Motor ČB – Most 3:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Chovan (Vráblík, Pajič), 35. Chovan (Nouza, Pavlin), 42. Škoda (TS) – 8. Kubinčák (Divíšek), 46. Divíšek (K. Černý)
Litoměřice – Ústí n/L 4:3
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. Švagrovský (J. Dvořák, Smetana), 28. Jaroslav Kalla (Hanták), 42. Nedvídek (Jaroslav Kalla, Barák), 62. Barák (R. Pilař, Pavlas) – 2. Z. Doležal (D. Merta), 33. Roubík (Melka), 54. Poulíček (Roubík, Melka)
Přerov – Frýdek-M. 2:1
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 36. Ižacký (M. Kratochvíl, Pala), 63. Berger – 48. Jaroš (Franek, Samiec)
Prostějov – Kadaň 6:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 13. L. Krejčík (Grebeňuk), 14. Martin Novák (T. Kvapil), 28. A. Holík (Žálčík), 42. Martin Novák (Rudovský, A. Holík), 42. Žálčík (Protivný, L. Krejčík), 58. Indra (Fiala, Hozák) – 3. Krejčiřík (O. Beránek), 57. Hlava (R. Černý, Trefný)
Benátky n/J – Třebíč 0:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Kristl (Dolníček, R. Erat), 53. Kristl (Niko, Dolníček)
Nový Jičín – Poruba 2011 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Kratochvíl, 20. Zdeněk (Luka, Vašut), 41. Dresler (Luka, Kratochvíl), 49. Christov (Zdeněk, Luka), 60. Luka – 4. Slováček, 15. Illéš (Kuťák), 46. Kafka
Kopřivnice – Technika Brno 2:8
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Červenka (Fojtík, Hrubý), 10. Červenka (Kofroň) – 8. Benýšek (Medek, M. Brzobohatý), 13. Stehlík (Kaluža), 18. Kaluža (Benýšek), 25. Čtvrtníček (Kaluža, Bustin), 44. Kaluža (Čtvrtníček, Bustin), 48. Stehlík (Bustin), 54. Boček (Buhaj, P. Brzobohatý), 60. Bustin (Stehlík)
Opava – Vsetín 1:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Wolf (Selingr, Polok) – 9. Kajaba (Šilhavý), 51. Čuřík (Čech)
Val. Meziříčí – Šumperk 5:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 13. Dvořák (Kývala, Studený), 14. Pořický (TS), 36. Studený, 40. Dvořák, 64. Dvořák (Mikel) – 9. Vymazal (Králík, Vachutka), 19. Sedlák (Vachutka, Matějka), 24. Janota (Sedlák, Vymazal), 47. Ostřanský (Ďurkáč, Sedláček)
Vrchlabí – Bílina 8:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Klement (Filip, Šťastný), 36. Šťastný (Filip), 36. M. Procházka (Filip, Šťastný), 38. Klement (Urban), 41. Maďar (Bláha), 46. Jirků (Maďar), 60. Procházka (Klement, Filip), 60. Šimoníček (Novák, Jirků) – 8. J. Procházka, 11. Baránek (Polák, J. Procházka), 52. Dunko (Baránek)
Kobra – Sokolov 9:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Vlach (Vacek, Hlinka), 13. Švaříček (Jedlička), 14. Matějček (Semrád), 28. Vlach (Matějček, Hlinka), 32. Jedlička (Jakeš), 34. Antončík, 48. Matějček (Šteiner, Jedlička), 60. Matějek, 60. Vlach (Vacek) – 26. Michálek (Jirušek, Trapl), 53. Řezníček, 59. Jirušek (Kukla)
Jablonec n/N – Klášterec nO 6:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Pavlů (Moravec, Bříška), 24. Demel (Žalud, Mulač), 30. Bříška (Moravec, Pavlů), 54. Nevyhoštěný (Pilař, Havlas), 56. Nevyhoštěný (Šulc, Bříška), 59. Nevyhoštěný (Gecko, Havlas) – 11. Macháček (Zicho), 21. Deveri (Charousek, Macháček)
Trutnov – Řisuty 3:4
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 16. Ukhin (Chytráček, Vácha), 54. Kysela (Poul) – 20. Slavíček (Borovanský, Kos), 25. Kolařík (Kos), 43. Kos, 63. Matula (Záleský)
Calgary – Minnesota 3:2
03:10, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 13. Versteeg (Jokipakka, Monahan), 14. Backlund (Tkachuk, Giordano), rozh. náj. Monahan – 4. Stewart (Spurgeon, Suter), 48. M. Koivu (Zucker, Spurgeon)
San Jose – Montreal 2:1
04:35, konec
Branky a nahrávky: 6. Burns (Pavelski, J. Thornton), 20. Pavelski (J. Thornton) – 59. Lehkonen (Galchenyuk, Petry)
Buffalo – Boston 1:2
19:00, konec
Branky a nahrávky: 50. E. Kane (Reinhart) – 15. Krejčí (Carlo, Backes), 48. Bergeron (Pastrňák, Marchand)
Philadelphia – Chicago 3:1
19:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Provorov (Cousins, VandeVelde), 24. Provorov (Raffl), 29. B. Schenn (Konecny) – 4. Panarin (Anisimov, P. Kane)
NY Rangers – Carolina 4:2
19:10, konec
Branky a nahrávky: 5. Stepan (Klein, Zuccarello), 46. Grabner (Skjei, Fast), 53. Kreider (Stepan, Girardi), 58. Kreider (Zuccarello, Stepan) – 29. Stålberg (B. McGinn, D. Ryan), 47. V. Rask (Pesce, Slavin)
Nashville – New Jersey 4:5
20:10, po prodl.
Branky a nahrávky: 17. Fiala (Irwin, Ribeiro), 20. P. K. Subban (C. Wilson), 27. Fiala (C. Smith, Ribeiro), 35. Josi (Ekholm, Järnkrok) – 18. Hall (Quincey), 41. Cammalleri (A. Greene), 41. A. Greene (Fiddler, Lappin), 53. Henrique (Zajac, Hall), 65. Cammalleri (Hall)
Č. Budějovice – Sparta 3:4
11:45, konec
Branky a nahrávky: 20. Michal (Doktor), 26. Radoš (Doktor, Káník), 42. Doktor (Káník, Tejko) – 45. Jandus (Svoboda), 54. Safin (Svoboda), 58. Chlouba (Krátký), 60. Kern (Jandus)
Kladno – Mladá Boleslav 3:2
12:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Keszi (Patyk, Havelka), 20. Keszi (Chládek, Schildhabel), 25. Kučera M. (Patyk, Keszi) – 15. Bednařík, 56. Mašek (Peterka, Dančišin)
Chomutov – Pardubice 5:1
12:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Részegh (Rindoš, Svoboda), 33. Hřebíček (Palička, Novák), 39. Részegh (Polák, Novák), 52. Gröger (Polák, Svoboda), 57. Buchtela (Pavlát) – 51. Roubal (Zadina, Dušek)
Kometa Brno – Olomouc 3:2
12:30, konec
Branky a nahrávky: 33. Mlynář (Zábranský), 39. Ferda (Čejka), 44. Horký (Mlynář) – 33. Tomaník (Beutl), 59. Šťastný (Macuh)
HC Plzeň – Třinec 4:6
13:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Kokoška (Kodýtek), 26. Chalupa (Vavřička, Kvasnička), 35. Kantner (Kokoška, Kodýtek), 47. Kantner (Kokoška, Kodýtek) – 13. Radzienciak (Cihlář, Stuchlík), 29. Kaukič (Bartko, Mach), 38. Kvasnica (Hladoník, Hrehorčák), 49. Lacka (Kaukič), 50. Kvasnica (Hrehorčák), 60. Hladoník (Kvasnica)
Jihlava – Zlín 3:0
14:15, konec
Branky a nahrávky: 5. Heinrich (Mejzlík, Kraučuk), 28. Kraučuk (Heinrich, Mejzlík), 39. Kraučuk (Mejzlík, Heinrich)
Slavia – Liberec 0:4
15:15, konec
Branky a nahrávky: 7. Průžek, 25. Beran (Chrtek, Klinger), 32. Průžek (Starosta, Chrtek), 53. Chlum (Wiencek, Kunst)
HC Litvínov – Mountfield HK 5:0
16:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Jícha (Bečvář, Fencl), 24. Bárdoš (Fencl, Bečvář), 34. Drašar (Horák), 37. Vébr, 50. Jícha (Vébr, Dvořák)
K. Vary – Vítkovice 0:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Blaško (Veřmiřovský), 41. Hartmann (Malina, Malík), 60. Malina, 60. Baláž (Raška, Spratek)
Chabarovsk – Petrohrad 1:2
08:00, konec
Branky a nahrávky: 34. T. Zohorna (Aťušov, Metsola) – 35. Širokov (Rukavišnikov, Kablukov), 43. Širokov (Kovalčuk, J. Jakovlev)
Vladivostok – CSKA Moskva 2:3
08:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Sabolič (Wisniewski, Krasnoslobodcev), 56. Wright (Krasnoslobodcev) – 26. Ničuškin (Světlakov), 52. K. Petrov (Kiselevič), 60. Ničuškin
Kunlun – Čerepovec 2:0
10:30, konec
Branky a nahrávky: 14. Jašin (Jüe), 44. Bakoš (Marcinko, Ponikarovskij)
Toljatti – N.Novgorod 1:2
14:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 34. Bočarov (Bělousov, Rybin) – 23. D. Sjomin (Daugavinš, Frolov)
Kazaň – Spartak Moskva 3:2
15:00, konec
Branky a nahrávky: 7. An. Popov (Glinkin, Malychin), 23. Malychin (Glinkin, Elliott), 32. S. Zacharčuk (Lukojanov) – 1. Radil, 57. Leščenko (Kirillov)
Nižněkamsk – Soči 5:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Ogurcov (Koňkov), 9. Gynge (Sexton), 28. Brulé (Gynge, Sexton), 49. Brulé (An. Sergejev), 55. Stoljarov (Milovzorov) – 30. Fantenberg (Mamkin, Maxwell)
HC Slovan – Omsk 3:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Taffe (Smoleňák, Meszároš), 36. Chipchura (Jeglič, Lušňák), 52. Taffe (Plastino) – 4. Juňkov (Fiščenko, Lemťugov), 21. Burdasov (Kučerjavenko), 51. Sobotka (Martynov), 55. Pěrežogin (A. Osipov, Sobotka), 58. Chochrjakov (Burdasov)
Stará garda Bohumín – Stará garda Třince 0:0
*17:00, před zápasem
Havlíčkův Brod – Pelhřimov 5:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Endál (Třetina, T. Semrád), 28. Endál (Třetina, T. Semrád), 31. M. Semrád (Endál, Novák), 51. Třetina (Přidal, T. Semrád), 57. Třetina (Endál, Přidal) – 11. Plachý (Vysloužil)
Nymburk – Písek 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Šimek (Kříž, Hes), 18. Smejkal (Stehlík, Novák), 20. Eis (Kuzďas, Bičiště), 49. Šimek (Pýcha), 60. Ječný (Šimek) – 35. Drda (Keska, Koupal), 44. Sýbek (Vlček), 48. Vlček (Pavlíček)
Kolín – David Servis 6:1
17:07, konec
Branky a nahrávky: 14. Semirád (Malý, Hanzl), 19. Pipek (Horyna), 26. Havlík, 28. Černý (Malý), 43. Zumr, 57. Semirád (Černý) – 32. Šesták (Bárta)
Žďár n/S – Mor. Budějovice 2:1
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 31. Vítek D. (Pleva, Sláma), 65. Beneš (Kaňka) – 53. Polívka (Hačecký)
Tábor – Jindř. Hradec 6:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Krátoška (Blažek, Žáček), 3. Hlaveš, 17. Severa (Matušík, Kanov), 31. Matušík (Hlaveš, Kanov), 34. Liška (Kellner, Kýhos), 36. Seidl (Matušík) – 29. Tržil (Bílek, Červený)
Slavia – K. Vary 3:4
12:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 29. Stark (Všetečka), 46. Hradil (Všetečka, Zderadička), 53. Šilhan (Janča) – 27. Hotěk (Holub), 42. Štaif (Hotěk, Habr), 57. Hotěk (Holub, Přibyl), 65. Tlačil
Chomutov – HC Litvínov 2:0
12:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Koblížek (Seemann, Kleiner), 35. Ouřada (Seemann, Koblížek)
Mountfield HK – Č. Budějovice 3:1
12:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Hašek, 20. Hašek (Šedivý, Jakubec), 35. Matouš (Vaňát, M. Síla) – 19. Toman (Beránek)
Zlín – Jihlava 4:5
12:30, konec
Branky a nahrávky: 30. Kristek (Dřímal, Sedláček), 48. Dobiáš, 52. Dobiáš (Leška), 56. Kočica (Dobiáš) – 4. Rašín, 22. Juda (Vala), 26. Kardoš (Úlovec, Daňhel), 42. Vrátný (Adam, Najman), 44. Veleba
Sparta – Kladno 5:1
13:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Pavel (Nacházel, Švarc), 17. Čermák (Čížek, Šišolák), 22. Čížek (Čermák, Šišolák), 36. Šišolák, 48. Šišolák (Vízner) – 32. Jelínek (Husarik, Penc)
Havířov – Vítkovice 5:4
13:30, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 8. Juhász, 25. Bambula (Potočný, Ševěček), 45. Pawliczek (Janeček, Žídek), 57. Ševěček (Potočný, Bambula), rozh. náj. Pawliczek – 3. Konečný (Fridrich, Kučera), 15. Fridrich (Konečný), 27. Konečný, 31. Bílý (Lewandowski, Žemba)
Písek – Pardubice 4:15
14:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Novák (Šebesta), 7. Hakl (Šebesta), 20. Norris (Kopenec), 53. Šebesta (Hakl) – 6. Pochobradský (Matýs), 8. Chára (Pochobradský, Matýs), 11. Matýs (Kostka, Chára), 16. Černý (Koffer), 24. Matýs (Chára), 25. Kostka (Sýkora, Koffer), 26. Matýs (Pochobradský, Chára), 26. Antoníček (Javůrek), 38. Matýs (Pochobradský) (TS), 39. Antoníček (Koffer), 40. Rozlílek (Jelínek), 48. Pochobradský (Dubovči), 52. Černý (Oliva), 58. Pochobradský (Matýs), 59. Antoníček (Oliva)
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 4:1
14:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Foerster (Dlabola, Kučera), 27. Nepokoj (Flynn, Kučera), 46. Flynn (Moravčík), 60. Nepokoj (Kučera) – 39. Kohout (Lachman, Adam)
Letňany – HC Plzeň 4:7
15:30, konec
Branky a nahrávky: 21. Fabiánek (Rousek, Klikorka), 28. Pinkas (Nedorost), 39. Bílek (Gebell), 40. Nárovec (Pinkas) – 7. Kovařík (Mužík, Čada), 9. Roubal (Kovařík, Štěpánek), 24. Lang (Mužík, Lokajíček), 33. Roubal (Lokajíček, Kolařík), 41. Kovařík (Matiášek, Roubal), 41. Hajšman (Reitspies, Procházka), 47. Čada (Hasman, M. Červenka)
Kometa Brno – Olomouc 6:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Süss (Matula), 2. Kadlic (Jurnečka, Novák), 12. Svoboda (Krejčí, Plášek), 22. Minárik (Frydrych, Kunc), 43. Süss (Krejčí), 52. Plášek (Svoboda, Střondala) – 51. Holiš (Aulehla, Harabiš)
Liberec – Kolín 5:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Bitman (Bálik), 14. Had (Šír, Turský), 52. Piroutek (Šír), 55. Burda (Had), 58. Piroutek (Burda, Šír) – 18. Kronus (Dotter), 36. Kronus, 56. Kronus
Liberec – Mladá Boleslav 5:2
12:15, konec
Branky a nahrávky: 31. Strnad (Jiruš, Kollert), 32. Dospěl (Rychlovský), 42. Nikolič (Pray, Kovář), 43. Rychlovský (Dospěl), 47. Rychlovský – 48. Schulz, 51. Závora (Sýkora, Dlask)
Znojmo – Salzburg 1:4
16:50, konec (21)
Branky a nahrávky: 49. Bulín J. (Brabec) – 16. Motil (Vojta), 33. Feldner (Predan), 59. Motil (Ettwein), 60. Vojta (Sokolov)
Salzburg – Třinec 7:1
16:40, konec
Branky a nahrávky: 2. Wirth (Pospisil), 4. Wirth, 5. Rauhala, 6. Bakos, 7. Zimmermann, 10. Schutz, 20. Pospisil – 51. Papaj
Slovensko – Velká Británie 5:1
03:00, konec (3.–4.)
Branky a nahrávky: 7. Stašak (Raus), 14. Fojtík (Ligda), 23. Ligda (Večerek), 25. Joppa (Raus), 34. Joppa – 38. Clarkson (Nicholson, Turner)
Česko – Japonsko 6:0
06:30, konec (Fin)
Branky a nahrávky: 5. Hábl (Geier), 10. Geier (Kubeš, Palát), 13. Geier (Palát), 22. Geier (Hábl), 28. Geier (Hábl), 30. Geier (Kubeš)
Letňany – Louny 10:5
20:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Mišner (Valder, Štěpán), 14. Štěpán (Neumann), 19. Valder (Štěpán, Mišner), 27. Mišner (Šulc, Valder), 33. Mišner (Valder, Havlín), 36. Horáček (Štěpán, Božilov), 41. Mišner (Štěpán, Šramota), 46. Novák (Mrázek), 55. Novák (Kadaně), 59. Mišner (Šramota, Valder) – 1. Šedivý (Růžek, Rais), 15. Veselák (Rais), 24. Růžek, 25. Šedivý (Bradáč), 45. Salač (Derfler)
Kobra Praha B – Olympik 13:3
20:45, konec
Branky a nahrávky: 2. Malovický (Šubrt), 6. Michalů (Malovický, Dostál), 18. Malovický (Dostál, Kynčl), 20. Šubrt (Svoboda, Kynčl), 25. Malovický (Kynčl, Dostál), 29. Malovický, 30. Michalů (Švacha), 33. Švácha (Malovický, Král), 35. Dostál (Gron, Kynčl), 36. Maciboba, 55. Michalů (Malovický, Šubrt), 58. Kynčl (Gron), 59. Lacina (Sládek, Svoboda) – 8. Urbánek (Kovář), 44. Džerenga (Čáp), 46. Kopejtko (Švábík)
HC Děčín B – HC Turnov 4:6
15:30, konec
Branky a nahrávky: 16. Šetka, 23. Kment, 31. Kment, 55. Rubeš (Kvaček, Horčička) – 6. Maděra (Řezníček), 10. Jan Zákoutský (Maděra), 16. Maděra (Žmolil), 18. Maděra (Jiří Zákoutský), 24. Mizerík (Maděra), 44. Mizerík (Maděra)
Lomnice n/P – Frýdlant 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Drahoňovský (Srnský), 21. Drahoňovský (Martinec), 36. Kedršt (J.), 44. Kalfiřt (Kedršt, Divila) – 23. Hodač, 39. Beníšek (Beran), 60. Šostý
Bohumín – Rožnov p. R. 0:0
*19:00, před zápasem
Orlová – Nový Jičín B 6:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Kasperlík (Juházs, Kytka), 32. Petrák, 42. Rosůlek (Juházs), 43. Voznica (Štefanka), 47. Grepl (Goláb, Štefanka), 58. Štefanka (Grepl, Goláb) – 34. Bartoň (Daron), 48. Rosypka
Wolves Č. Těšín – Krnov 5:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 36. Foltýn (Ovčaří), 38. Putniorcz (Ovčaří), 38. Ovčaří (Foltýn), 41. Horák, 64. Šmíd (Ovčaří) – 18. Michálek (Ševčík, Holý), 41. Kostovský (Holý, Ševčík), 47. Holý (Holeš, Ševčík), 51. Kostovský (Michálek)
H. Benešov – Studénka 0:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Sochorek, 35. Mičulka (Pelikán), 46. Orszulik (Štěpják)
Radomyšl – Č. Krumlov 5:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 21. Kica (Jungbauer, Řehoř), 40. Stropnícký (Březina, Vlk), 52. Jungbauer (Řehoř, Mošovský), 53. Jirků (Vlk), 58. Mošovský (Novák, Klas) – 10. Uhlíř (Šulčík), 25. Šimek (Unger), 36. Malovec (Uhlíř), 36. Uhlíř (Cifreund, Šulčík)
Kroměříž – Blansko 9:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Zavřel (Stejskal), 13. Murín (Dittrich, Jelínek), 21. Merta (Sprušil), 21. Zavřel (Stejskal, Nedbal), 27. Murín (Ditrich, Šťastný), 29. Vaněk (Ditrich), 33. Stejskal (Paksi, Zavřel), 44. Zavřel (Stejskal, Nedbal), 49. Jergl – 3. Bílý (Kuběna), 10. Bílý (Kazda), 30. Kazda (Bílý), 39. Bílý (Kuběna, Kazda), 46. Jílek (Sedláček), 47. Jílek (Jakubec, Sedláček)
Uničov – Břeclav 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Fekiač, 5. Handl (Kavulič, Paška), 7. Žajgla (Paška, Kavulič), 22. Hanl (Axman) – 19. Směřička (Bláha), 39. Hrbatý (Směřička, Zháňal)
Rosice – Uh. Hradiště 3:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Hakl (Řeřucha, Varholík), 23. Hájek (Řeřucha), 45. Hakl (Křen, Varholík)
Vel. Meziříčí – Velká Bíteš 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Roupec (Krča, Dostál), 45. Dostál (Roupec, Krča), 46. Vlašín, 50. Rozmarín (CHlubna) – 16. Pospíšil (Pospíšil, Petrčka)
Mar.Lázně – Čerti Ostrov 7:4
15:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Kohout (Roth), 28. Roth (Karolík), 44. Roth (Vašíček), 45. Roth (Karolík), 56. Fidler (Roth), 58. Himl (Vašíček, Kohout), 60. Sadloň (Himl) – 1. Bláha (Fencl), 10. Troška, 26. Trubač (Trubač), 59. Troška (Trubač)
Trstěnice – Cheb 4:8
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Škornička (Eliáš), 26. Loskot (Bubla), 27. Loskot (Chvalovský), 38. Sádlo (Škornička, Večeřa) – 7. Novotný (Boušek, Kala), 13. Strýček (Novotný, Boušek), 26. Boušek (Novotný), 27. Šafařík (Strýček), 32. Novotný (Boušek, Senaj), 39. Stoklásek (Studnička), 46. Strýček (Šafařík, Stoklásek), 52. Formánek (Senaj, Šafařík)
Chotíkov – Třemošná 0:0
*20:15, odloženo
HC Rokycany – Nejdek 4:3
17:00, po s.n. (3:2)
Branky a nahrávky: 10. Bednář (Geltner, Martinec), 33. Nový (Martinec), 38. Pondělík (Kocman, Pour), rozh. náj. Martinec – 23. Jakubal (Majer), 34. Florián (Kopfstein), 49. Majer (Funk)
Kaznějov – TJ Sušice 11:4
19:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Samek (Urbánek), 14. Samek (Potůček), 20. Sýkora (Samek), 21. Dobrý, 23. Sýkora (Pejchar), 24. Hanzlíček, 39. Růžička (Potůček, Samek), 40. Dobrý (Baďouček), 40. Samek (Hanzlíček, Urbánek), 53. Markov (Samek, Pejchar), 57. Růžička – 4. Fedor (Broža), 46. Fedor (Vachoušek), 51. Šašek (Švec), 56. Šašek (Fedor)
Klatovy – Tachov 0:2
20:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Čadek (Klíma, Pouska), 51. Hřebíček (Beleš, Pouska)
Černošice – Mladá Boleslav B 8:3
16:30, konec
Branky a nahrávky: 19. Loskot (Vladyka), 23. Jobek (Dostál), 26. Suchý (Loskot, Hofmeister), 34. Teubner (Mráz, Vladyka), 39. Teubner (Vladyka, Sem), 42. Vladyka (Mráz, Teubner), 60. Sem (Vladyka, Mráz) – 1. Kukla (Ficek), 33. Vaníček, 47. Škoda (Vaníček)
Lev Benešov – Slaný 3:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 43. Hynek (Fedoročko), 52. Holeš (Starec, Bursík), 53. Holeš (Stejskal, Starec) – 21. Malát (Hampl), 23. Vaněk (Ujfaluši), 32. Kasala (Ujfaluši), 48. Háva (Pálka), 60. Sekerka (Kasala, Ujfaluši)
Příbram – V.Popovice 5:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Beneš (Mácha), 35. Pavel (Mácha), 37. Hlinka (Šmejkal, Šír), 55. Hlaváč (Hlinka), 57. Šmejkal (Pejsar) – 19. Medřický (Culka), 37. Paris (Culka), 39. Vacek (Medřický), 50. Černý (Culka)
Vlašim – Rakovník 8:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Jaeger (Matějka, Kucharčík), 13. Matějka (Kucharčík), 17. Burda, 23. Kucharčík (Cerk), 35. Herwig (Burda), 42. Cerk, 53. Kočí (Cerk), 59. Kucharčík (Matějka) – 20. Tolkner
Mělník – Králův Dvůr 5:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Kašák (Heran, Kratochvíl), 5. Šícha (Havel, Novotný), 5. Vernek (Šubrt, Příhoda), 37. Příhoda, 60. Chvátal – 20. Pánek (Muláček), 36. Král (Vodička, Křepelka), 45. Vlček (Kraus)
Jesenice – Žabonosy 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Prokopec (Novák), 29. Jindra (Novák), 43. Mojžíš (Novák, Křesťan), 58. Martínek (Jindra) – 26. Beňovský (Mejzr), 60. Beňovský (Procházka)
Roudnice – HC Lovosice 10:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Nenadál (Purma, Brandejský), 13. Nenadál (Brandejský), 24. Kuchař (Kopecký, Brandejský), 29. Purma (Nenadál, Brandejský), 36. Purma (Brandejský, Tintěra), 49. Purma (Brandejský), 49. Vacek (Sailer, Pavlata), 50. Kuchař (Barcal), 53. Pavlata, 58. Nenadál – 14. Vlček