1:5

konec (0:1, 0:2, 1:2)

12.09.2018, 17:00 • 4. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 5.57 6.0 1.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostující celek tento zápas naprosto zaslouženě ovládl, vyhrává 5:1 a domácímu reprezentačnímu výběru nedal mnoho šancí. Orange 20 se dokázali prosadit jen jednou. (19:37:56)

59:38

Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku!Po krásné akci navyšuje hostujíc celek vedení. Nádherný pas Bači využívá ke střele do odkryté branky VLADIMÍR VYBIRAL. Asistence: Matej Bača, Lukáš Žiak.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině. Hosté se provinili postavením mimo hru.

58:30

Vyloučený hráč se vrací do hry.

58:00

Sukeľ pálil tvrdě od modré čáry, ale jeho projektil postrádal přesnost.

56:43

V závěru zápasu si ještě hostující celek zahraje přesilovou hru. Kombinuje před brankou soupeře, ale na výraznější šanci čeká.

56:30

Vyloučení v týmu HK Orange 20 (Boldižár – 2 min., držení).

55:35

V poklidném tempu se dohrává třetí třetiny. Nádašdi posílal kotouč před branku, ale nedokázal přesněji vypálit.

54:21

Kostelný byl pozorný, Sukeľ nahrnul kotouč na branku soupeře, a tak Liptovský Mikuláš vybojoval buly v útočném pásmu.

53:25

Domácí hokejisté hrají početní výhodu, ale nemohou se propracovat stabilněji do útočného pásma.

53:00

Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Uhrík – 2 min., vysoká hůl).

52:46

Kislitsyn byl pozorný proti střele soupeře od modré čáry.

52:20

Sledujeme rychlý hokej. Hra je bez výraznějších šancí na jedné či druhé straně.

50:01

Dostáváme se do druhé části třetí třetiny. Liptovský Mikuláš hraje výrazně lépe. Domácí hokejisté hrají dobře defenzivně, a tak nedávají soupeři mnoho prostoru.

48:54

Přesilovku hrají hostující hráči, ale nemohou si vypracovat výraznější šanci.

48:30

Vyloučení v týmu HK Orange 20 (Svitana – 2 min., nedovolené bránění + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

47:51

Kollár se propracoval do zajímavé pozice, mohl vypálit, ale ještě přihrával spoluhráči, který byl obsazený.

1:5

Branky a nahrávky: 41. Maňák (Svitana, Köver) – 15. Sukeľ (Piatka, Suchý), 21. Nádašdi (Róbert Huna, Richard Huna), 29. Vybiral, 44. Kurali (Richard Huna, Róbert Huna), 60. Vybiral (Bača, Žiak)

HK Orange 20: Kostelný (Pavločko) – Štefanka, Švec, Maňák, Golian, Brincko, Boldižár, Romaňák, Nahálka – Havrila, Kollár, Fafrák – Džugan, Giertl, Urbánek – Svitana, Köver, Mriglot – Lunter, Čenka, Zahradník

HK 32 Liptovský Mikuláš: Kislitsyn (Hollý) – Nádašdi, Mezovský, Kurali, Suchý, Nemec, Horváth, Bača, Korím – Kriška, Ri. Huna, Ró. Huna – Heikkilä, Piatka, Sukeľ – Lichanec, Lištviak, Števuliak – Žiak, Uhrík, Vybiral

Rozhodčí: Müllner, Baluška – Šefčík, Orolin

01:30 LMI 2 Kislitsyn, podrážení
05:50 LMI 2 Korím, podrážení
08:37 LMI 2 Němec, podrážení
14:20 S20 2 Golian, držení
14:38 LMI 0:1 Sukeľ (Piatka, Suchý)