19.10.2024, 14:30 • Orelský stadion, Uherský Brod • 12. kolo • Jan Janča

Tipsport: 3.58 3.76 1.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na V8s těšit zase u dalšího Onlajnu.
Přeji Vám hezký zbytek dne.
(16:28:36)
Máme za sebou utkání 12. kola MSFL, ve kterém domácí ČSK Uherský Brod remizoval s FK Frýdkem-Místkem 2:2.
Ze začátku utkání byla hra velmi ospalá, který jedinou vážnou šanci měl domácí Novotný, který ale trefil Coufala do hlavy. Až nastala 40. minuta, kde Imider spadl před vápnem a hlavní rozhodčí odpískal velmi přísný volný přímý kop. K jeho zahrání se postavil Patrik Rubý, jehož střelu nechtěně srazil do vlastní sítě a do protipohybu brankáře Somberga Matěj Votava. Domácí se nevzdali. Nejprve měl obrovskou šanci Votava, ale toho brankář Lasák vychytal. Poté se dostal k hlavičce Lorenc, ale ten netrefil bránu. Až do třetice všeho dobrého se v 45+2. minutě dostal k hlavičce Pus, který zavěsil míč do sítě.
Do druhé půle lépe vstoupili domácí, kteří zásluhou Votavy šli do vedení v 48. minutě. Hostujícím hráčům se povedlo vyrovnat v 69. minutě, když se po volném přímém kopu prosadil Coufal. Zbytek utkání se dohrál ve slušném tempu. Oba celky mohly vyhrát, ale utkání skončilo po skvělých zákrocích gólmanů 2:2.

90+6

90+6

S volným přímým kopem si obrana hostí poradila.

90+5

Domácí hráči budou mít pravděpodobně poslední šanci pomocí přímého kopu.

90+4

Matěj Lorenc si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

90+4

Po faulu na Leskovjana budou domácí zahrávat volný přímý kop.

90+3

Patrik Rubý si navedl míč na střelu z dálky, ale jeho pokus byl hrubě nepovedený.

90+2

Miroslav Leskovjan dostává žlutou kartu za přerušení útoku Frýdku.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.

90

Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
ze hřiště odchází Imider, přichází Makowiecki,
ze hřiště odchází Massaniec, přichází Šponer.

90

Vladyslav Mazuryk se provinil faulem a zastavil útok ČSK.

89

Domácí hráči budou vhazovat poblíž šestnáctky hostů.

88

Domácí hráči nepředvedli nejlepší rozehrávku a ztratili míč.

87

Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
ze hřiště odchází Novotný, přichází D. Sedláček.

86

Ke střele se dostal Matěj Votava, ale netrefil bránu.

86

Hostující Massaniec se provinil útočným faulem.

85

Po faulu na Kedroně budou hosté zahrávat volný přímý kop.

84

Domácí Jakub Sedláček se provinil útočným faulem.

2:2

konec (1:1)

Branky: 45+2. Pus, 48. Votava – 41. Votava (vla.), 69. Coufal

Karty:   64. Lorenc (UBR), 68. Miklík (UBR), 90+2. Leskovjan (UBR) – 64. Bialek (FRM), 73. Coufal (FRM)

ČSK Uherský Brod: Somberg (B) – Votava, Pus, Miklík, Lorenc, Obdržálek (70. Mazuryk), Sedláček J, Novotný (87- D. Sedláček), Leskovjan, Flasar (C), Bulko (46. Vrbka)
Náhradníci: Kohoutek (B) – Šipoš T, Vrbka, Šipoš L, Mazuryk, Sedláček D

Trenér: Martin Onda

FK Frýdek-Místek: Lasák (B) – Coufal, Massaniec (90. Šponar), Velner (C), Neumann (65. Kedroň), Imider (90. Makowiecki), Bialek, Harušťák, Hykel (72- Obuch), Gorčica (65. Hajnoš), Rubý
Náhradníci: Vavřík (B) – Makowiecki, Kedroň, Šponer, Obuch, Hajnoš

Trenér: Martin Šrámek

Rozhodčí: Dudek – Jurajda, Lukašík