Petr Mrázek (CAR) – 18 zákr., 3 OG, 85.7%, 56:15

Vhazování (%): 56 – 44
Hity: 21 – 19
Přesilová hra: 1/4 – 1/5
Trestné minuty: 17 – 15
Devils se podařilo ukončit sérii tří porážek. Zaznamenali 21. výhru v letošní sezoně a polepšili si na 50 bodů.

Hurricanes skončila vítězná šňůra na třech zápasech. Na pozici druhé divoké karty na Východě se před Pittsburgh Penguins nedostali.

Konečný výsledek: Devils vs Hurricanes 3:2

59:57

Ještě je tu jedno zakázané uvolnění New Jersey. Do konce zbývají necelé tři vteřiny.

59:29

Teräväinenovo nahození od modré čáry, zleva, Kinkaid má touš v lapačce.

58:38

Postavení mimo hru ze strany hostujících hokejistů.

58:33

Jedna minuta a 27 vteřin do konce třetí třetiny. Podaří se ještě Hurricanes srovnat?

58:33

Oddechový čas pro hosty.

58:33

58:33 Teuvo TERÄVÄINEN - 3:2

58:33

Carolina právě vstřelila branku!
Přesilovka hostů je využita! Kotouč za Kinkaida poslal zprava bez přípravy, po přihrávce od Niederreitera, TEUVO TERÄVÄINEN. Asistence: Nino Niederreiter, Sebastian Aho.

58:05

Začíná druhá minuta z trestu Gabriela, Kinkaid už měl několik zákroků.

57:30

Mrázek míří na střídačku, Hurricanes zkusí při přesilovce hru bez brankáře.

57:11

Faulk pálil prudce od modré čáry, našel ale pouze rukavici Kinkaida.

57:04

Poslední šance pro Hurricanes. Využijí svou pátou početní převahu?

57:04

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kurtis Gabriel – 2 min., podrážení).

56:40

Signalizovaný trest pro New Jersey, hostům ponechána výhoda.

55:56

55:56 Marcus JOHANSSON - 3:1

55:56

Devils právě vstřelili branku!
Dost možná je rozhodnuto! Trefuje se dnes podruhé MARCUS JOHANSSON. Při přečíslení zužitkoval perfektní přihrávku od Bratta. 3:1! Asistence: Jesper Bratt, Nico Hischier.

55:07

Čtyři minuty a 53 vteřin do konce třetí třetiny. Zajac a Williams obstarávají vhazování po levici Kinkaida.

55:07

V Prudential Center právě probíhá poslední reklamní přestávka.

55:07

Další zákrok pro gólmana New Jersey. Tentokrát jej zaměstnal Ferland.

54:59

Faulk vystřelil od modré čáry, z pravé strany, Kinkaid pozorný.

54:22

Velmi dobrý zákrok Kinkaida proti střele McGinna bez přípravy, z levé strany.

53:06

Střely na bránu: 19 – 24

53:01

Hurricanes se poměrně rychle krátí čas na vyrovnání.

52:43

Následně střílel zprava nepřesně také Williams.

52:35

Rána Slavina od levého mantinelu minula Kinkaidovu svatyni.

51:59

Bekhend Johanssona z pravé strany Mrázka nijak nepřekvapil.

51:18

Pokračujeme. Na vhazování po Mrázkově pravici máme Hischiera a Martinooka.

51:18

Mrázek má kotouč ve své rukavici, proběhne reklamní přestávka.

50:56

Ďáblové poslali kotouč na zakázané uvolnění.

50:42

Nahození de Haana od modré čáry, z levé strany, Kinkaid touš bez problémů vyráží pravým betonem.

50:11

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:11

Aho střílel z dobré pozice, Kinkaid ovšem zasahovat nemusel. Puk minul tři tyče.

49:50

Krátce před polovinou třetí třetiny vedou Devils nad Hurricanes stále 2:1.

49:06

48:56

Canes odpískána hra vysokou holí. Vhazovat by se mělo, podle signalizace rozhodčích, před Mrázkem.

48:30

Domácím se přesilovka absolutně nedaří.

47:56

Teräväinen opět zkoušel štěstí po pravé straně při vlastním oslabení, na Kinkaida si ovšem nepřišel.

47:06

47:06

Po reklamní přestávce si Devils zahrají čtvrtou početní výhodu.

47:06

Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Nino Niederreiter – 2 min., nedovolené bránění).

47:06

Hurricanes se podařilo překonat Kinkaida, bylo to ovšem proti pravidlům.

46:45

Ďáblové mají v úvodu třetí třetiny dobrý pohyb.

46:38

Bekhend Greenea z úhlu, zprava, Mrázek ale pozorný.

45:31

Střely na bránu: 15 – 22

45:21

45:07

Teräväinen se pokoušel zaútočit po pravé straně při vlastním oslabení, příliš však nepochodil.

44:40

Dobrý tlak New Jersey. Mrázek měl další práci, svůj tým ovšem podržel. Zkoušeli to mimochodem Hischier a Zajac.

44:01

Palmieri pálil znovu zleva bez přípravy, nyní Mrázek musel kotouč vyrazit betonem.

43:43

Stafford a McGinn zpět na ledě, Devils hrají 5 na 4.

43:29

Butcher nabil doleva Palmierimu, jeho střela ale minula tři tyče.

43:21

23 vteřin přesilovky 4 na 3 pro Devils! Vhazování po levici Mrázka.

43:21

Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Dougie Hamilton – 2 min., podrážení).

42:42

Palmieri se rychle obtočil kolem brány soupeře, následně také zakončil. Mrázek se blýskl dobrým levým betonem.

42:18

Mrázek si nyní nedovolil rozehrát a raději podržel touš pod svou lapačkou. Před ním totiž stál Hischier.

41:43

Sledovat budeme hru ve čtyřech. Vhazování po levé ruce Kinkaida.

41:43

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Drew Stafford – 2 min., hákování).
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Brock McGinn – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

41:35

Staffordova střela z pravého kruhu byla zablokována Slavinem do ochranné sítě.

41:23

Po skončení přesilovky vystřelil zleva Slavin, trefil ale pouze střed brány, tudíž i Kinkaidovo náručí.

41:20

40:34

Pokus Niederreitera z blízkosti, Kinkaid se musel míti na pozoru.

40:28

Vhazovalo se po levici gólmana New Jersey.

40:26

Hra přerušena. Puk se nachází ve výstroji Lovejoye, ležícího na zemi, za bránou Kinkaida.

40:02

Hurricanes zahajují třetí třetinu na přesilové hře.

40:01

Hokejisté New Jersey a Caroliny jsou zpět na kluziště Prudential Center. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka začne za několik málo okamžiků!

Po 2. třetině: Devils vs Hurricanes 2:1

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:57

Ve druhé třetině se už nic dalšího nestane.

39:50

Ofsajd Caroliny. Do konce druhé třetiny zbývá necelých 10 vteřin.

39:20

Čtvrtá přesilovka pro Hurricanes. Dočkáme se ještě ve zbývajících 40 vteřinách vyrovnání?

39:20

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Drew Stafford – 2 min., držení).

39:03

Výborný zákrok Mrázka pravým betonem proti rychlé střele Johanssona ze středu útočného pásma.

39:01

Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.

38:52

Hischierova útočná akce po levé straně, obrana Canes byla ale dobře zorganizovaná.

38:13

Niederreiter pálil od pravého mantinelu z první, netrefil ovšem bránu.

37:43

Kinkaid i Williams jsou oba v pořádku. Vhazuje se po pravici gólmana domácích.

37:43

Kolize mezi Williamsem a Kinkaidem. Brána Devils je mimo své obvyklé postavení. Hra je tedy přerušena.

37:24

O vzrušení se nyní snažil postarat Hamilton, avšak Kinkaid byl připraven na správném místě.

36:20

Jeden neúspěšný útok střídá druhý. V prostřední třetině moc pěknou podívanou nesledujeme.

35:56

New Jersey pobyt v útočném pásmu žádnou šanci nepřinesl.

35:35

Seversonovo nahození z neutrální zóny končí v Mrázkově lapačce.

34:41

Pět minut a 19 vteřin do konce druhé třetiny. Na vhazování ve střední třetině, před střídačkou domácích hokejistů, se nám staví Zajac a Aho.

34:41

Ďáblové v ofsajdu, je tu další z reklamních přestávek.

34:27

Colemanův pokus z pravé strany si cestu na bránu nenašel.

34:17

Icing ze strany Hurricanes.

33:55

Bratt z levého kruhu obstaral první střelu domácích v prostřední části, Mrázek kotouč vyrazil před sebe.

33:11

Střely na bránu: 8 – 16

32:37

Vše v pořádku. Vhazuje se po levici gólmana New Jersey.

32:37

Hra je přerušena. Kinkaidovi spadla po kontaktu s Martinookem maska.

32:30

Pokus van Riemsdyka zprava, Kinkaid ale zasahuje s ledovým klidem svou rukavicí.

32:02

Murphyho rána od modré, z pravé strany, postrádala hodně na přesnosti.

31:15

Devils mimochodem ve druhé třetině ještě nezaznamenali střelu na bránu.

31:02

Můžeme pokračovat. Zajac a Aho na vhazování po pravé ruce Kinkaida.

31:02

Kinkaid má puk ve své moci, na řadu přichází reklamní přestávka.

30:32

Canes jsou ve druhé třetině jednoznačně lepším týmem. Často se drží v útočném pásmu.

29:55

Nacházíme se těsně před polovinou utkání, Devils mají k dispozici nad Hurricanes jednogólový náskok – vedou 2:1.

28:57

Zakázané uvolnění Devils, vhazovat se tedy za malý moment bude před Kinkaidem.

28:25

Další ofsajd v podání svěřenců Johna Hynese.

27:47

Zpět do akce! Vhazuje se v neutrální zóně, před střídačkou New Jersey, mezi hole Zachy a Martinooka.

27:47

Domácí se dostali do postavení mimo hru, pokračovat budeme po reklamní přestávce.

27:22

27:22 Dougie HAMILTON - 2:1

27:22

Hurricanes se dostávají na dostřel! Od modré čáry Kinkaida prostřelil DOUGIE HAMILTON. Jeho desátá trefa v sezoně 2018/2019, 1:2 z pohledu hostů! Asistence: Justin Williams, Nino Niederreiter.

27:08

Střelecký pokus Faulka z pravé strany, Kinkaid puk vyráží.

26:40

Na ledové ploše se toho nyní příliš neděje.

25:56

Střely na bránu: 8 – 13

25:43

25:34

Zajacův pokus z úhlu, zleva, Mrázka nezaměstnal.

24:44

Ďáblové v první minutě přesilovky bez střely na bránu.

23:58

Murphyho střela od modré čáry, z levé strany, byla zablokována van Riemsdykem.

23:43

Bude i druhá přesilová hra Devils úspěšná? Vhazuje se po levici Mrázka.

23:43

Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Justin Faulk – 2 min., vysoká hůl).

22:10

Canes jsou na začátku prostřední periody velmi aktivní.

21:53

Van Riemsdyk ihned po vhazování od pravého mantinelu testoval Kinkaidovu pozornost.

21:48

Čároví nyní pískají icing Devils.

21:18

Pesceho nahození ze střední třetiny, Kinkaid ponechává kotouč ve svém náručí.

20:40

Nepřesnost a zakázané uvolnění v podání Caroliny.

20:15

Hned na úvod druhé třetiny velký závar před Kinkaidem! Po útočné akci Aha na brankovišti dotíral Niederreiter. Devils ale zvládli odolat.

20:01

Oba celky se vrátily zpět na led Prudential Center. Druhá část odstartuje za malou chvíli.

Po 1. třetině: Devils vs Hurricanes 2:0

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:59

V poslední vteřině ještě od modré, zleva, vystřelil Hamilton. Kinkaid ovšem pozorný.

19:03

19:03 Marcus JOHANSSON - 2:0

19:03

Ďáblové jdou na začátku poslední minuty první třetiny do dvougólového vedení! Autorem gólu je MARCUS JOHANSSON, který za Mrázkova záda dorazil z blízkosti střelu Palmieriho. Švédův devátý gól v této sezoně, 2:0! Asistence: Nico Hischier, Kyle Palmieri.

19:01

Ohlášena byla poslední minuta úvodní periody.

18:40

Jedna minuta a 20 vteřin do konce první třetiny. Hischier a Martinook v souboji na vhazování v neutrální zóně, před střídačkou domácích.

18:40

Hra přerušena pro přihrávku rukou, následuje ještě reklamní přestávka.

18:13

Foegele střílel nebezpečně ze středu útočného pásma, Kinkaid stačil kotouč vyrazit.

18:00

17:24

Další puk v ochranné síti za Kinkaidovými zády.

17:01

Gabrielovi začíná běžet druhá trestná minuta. Kinkaid zatím může být v klidu.

16:08

Střelecký pokus Aha z levé strany zablokoval Zajac vysoko nad, do ochranné sítě.

16:00

16:00

V pořadí třetí početní převaha Hurricanes začne až po reklamní přestávce.

16:00

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kurtis Gabriel – 2 min., nedovolené bránění).

15:42

Canes stále na kotouči.

15:10

Signalizovaný trest pro Devils, hostům zatím ponechána výhoda.

14:05

Už dlouho se hraje bez přerušení.

13:36

Střely na bránu: 4 – 6

13:07

Johanssonovo nahození ze střední třetiny, Mrázek rychle touš rozehrává.

12:48

Williams měl velkou příležitost rychle srovnat, z těsné blízkosti ale na Kinkaida nevyzrál.

12:01

Odehráno 12 minut, Devils tedy vedou nad Hurricanes díky gólu Zachy při přesilovce 1:0.

11:35

11:35 Pavel ZACHA - 1:0

11:35

Využitá přesilová hra New Jersey, 1:0! Po pěkné Murphyho křižné bekhendové přihrávce skóruje zprava bez přípravy PAVEL ZACHA. Pro českého útočníka je to desátý gól v letošní sezoně! Asistence: Ryan Murphy, Nico Hischier.

11:00

Začíná druhá minuta z trestu Pesceho, Mrázek doposud bez práce.

10:40

Hokejistům New Jersey se zatím na přesilovce moc nedaří.

09:59

Konec reklamní přestávky, na vhazování po pravici Mrázka se staví Zajac a Martinook.

09:59

Po reklamní přestávce uvidíme první početní výhodu Devils.

09:59

Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Brett Pesce – 2 min., držení).

09:38

Rána Faulka od modré čáry skončila mimo Kinkaidův dosah.

09:21

Střely na bránu: 2 – 4

09:06

08:43

Rooney se dostal za obranu soupeře, do úniku při vlastním oslabení, Mrázek předvedl skvělý zákrok svou lapačkou!

08:29

Hamiltonova střela z levé strany Kinkaida nezaměstnala, byla zablokována Greenem.

07:44

Ďáblové se snažili zaútočit při vlastním oslabení, avšak je zastavilo postavení mimo hru.

07:36

Pokus Teräväinena z pravé strany zastavuje Kinkaid. Hra je přerušena.

07:34

Domácí ve čtyřech.

07:25

Carolina kombinuje v útočném pásmu, ke střele se ale zatím neodhodlala.

07:06

Necelých 29 vteřin přesilovky 5 na 3 pro Hurricanes! Vhazování po pravici Kinkaida.

07:06

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Pavel Zacha – 2 min., držení).

06:58

Nahození Wallmarka od levého mantinelu, Kinkaid hru přerušuje.

06:35

První polovina z trestu Seversona je minulostí.

06:05

Teräväinen to zkoušel zprava, Kinkaid měl připravený levý beton.

05:34

Polovina šesté minuty, Hurricanes si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání. Vhazuje se po pravici Kinkaida.

05:34

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Damon Severson – 2 min., držení).

04:28

Útočná snaha Bratta, Mrázek však zasahovat nemusel.

03:54

Niederreiterova střela z levé strany minula levou tyč Kinkaidovy svatyně.

03:24

Na opačné straně ledu Kinkaida z pravého kruhu pro vhazování otestoval Williams.

03:15

Greene zkoušel štěstí z úhlu, zprava, Mrázek bez problémů kotouč vyrazil betonem.

02:55

Obě mužstva zatím bez střely na bránu.

02:37

Stafford útočil po pravé straně, nic velkého z toho ovšem nebylo.

01:44

Müllerův pokus od modré, z levé strany, Mrázka neohrozil.

01:13

Ofsajd ze strany týmu Roda Brind'Amoura.

01:05

Oba kohouti si vyměnili několik úderů, nyní si odsedí pětiminutový trest. Vhazování v neutrální zóně, poblíž trestné lavice Canes.

01:05

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kurtis Gabriel – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Micheal Ferland – 5 min., bitka).

01:05

Na začátku druhé minuty tu máme bitku mezi Gabrielem a Ferlandem!

00:51

Oba týmy mají za sebou první střídání, hosté stále na puku.

00:10

Aho ihned střílel od levého mantinelu, minul ovšem bránu.

00:03

Kotouče se po vhazování ujímají hokejisté Caroliny.

00:01

Do středového kruhu se na úvodní vhazování staví Zajac a Aho, jdeme na to!
Hymna je minulostí, divizní duel mezi Devils a Hurricanes bude co nevidět zahájen.
Obě zahajovací formace stojí na modrých čarách, diváci v Prudential Center si vyslechnou americkou státní hymnu.
Zahajovací formace

NJD: Kinkaid – Greene, Severson – Coleman, Zajac, Palmieri

CAR: Mrázek – Slavin, Hamilton – Niederreiter, Aho, Williams
Startující brankáři
(Statistiky: National Hockey League 2018/2019)

NJD: Keith Kinkaid – 29 let, USA
Z:37 REC:14-16-6 OG:111 PR:3.18 %ÚS:89.6 SO:3

CAR: Petr Mrázek – 26 let, CZE
Z:26 REC:12-11-3 OG:70 PR:2.71 %ÚS:89.8 SO:2

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – A. Greene (C), Severson, Butcher, Lovejoy, Müller, R. Murphy – Ma. Johansson, Hischier, Bratt – Coleman, Zajac (A), Palmieri (A) – Stafford, Zacha, Lappin – Seney, Rooney, Gabriel.

Carolina Hurricanes: Mrázek (McElhinney) – Slavin (A), D. Hamilton, Pesce, Faulk (A), de Haan, T. van Riemsdyk – Niederreiter, Aho, Williams (C) – Ferland, Wallmark, T. Teräväinen – Svečnikov, Martinook, B. McGinn – Foegele, McKegg, Mäenalanen.

Rozhodčí: Kelly Sutherland, Garrett Rank – James Tobias, Brian Murphy.

Příjemný nedělní večer! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy New Jersey Devils a Carolina Hurricanes.

CAROLINA HURRICANES
- 9. místo ve Východní konferenci (62 bodů)

Hurricanes mají možnost přidat čtvrtou výhru v řadě za sebou. Za uplynulých šest zápasů zvítězili pětkrát. Na ledě Devils odehrají čtvrté utkání z pětizápasového tripu. Naposledy porazili New York Rangers 3:0.

NEW JERSEY DEVILS
- 15. místo ve Východní konferenci (48 bodů)

Devils se pokusí zastavit sérii tří porážek. Za posledních devět zápasů mají bilanci 2-6-1. Proti Hurricanes zakončí sérii čtyř duelů doma v řadě. V minulém utkání prohráli s Minnesotou Wild 2:4.
Zdravím všechny příznivce ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! V neděli, 10. února, je na programu zámořské soutěže celkem osm zápasů. Zde budete moci sledovat souboj mezi týmy New Jersey Devils a Carolina Hurricanes. Úvodní vhazování tohoto utkání bude v Prudential Center vhozeno už krátce po 21:00! Textovým přenosem Vás bude provádět Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

3:2

Branky a nahrávky: 12. Zacha (R. Murphy, Hischier), 20. Ma. Johansson (Hischier, Palmieri), 56. Ma. Johansson (Bratt, Hischier) – 28. D. Hamilton (Williams, Niederreiter), 59. T. Teräväinen (Niederreiter, Aho)

Rozhodčí: Kelly Sutherland, Garrett Rank – James Tobias, Brian Murphy

Diváci: 16 514

01:05 NJD 5 Gabriel, bitka