Motor ČB – Slavia 5:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Kutlák (Fillman, M. Novák), 6. Čermák, 7. Pavlin, 19. Endál (Kutlák), 42. Plášil (Vydarený, Gilbert)
Třebíč – Litoměřice 2:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. P. Kratochvíl (Kusko), 41. Nedvídek (Süss) – 21. M. Kadlec (J. Kloz, Pavlas)
Prostějov – Jihlava 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Prokeš, 28. Divíšek (D. Kolář, Krejčiřík), 49. Dvořáček (Havlík) – 14. Harkabus (Osmík, Hrníčko), 38. Čachotský
Kadaň – Benátky n/J 6:7
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 22. Helt (J. Müller, Říha), 33. Šulek, 41. Wágner (Klíma, Kůs), 45. Klíma, 49. Helt, 58. Klíma (Kůs, Szathmáry) – 17. D. Špaček (Chrtek), 22. Šír, 24. Duda, 39. Chrtek (Psota), 48. D. Špaček (Husa), 60. D. Špaček (Duda, Niko), 65. D. Špaček (M. Zachar)
Kladno – Vsetín 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. J. Strnad (Bláha, Vildumetz), 12. T. Kaut (Redlich), 43. Zikmund (Bláha), 48. Zajíc (J. Strnad), 60. T. Kaut – 34. Karafiát (Theoret, Holomek), 58. Jonák (Pechanec)
Havířov – Poruba 2011 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Rehuš (Chroboček, R. Veselý), 49. L. Bednář (Luža, F. Seman) – 14. D. Krenželok (Tomi), 33. Ollender (Baláž, Toman), 39. Illéš (J. Káňa, Hudeček)
Třemošná – Sparta 6:3
16:25, konec (Z)
Branky a nahrávky: 5. Holý, 25. Beránek (Holý), 32. Kozlík, 51. Schindler (Albrecht, Lajoš), 52. Beránek (Borák), 55. Holý, 64. Holý – 19. Mácha, 31. Červenka (Mácha, Höll), 38. David
Olomouc – HK MD Šumperk 5:3
17:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 17. Zembol (Havel, Prísažný), 39. Ruda (Lambert, Nesvadba), 39. Masare (Václavský), 53. Prísažný (Havel, Přecechtěl), 60. Přecechtěl – 47. Jaroš (Mann), 49. Mann (Minařík, Kareš), 55. Janech (Koutecký, Minařík), 61. Kučera (Minařík)
Chabarovsk – Vladivostok 3:1
11:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Ruděnkov (Vj. Ušenin, Berestennikov), 10. T. Zohorna (Vj. Ušenin, D. Vorobjov), 27. Gorškov (T. Zohorna, Pjanov) – 16. Koňkov (Ďjakov, Černikov)
Barys – Nižněkamsk 4:5
15:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 2. Dietz (A. Petersson), 18. R. Starčenko (Dietz, A. Petersson), 33. Valk (Bochenski), 35. R. Starčenko (Makljukov, A. Petersson) – 8. Ruohomaa (An. Sergejev, I. Ježov), 22. Michnov (Porjadin, Bryncev), 42. P. Kulikov (Šaripzjanov, E. Galimov), 59. Jo. Nättinen (Ogurcov), 62. Polášek (Puustinen, Ruohomaa)
Ufa – N.Novgorod 4:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Soloduchin (Kemppainen, V. Žarkov), 35. Soloduchin (S. Garejev, Kadějkin), 36. Kugryšev (Tkačov, Osnovin), 45. Burdasov (M. Osipov, Chochrjakov) – 44. Sergijenko (D. Iljin, Markovin), 50. Galuzin (Holm, Paršin), 59. Calof (Miele, Holm)
Omsk – Kazaň 2:1
18:30, po s.n. (4:3)
Branky a nahrávky: 19. Čudinov (Manukjan, Jemelin), rozh. náj. Širokov – 12. Sekáč (Markov, Azevedo)
Minsk – Spartak Moskva 3:1
18:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Kovyršin (Pulkkinen, Wiercioch), 51. Q. Howden (Pavlovič, Wiercioch), 60. Pavlovič (A. Volkov) – 33. Truňov (Kosov)
Petrohrad – Jokerit 4:3
18:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 16. Prochorkin (Barabanov), 22. Zub (Barabanov), 25. Prochorkin (Hersley), 64. Hersley (Jakupov, N. Gusev) – 17. Jormakka (Nicklas Jensen, Lepistö), 24. Nicklas Jensen, 53. Manninen (Regin, A. Grant)
Viťaz – Soči 3:1
18:30, konec
Branky a nahrávky: 8. P. Černov, 54. Hrivík (M. Aaltonen, Mozík), 60. Makejev (Hrivík) – 39. Polunin (Ščitov, Polunin)
Děčín – Mostečtí Lvi 4:9
18:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Zajan (Navarra), 38. Kopta (Sýkora, Zdvořáček), 46. Zajan (Hříbal, Volráb), 51. Sýkora (Kopta, Petráš) – 3. Mical (Čmolík, Nedrda), 7. Bakrlík (Smolka), 9. Smolka (Bakrlík), 26. Bakrlík (Smolka), 37. Bakrlík (Smolka, Mical), 39. Smolka (Bakrlík, Mical), 47. Hrdlička (Čmolík, Polák), 51. Kýhos (Mála), 58. Přeučil (Urbánek, Nedrda)
Kobra – Bílina 7:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Šteiner (Ryzák, Šťastný), 18. Kellner (Šteiner, Jedlička), 18. Matějka (Hlinka), 24. Šťastný (Šteiner, Kellner), 26. Kellner (Šteiner, Drahorád), 38. Kellner (Šteiner, Drahorád), 60. Tuma (Jedlička, Šteiner) – 4. Procházka (Jungvirt), 24. Procházka (Novák A., Jungvirt), 34. Mašek (Šmejc), 35. Procházka (Brzek, Jungvirt), 39. Procházka (Brzek, Jungvirt)
Sokolov – Řisuty 7:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. D.Hruška (Stříbrný, Přindiš), 5. Trapl (Čejka, Švec), 31. Zadražil (Šik, Stříbrný), 39. Kovařík (Vrána, Čurda), 43. Zadražil (Přindiš), 49. Stříbrný (T.Rohan, Šik), 52. Čejka (Trapl) – 15. Krpata (Potěchin, Dostál), 19. Rudovský (Rod, Kos), 39. Urbanec (Rod, Kolářík)
Trutnov – Letňany 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Svoboda (Semorád, Suvorov), 31. Svoboda (Kubinčák), 54. Kalla (Kubinčák, Pražák) – 12. Fabiánek (Keller), 45. Dyrynk (Chlouba, Fabiánek)
Nymburk – Jablonec n/N 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Stehlík (Josefus, Loučka), 51. Eis (TS) – 9. Mulač (Abraham), 31. Nevyhoštěný (Bříška), 45. Švík (Pavlů, Bříška)
Mor. Budějovice – Písek 2:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Říčka (Juráň), 51. Rytnauer (Pelikán, Krutiš) – 9. Polata (Sýbek), 33. Hučko (Parýzek), 36. Vlček (Sýbek, Hauser), 43. Hučko (Sýbek), 60. Vlček
Žďár n/S – Pelhřimov 6:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Franek (Kunstmüller, Hasoň), 29. Lojek (Peslar, Stehlík), 36. Prokš (Hort), 40. Tlačil (Bureš), 55. Bureš (Jícha), 57. Peslar – 19. Heinrich (Plachý), 28. Mejzlík (Pospíchal, Port)
Tábor – David Servis 6:8
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Černý (Raiterman), 13. Březina (Pechánek), 15. Heřman, 28. Hajič (Matušík), 35. Matušík (Heřman), 54. Hajič – 7. Šulčík (Vak, Šuhaj), 11. Doktor (Sumerauer), 17. Trummer (TS), 27. Bárta, 33. Bárta, 42. Škopek, 43. Hřebejk (Sumerauer), 59. Vak (Bárta)
Orlová – Šumperk 2:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Sladkovský (Brodek, Mrowiec), 49. Klíma (Moravčík, Hladil) – 4. Pokorný, 8. Plášek (Romančík, Vachutka), 19. Vorobjev (Králík, Gewiese), 27. Řezáč (Sedlák, Plášek), 56. Romančík (Vachutka, Plášek)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:3
18:00, po s.n. (2:3)
Branky a nahrávky: 17. Sonnek (Palacký), 53. Slovák – 43. Vaněk (Ostrčil), 48. Pořický (Žák, Brunec), rozh. náj. Brunec
Opava – Kopřivnice 4:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Wolf (Černý), 14. Chalupa (Šindelář, Wolf), 24. Rousek (Zelenkov, Chalupa), 49. Černý (Šindelář, Jánošík) – 7. Hrubý (Pěnčík, Gola), 12. Ficek, 40. Červenka (Bail), 56. Tomášek (Stříž), 58. Tomášek (Červenka)
Orange 20 – Lipt. Mikuláš 1:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 41. Maňák (Svitana, Köver) – 15. Sukeľ (Piatka, Suchý), 21. Nádašdi (Róbert Huna, Richard Huna), 29. Vybiral, 44. Kurali (Richard Huna, Róbert Huna), 60. Vybiral (Bača, Žiak)
Prešov – Spišská N. Ves 2:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Lamáč (Stena, Gábor), 56. Novotný – 7. Findura (M.Nagy, Vantroba), 17. Halász (Koky, Turan), 28. Koky (Cvengorš, Halász), 29. Šebest (Pastucha), 45. Koky (Zwick, Osuský)
Osmos Bratislava – Trnava 5:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Musliu (Šalka, Prokop), 24. Klučiar (Pavešic), 43. Mikolášek (Ondris, Guoth), 58. Ondris (Pavešic, Guoth), 60. Šalka (Pavešic, Musliu) – 4. Valo (Hrbáčik, Hudec), 45. Škokor (Schmidt, Szalay), 45. Ftáčnik (Kuna)
Dubnica – Michalovce 0:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Safaraleev (Gavrik, Piatak), 24. Róth (Linet), 35. Gavrik (Safaraleev, Piatak)
Topoľčany – Martin 1:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 41. Uhnák (Šťastný, Podstavek) – 26. Rechtorík (Díber), 37. Markovič (Lavička)
Nové Zámky B – Skalica 1:9
18:30, konec
Branky a nahrávky: 27. Maroš (Evdokimov, Dobrotina) – 9. Kutálek (Štumpf, Hujsa), 9. Jurák (Pač, Janáč), 12. Trávniček (Jurák, Janáč), 14. Janík (Štumpf, Škapík), 24. Jaša (Trávniček, Trnka), 25. Vaškovič (Jurák), 27. Kotzman (Mrázik, Jaša), 49. Vaškovič (Jurák), 58. Okoličány (Štumpf)
SHK Hodonín – Piešťany 12:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Řepík, 28. Řepík, 30. Hodonín, 32. Hodonín, 33. Hodonín – 25. Fajmon