Menu

Hokej

ELIOD Extraliga dorostu

HC Motor České Budějovice – HC Kometa Brno

4:14

konec (1:2, 1:7, 2:5 - N 0:0 - 1:0)

11.10.2018, 17:30 • Budvar aréna • Skupina Střed • Dominik Zajan (@zajan_dominik)

63:30

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Lukeš – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Běhůnek – 2 min., hrubost).

40:01

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Petrásek – 2 min., krosček).

32:16

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sever – 2 min., hákování).

HC Motor České Budějovice – HC Kometa Brno

4:14

konec (1:2, 1:7, 2:5 - N 0:0 - 1:0)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 15. Kašpar (Pitel), 33. Sochor (Cibulka), 51. Lukeš (Hála), 58. Lukeš (Kříž, Cibulka), rozh. náj. Cibulka – 20. Sedláček (Otava), 20. Kos (Sedláček), 22. Sedláček (Svozil), 26. Kos (Svozil), 27. Otava (Šalé), 27. Fajmon (Kos, Brabenec), 29. Brabenec (Vacek), 39. Mišiak (Sever), 40. Šalé (Otava, Sever), 42. Běhůnek (Kos, Brabenec), 43. Kos (Sedláček, Brabenec), 47. Harmim (Šalé), 52. Brabenec (Fajmon), 55. Kos (Fajmon, Svozil)

Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0   Petrásek (CEM)
0:0   Svozil (KOM)
2. série:
0:0   Hála (CEM)
0:1   Brabenec (KOM)
3. série:
0:1   Sochor (CEM)
0:1   Sedláček (KOM)
4. série:
0:1   Kovář (CEM)
0:1   Mišiak (KOM)
5. série:
1:1   Cibulka (CEM)
1:1   Fajmon (KOM)
6. série:
1:1   Brabenec (KOM)
2:1   Cibulka (CEM)

HC Motor České Budějovice: Lidák (Slanina) – Novák, Fousek, Cibulka, Hail, Punda, Hromada – Hála, Kříž, Lukeš – Kašpar, Braun, Petrásek – Pitel, Kumpfmüller, Kudrnáč – Kuvář, Dubský, Sochor

HC Kometa Brno: Schnattinger (Bizoň) – Řehák, Vacek, Běhůnek, Ulbricht, Fajmon, Prčík, Svozil – Nesvadba, Brabenec, Kos – Otava, Šale, Sever – Sedláček, Linka, Harmim – Mišiak

Rozhodčí: Šperl – Kreuzer, Zedníková

Průběh zápasu
1. třetina
14:28 CEM 1:0 Kašpar (Pitel)
19:16 KOM 1:1 Sedláček (Otava)
19:39 KOM 1:2 Kos (Sedláček)
Po 1. třetině
2. třetina
21:23 KOM 1:3 Sedláček (Svozil)
25:01 KOM 1:4 Kos (Svozil)
26:25 KOM 1:5 Otava (Šalé)
26:25 CEM -Slanina +Lidák (Střídání)
26:59 KOM 1:6 Fajmon (Kos, Brabenec)
28:37 KOM 1:7 Brabenec (Vacek)
32:16 KOM 2 Sever, hákování
32:25 CEM 2:7 Sochor (Cibulka)
38:17 KOM 2:8 Mišiak (Sever)
39:17 KOM 2:9 Šalé (Otava, Sever)
Po 2. třetině
3. třetina
40:01 CEM 2 Petrásek, krosček
40:01 CEM -Lidák +Slanina (Střídání)
41:39 KOM 2:10 Běhůnek (Kos, Brabenec)
42:49 KOM 2:11 Kos (Sedláček, Brabenec)
47:00 KOM 2:12 Harmim (Šalé)
50:19 CEM 3:12 Lukeš (Hála)
51:34 KOM 3:13 Brabenec (Fajmon)
54:37 KOM 3:14 Kos (Fajmon, Svozil)
57:42 CEM 4:14 Lukeš (Kříž, Cibulka)
Po 3. třetině
Prodloužení
63:30 CEM 2 Lukeš, hrubost
KOM 2 Běhůnek, hrubost
před nájezdy
Samostatné nájezdy
CEM 4:14 Cibulka (rozh. náj.)
Konec