Menu

Hokej »

Reprezentace do 18 let

17:30, konec

Branky a nahrávky: 30. Mužík (Teplý) – 4. Gordin (Spiridonov), 26. Čristjakov (Briutov, Gricjuk), 39. Podkolzin (Gutik), 53. Podkolzin (Gutik)

NHL

01:30, konec

Branky a nahrávky: 9. B. Tkachuk (Tierney, Lajoie), 22. B. Tkachuk (Bødker, Chabot), 32. Lajoie (Tierney, B. Tkachuk), 58. Lajoie (Tierney, Bødker) – 15. Voráček (Gostisbehere, Giroux), 24. Couturier (Gudas, Voráček), 27. Voráček (Gudas), 36. Laughton (Weise, MacDonald), 45. Hägg (M. Raffl, Weise), 53. Giroux (Gostisbehere, Voráček), 60. Laughton (Voráček, Gudas)

02:00, konec

Branky a nahrávky: 20. Kuzněcov (Bäckström, Carlson), 31. Ovečkin (Kuzněcov, Connolly), 46. Bäckström (Kuzněcov, Carlson), 51. Ovečkin (Kuzněcov, Connolly), 59. Oshie (Niskanen, Orlov) – 31. Eakin, 48. R. Smith (Holden, W. Karlsson)

04:00, po s.n. (0:1)

Branky a nahrávky: 6. Kesler (Cogliano, H. Lindholm), 35. Street (M. Pettersson) – 18. D. Strome (Keller, Pánik), 26. Richardson (Grabner, Hjalmarsson), rozh. náj. Cousins

KHL

13:30, konec

Branky a nahrávky: 28. Hartikainen (Omark, Kemppainen), 35. V. Žarkov (Kadějkin), 42. Hartikainen (Kemppainen, Omark), 48. V. Žarkov (Ar. Sergejev, Soloduchin), 51. Larsen (Hartikainen, Kemppainen)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 22. A. Potapov (Abrosimov)

18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 17. Sabolič (Miele, Setdikov), 43. Žafjarov – 37. R. Rosén (Archipov), 40. Kapustin, 63. R. Rosén (Auvitu, O'Dell)

18:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 4. Versteeg (Franson, K. Petrov), 19. Čudinov – 8. Lunter (Sukel', Lamper), 59. Řepík (C. Bailey, Gelinas), 63. Lamper (Červený)

ELIOD Extraliga dorostu

16:00, konec (Sk. Střed)

Branky a nahrávky: 16. Vodlan (Plos., Hujer), 32. Šedivý (Měchura), 34. Hujer (Vodlan, Plos), 59. Hladík, 63. Vodlan – 32. Menšík (Chvátal, Menšík)

16:00, po prodl. (Sk. Západ)

Branky a nahrávky: 32. Král (Tichý, Šesták), 65. Strnad (Tichý) – 37. Jirák (Bašta)

17:00, konec (Sk. Východ)

Branky a nahrávky: 2. Přibyl (Schauer, Cubo), 4. Kotásek (Machů), 11. Krejsa, 15. Krejsa (Brada, Kotásek), 23. Bystroň (Kotásek), 25. Brada (Bystroň), 28. Bystroň (Machů, Kotásek), 31. Kotásek (Krejsa, Brada), 37. Krejsa (Smolka, Petr), 41. Kotásek (Krejsa), 42. Kosina (Smolka), 44. Kosina (Smolka), 49. Krejsa (Kotásek), rozh. náj. Brada – 15. Ambrož (Hykl)

17:00, konec (Sk. Východ)

Branky a nahrávky: 16. Kráčalík (Chludil), 35. Chludil (Čapka, Kráčalík), 52. Čechmánek (Mojžíš, Jakeš), 64. Čapka – 53. Přidal (Groch)

17:00, konec (Sk. Západ)

Branky a nahrávky: 5. Václavík (Soukup), 22. Dáňa (Jiříček, Soukup), 29. Dvořák (Jiříček, Dáňa), 32. Matoušek (Jasečko, Marcel), 64. Václavík (Jasečko)

17:00, konec (Sk. Západ)

Branky a nahrávky: 3. Krocker (Brouček, Slavík), 19. Krocker (Slavík, Brouček) – 13. Brummel (Altrichter), 27. Brummel, 38. Slavíček (Hofmann, Rulc), 48. Skoupý (Srdínko, Dráb), 58. Slavíček

17:30, konec (Sk. Střed)

Branky a nahrávky: 5. Pajer (Pavlata), 6. Marha (Táborský), 13. Pajer (Marha, Pelda), 14. Tábosrký (Beneš), 19. Pajer (Pelda, Marha), 25. Pajer (Pelda), 42. Moravec (Marha, Pajer), 43. Novotný (Gaspar, Havlíček) – 65. Bačo

17:30, konec (Sk. Střed)

Branky a nahrávky: 2. Haas (Peca), 9. Sommer (Kredl), 37. Žabka (Haas), 41. Gardoň (Žabka, Sluka), 54. Plíšek (Rajgl, Gardoň) – 3. Kozlík (Dymák), 20. Matoušů (Dvořák), 22. Rauš (Kozlík), rozh. náj. Juřica

17:30, konec (Sk. Střed)

Branky a nahrávky: 15. Kašpar (Pitel), 33. Sochor (Cibulka), 51. Lukeš (Hála), 58. Lukeš (Kříž, Cibulka), rozh. náj. Cibulka – 20. Sedláček (Otava), 20. Kos (Sedláček), 22. Sedláček (Svozil), 26. Kos (Svozil), 27. Otava (Šalé), 27. Fajmon (Kos, Brabenec), 29. Brabenec (Vacek), 39. Mišiak (Sever), 40. Šalé (Otava, Sever), 42. Běhůnek (Kos, Brabenec), 43. Kos (Sedláček, Brabenec), 47. Harmim (Šalé), 52. Brabenec (Fajmon), 55. Kos (Fajmon, Svozil)

17:30, po prodl. (Sk. Západ)

Branky a nahrávky: 16. Kovár (Čech, T. Svoboda), 40. Štefančík (Čech, Frollo), 40. L. Koblížek (Jiří Kulich, Frollo), 61. Štefančík – 17. März (Sapoušek, Houdek), 21. Šmajda (März, Vogel), 25. März (Šmajda, Prošek)

17:30, po s.n. (4:1) (Sk. Západ)

Branky a nahrávky: 5. Theimer, 22. Broš (Vitouch, David) – 11. Ticháček (Hrabík), 34. Ticháček (Ullrych, Šapovaliv), 45. Alscher (Šapovaliv, Chrenka), 60. Sojka

17:45, konec (Sk. Východ)

Branky a nahrávky: 3. Horváth (Bárta, Sturcz), 7. Vojkůvka, 20. Dobeš (Moškoř), 44. Pavlačka (Moškoř), 49. Pavlačka (Moškoř, Becher), rozh. náj. Szturc

18:00, konec (Sk. Střed)

Branky a nahrávky: 8. Vaněk (Cháb), 47. Kundrát, 56. Šťastný (Vaněk, Budík) – 8. Paleček (Chabada, Kloz), 9. Paleček (Formánek), 24. Štětka (Novotný), 38. Paleček, 50. Burda (Chabada), 53. Štetka (Burda, Novotný), 62. Štetka (Paleček)

18:00, konec (Sk. Východ)

Branky a nahrávky: 15. Masare (Ruda), 41. Prísažný, 43. Stratil (Havel, Prísažný), 46. Havel (Zembol), 55. Havel (Zembol), 60. Přecechtěl, 63. Zembol (Prísažný) – 2. Urban, 12. Babeliak (Urban, Kočí), 53. Babeliak (Turek, Kunst), 59. Dědek (Jurek, Dořičák)

18:45, konec (Sk. Východ)

Branky a nahrávky: 38. Ma. Ryšavý (Šilhavý), 48. Kuncek (Hlávka), 51. Ma. Ryšavý (Šilhavý), 56. Kuncek (Štíbr), 60. Halík (Ma. Ryšavý), 61. Štíbr (Ma. Ryšavý), ?. Ryšavý – 4. Fibigr (Kučera), 12. Janech (Kučera, Slováček)

Tipsport Liga (SR)

19:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Klempa (Dansereau, Brown), 16. Klempa (Brown, Dansereau), 19. Pozsgai (Orban), 21. Brown (Bodó, Pozsgai), 59. Orban (Langkow, Bodó) – 33. Nahálka (Svitana), 60. Fafrák (Urbánek)

Krajská liga: Královehradecký kraj

*18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 8. Veselý (Černý), 31. Hlaváček (Kulhánek), 53. Kulhánek (Jebavý) – 33. Pour (Kerekanič), 45. Kadeřábek (Hric), 52. Kerekanič (Malík), 62. Hnik (Malík)

Krajská liga: Moravskoslezský kraj

*18:00, konec

Branky a nahrávky: 13. Malyjurek (Pniok), 15. Křibík (Malíř), 18. Voznica (Zámecznik), 37. Štěpjak (Malíř, Křibík), 39. Voznica (Malíř), 45. Voznica (Malíř), 50. Hoďa (Trombík, Štěpjak), 52. Smuž (Pniok, Patrman) – 5. Juříček (Ondráček, Holáň), 46. Ertel

*18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 6. Holý (Petrák), 11. Chomič (Malík, Fejko), 21. Juházs, 36. Holý (Kasperlík) – 19. Sluštík (Tomášek, Linduška), 48. Tatarčík (Orszulík), 52. Pokorný (Janečka, Sluštík), 57. Linduška, 65. Sluštík