2:1

po prodl. (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)

03.12.2016, 17:30 • Bouchalky • 19. kolo • Jakub Janů

Tipsport: 1.77 4.7 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve třetí třetině stihli hosté zásluhou Polívky vyrovnat na 1:1 a utkání tak šlo do prodloužení. V něm dostaly Plameny možnost přesilové hry, kterou dokázali díky Benešově střele využít a připsat si tak druhý bod do tabulky. Stav na konci zápasu tedy – 2:1pp. Ode mě je to pro dnešek vše – Příště na schledanou. (19:51:04)

64:35

Žďár právě vstřelil branku!

A je rozhodnuto. Kaňka našel na pravém kruhu stojícího PETRA BENEŠE, který svojí střelou překonal Dudáčka a vystřelil tak druhý bod pro Plameny. Asistence: Michal Kaňka

64:10

Benešovu střelu od modré srazil Střecha mimo. K tomu se ovšem musel přiznat, protože rozhodčí byl jiného názoru a mělo se tak vhazovat ve útočném pásmu Žďáru. Pěkné gesto domácího útočníka. Hra se tedy přesune to středního pásma.

63:42

Plameny už kombinují před Dudáčkem.

63:30

Minutu a půl před koncem prodloužení jdou hosté do čtyř.

63:30

Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Hačeský – 2 min., vysoká hůl).

63:00

Offsajd domácích. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

62:15

Po střele na Slámu se bude vhazovat právě před domácím brankářem.

61:32

Už do odkryté klece mohl střílet zpoza brány po otočce jeden z hostujících hráčů, ale do střeli sáhl na poslední chvíli jeden z domácích, který poslal puk mimo.

61:01

Plameny jsou opět v útočném pásmu a kombinují před brankářem.

60:25

Do šance se hnali domácí, ale jejich střelu srazil Dudáček mimo bránu.

60:01

60:00

59:27

Budějovice jsou na puku a nahrávají si puk z hokejky na hokejku.

58:49

Lupačovu střelu z pravého kruhu vyrazil Sláma mimo svojí svatyni. Pak jeden z hostujících útočníku vychýlil bránu ze své pozice a bude se tak vhazovat.

58:00

Zbývají pouhé dvě minuty do konce 3tř.

56:35

Další pěkná Vítkova střela od modré letěla jen těsně brány Dudáčka.

55:32

Na puku jsou momentálně hosté, kteří se snaží opět dostat do útočného pásma.

2:1

Branky a nahrávky: 31. Vítek D. (Pleva, Sláma), 65. Beneš (Kaňka) – 53. Polívka (Hačecký)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Radosta) – Pleva, Beneš, Březka, Kolda, Smejkal, Půža, Hort, M. Vítek – Střecha, Krupka, Kovářů, Kuřítko, Gregar, Kunstmüller, D. Vítek, Bureš, Kaňka, Paták, Juráň, Pazourek.

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Dudáček (Dusík) – Šťáva, Sobotka, Kliment, Peroutka, Pelikán, Polívka, Salát – Mikeš, Nováček, Rytnauer, Krutiš, Horký, Lupač, Matějka, Hačecký, Šurý.

Rozhodčí: Zbořil – Bubela, Zedník