Menu

Fotbal

3. Česká fotbalová liga (A)

FK Příbram – SK Petřín Plzeň

2:1

konec (2:1)

12.04.2025, 16:30 • Na Litavce, Příbram • 23. kolo • Michal Sklenařík

Tipsport: 1.16 5.12 9.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle by bylo ode mě z dnešního přenosu vše, děkuji za pozornost a u některých dalších přenosů napočtenou! (18:32:07)
Máme za sebou konec dnešního utkání mezi Příbramí a Petřínem Plzeň, které končí vítězstvím Příbrami 2:1. Skóre utkání otevřel v 15. minutě Lisý a hosté šli do vedení. Ve 21. minutě srovnal na 1:1 Vandas a stav utkání tak byl nerozhodný. Ve 34. minutě přidal svou druhou branku Vandas, který proměnil pokutový kop a Příbram šla do vedení 2:1. Po zbytek utkání už nepadla žádná další branka, mnoho šancí k vidění nebylo a Příbram si spíše kontrolovaně udržovala jednobrankový náskok. Příbram tak zvítězila 2:1 a může se radovat ze zisku 3 bodů do tabulky.

90+6

Konec zápasu.

90+4

Petřín Plzeň kombinuje s míčem na polovině soupeře a snaží se dostat k zakončení.

90+2

K zakončení se dostal hráč Příbrami z pravé strany, ale míč byl zblokován na rohový kop.

90+1

Střídání v týmu FK Příbram:
ze hřiště odchází Nečas, přichází Mazur.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90

Faul hostujícího hráče na hráče soupeře, rozehrávat bude Příbram od postranní čáry.

89

Emmanuel Tolno pronikl s míčem do pokutového území, zasekl si míč na pravačku, zkusil zakončit, ale míč byl zblokován. Rohový kop pro Příbram.

88

Útočný faul na domácího brankáře. Rozehrávat bude Příbram.

87

Žlutou kartu obdržel Emmanuel Antwi (FK Příbram) za faul na hráče soupeře u rohového praporku na vlastní polovině.

86

Střídání v týmu SK Petřín Plzeň:
ze hřiště odchází Klich, přichází Tříska.

85

Hráči hostů se dostali k zakončení hlavou na malém vápně, ale míč letěl příliš vysoko nad bránu.

83

Lukáš Nový (SK Petřín Plzeň) obdržel žlutou kartu za slovní projevy směrem k hlavnímu rozhodčímu.

83

Hostující hráči se nyní seběhli k hlavnímu rozhodčímu a protestují kvůli údajně zahrané ruce uvnitř pokutového území hráčem soupeře.

82

Hráči Petřínu Plzeň budou zahrávat rohový kop.

80

Příbram převzala kontrolu nad míčem a míří s ním dopředu.

79

Střídání v týmu FK Příbram:
ze hřiště odchází Ret, přichází Faye,
ze hřiště odchází Švestka, přichází Tolno.

77

Zraněný hráč je ošetřován na hrací ploše.

FK Příbram – SK Petřín Plzeň

2:1

konec (2:1)

Zpět na online

Branky: 21. Vandas, 34. Vandas (pen.) – 15. Lisý

Karty:   76. Švestka (PRI), 87. Antwi (PRI) – 33. Flachs (PPL), 83. Nový (PPL)

FK Příbram: Mastný – Coňk, Ret, Vott, Vokřínek – Antwi, Ret (79. Faye), Švestka (C) (79. Tolno), Bárta (63. Roušar) – Nečas (90+1. Mazur), Vandas
Náhradníci: Faye, Roušar, Dohnal, Carungal, Tolno, Mazur – Gothard

Trenér: Kohout

SK Petřín Plzeň: Suchý – Trojan (70. Heller), Flachs, Provod, Klich (86. Tříska) – Kohout, Krůta, Lisý (C), Zajíček (70. Vodrážka) – Nový, Plecitý (46. Treml)
Náhradníci: Heller, Hofman, Treml, Tříska, Vodrážka, Maxa – Petr

Trenér: Spěváček

Rozhodčí: Řeháček – Švec, Šůma