Piráti Chomutov – HC Litvínov

2:0

konec (0:0, 2:0, 0:0)

03.12.2016, 12:00 • 28. kolo • Martin Penker

Dnešní utkání je za námi. Domácí byli v dnešním utkání lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:0. Piráti se dostal do vedení v dvaatřicáté minutě, když dvojnásobnou přesilovku využil Tomáš Koblížek a následně zvýšil na 2:0 v pětařicáté minutě Kryštof Ouřada, taktéž z přesilové hry. Hosté se dnes také dostali do pár zajímavých šancí, ale Běhulu dnes prostřelit nedokázali. (13:59:12)

59:00

Poslední minutka zápasu. Vypadá to, že domácí dnes zvítězí, neboť hosté se nemohou dostat s kotoučem do útočného pásma.

58:24

Hosté se ještě snaží vstřelit alespoň jednu branku. Zatím se jim to ale vůbec nedaří.

58:00

Poslední dvě minutky třetí třetiny.

57:25

56:51

Pavlíček střelou od modré trefil jen jednoho z obránců.

56:29

Hosté se nemohou usadit s kotoučem v útočném pásmu.

56:05

Dufek se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží, ale Běhula proti jeho střele předvedl opět skvělý zákrok a kotouč za svá zádad nepustil.

55:25

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Petr Chlán – 2 min., držení protihráče).

54:49

Berka vyslal na branku střelu z vrcholu pravého kruhu. Jeho pokus ještě tečoval před Běhulou Jouza, ale jen nad branku.

54:04

53:15

Kotouč skončil na střídačce domácích a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

52:35

Hosté se vůbec nemohou dostat s kotoučem do útočného pásma.

52:04

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Vít Seemann – 2 min., nedovolené bránění).

52:03

Jouza se dostal zcela osamocen ke kotouči těsně před Běhulou. Místo střely ale volil ještě přihrávku, kterou nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

51:27

Daniel Jouza se dostal nadvakrát ke střele těsně před Běhulou. Ten však proti jeho obou střelám předvedl skvělé zákroky a kotouč tak nepustil za svá záda.

50:33

Marek Havlík byl poslán trenérem do kabiny a dnešního utkání se tak už nezúčastní.

50:13

Petr Chlán a Marek Havlík jsou zpět z trestných lavic.

2:0

Branky a nahrávky: 32. Koblížek (Seemann, Kleiner), 35. Ouřada (Seemann, Koblížek)

Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Štochl, Seemann, Jungvirt, Procházka, Kleiner, Jarý, Viktorin – Köver, Veselý, Černý, Bajer, Chlán, Hradecký, Jaroš, Koblížek, Ouřada, Brandner

HC Litvínov: Pejsar (Kmínek) – Čapek, Žižka, Havlík, Liška, Myšák, Černohorský, Cikánek – Jouza, Ineman, Bartoš, Arnold, Dufek, Kordule, Berka, Svoboda, Pavlíček, Pech

Rozhodčí: Prchal – Buček, Müller

13:12 CHM 2 Köver, hákování
30:16 LIM 2 Myšák, sekání
31:18 LIM 2 Černohorský, krosček
31:57 CHM 1:0 Koblížek (Seemann, Kleiner)
33:09 LIM 2 Havlík, hákování
34:36 CHM 2:0 Ouřada (Seemann, Koblížek)