek (Redlich, Hurta), 50. Hurta (Štěpánek), 56. Frýda (Malý) – 30. Pešek, 36. Pešek (Kaiser), 63. Steinbrücker (Poch, Borák)

16:15, po prodl. (Nad. E)

Branky a nahrávky: 17. Kopřiva (Boltvan), 30. Heinrich, 32. Hykl (Modl, Heinrich) – 24. Fornál, 29. Navrátil (Šupa, Maštalíř), 53. Navrátil (Maštalíř), 61. Nabrátil (Hrnčíř)

17:00, po nadst. prodl. (Nad. B)

Branky a nahrávky: 13. Petr (Bystroň, Machů), 17. Petr (Machů, Bystroň), 23. Kubík, 35. Kotásek (Krejsa, Machů), 50. Krejsa (Machů, Kotásek), 60. Kotásek (Krejsa, Machů) – 3. Kyselý (Kašpárek, Petrovský), 42. Przybyla (Tomiczek), 50. Wawrzkiewicz (Raszka), 54. Petrovský (Kyselý), 61. Petrovský (Hrůzek)

17:30, po nadst. prodl. (Nad. B)

Branky a nahrávky: 19. Pavlačka (Moškoř), 35. Makovec (Vojkůvka, Urbančík), 36. Pavlačka (Moškoř, Becher), 62. Makovec (Bárta) – 14. Brabenec (Ulbricht)

17:30, po nadst. prodl. (Nad. A)

Branky a nahrávky: 7. Slafkovský (Pajer), 31. Budina (Slafkovský, Pajer), 37. Marha (Slafkovský), 56. Marha (Slafkovský, Pajer), 60. Novotný (Táborský, Giesl), 61. Budina (Beneš) – 20. Kadár (Werner, Skuhrovec), 59. Postl (Špaček)

17:30, po nadst. prodl. (Nad. C)

Branky a nahrávky: 16. Kulich (Čech, Němec), 22. Vostiňák (Svoboda, Kalčík), 36. Čech (Kulich, Svoboda), 40. Kulich (Perný, Čech), 43. Príhoda (Martínek, Iljuk), 64. Kulich (Svoboda, Němec) – 33. Černý (Vogel, Blecha), 38. Šmajda

17:30, po nadst. prodl. (Nad. C)

Branky a nahrávky: 10. Krupička, 17. Broš (Krupička), 28. Theimer, 58. Straka (Bareš, Adamec) – 36. Bauer (Král)

18:00, po nadst. prodl. (Nad. B)

Branky a nahrávky: 4. Burda, 23. Pavlata (Formánek), 50. Štetka (Paleček), 57. Štetka – 5. Kráčalík (Mojžíš), 44. Ramert (Šimášek), 64. Čapka

18:00, po nadst. prodl. (Nad. D)

Branky a nahrávky: 2. Vranka (Menšík), 7. Menšík, 10. Hrbek (Jungwirth, Jurička), 17. Chvátal (Jungwirth), 27. Jungwirth (Pavelec, Moravec), 28. Štorek (Vranka), 29. Pavelec, 57. Menšík, 62. Pavelec (Chvátal)

18:00, po prodl. (Nad. D)

Branky a nahrávky: 49. Zych (Dymák), 55. Rauš, 62. Matoušů (Dvořák, Beneš) – 35. Kundrát (Janda, Nevšímal), 45. Vaněk (Matašovský, Adam Kofroň I.)

18:00, po nadst. prodl. (Nad. E)

Branky a nahrávky: 19. Ševčík (Sedláček, Macháč), 38. Schneider (Radová), 56. Kusák (Přecechtěl, Lambert) – 17. Adámek (Bednařík, Turek), 18. Babeliak (Dědek, Velikovský), 64. Kočí (Dědek, Půček)

18:45, po n.s.n. (Nad. E)

Branky a nahrávky: 12. Jobánek (Zembol), 14. Zembol (Jobánek), 22. Hlávka (Hradil), 41. Fiala (Holík, Jobánek), 53. Jobánek (Kaprál), rozh. náj. Hlávka – 24. Minařík (Kučera), 44. Netolický (Haas)

Tipsport Liga (SR) play-off

18:00, konec (ČF, série 1:3)

Branky a nahrávky: 11. Asselin (Faille, Zigo), 23. Faille, 39. Žigo (Asselin)

18:00, konec (ČF, série 1:3)

Branky a nahrávky: 40. Langkow (Negrin), 50. Orban (Bodó, Langkow)

Krajská liga: Moravskoslezský kraj

*18:00, po prodl. (SF)

Branky a nahrávky: 26. Svoboda (Tichý, Polok) – 46. Dýrr (Deutsch, Orság), 63. Vaštík (Orság)

Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj

18:00, konec (SF)

Branky a nahrávky: 20. Flora Pavel (Stránský, Galuška L.), 39. Flora Pavel, 46. Mika (Machálek), 47. Rauš D. (Galuška L.) – 1. Janás (Peš, Tomi), 3. Janás (Kuba, Peš), 24. Lidák (Kučera Z.), 25. Polák, 28. Peš (Kuba, Janás), 30. Směřička (Sajdl, Kučera Z.), 33. Jajcay (Kučera Z., Směřička), 39. Rýpar (Polák, Venclík), 42. Jajcay, 52. Chalupa (Crlík, Venclík)