DHL extraliga juniorů

Bílí Tygři Liberec – HC ZUBR Přerov

2:1

po s.n. (2:1) (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)

22.10.2024, 16:00 • Home Credit Arena, Liberec • 10. kolo • Jan Kordík (@kordaaah)

60:00

S koncem třetiny si vysloužil dvojku za nesportovní chování Tadeáš Hlávka (PRE), a tak načnou prodloužení v přesilovce domácí.

54:54

Jakub Seidl (LIB) sevřel ve svém pásmu puk rukou a míří na trestnou lavici. Hostům se tak naskytuje další příležitost v přesilovce.

43:37

Velmi prekérní situace pro domácí. Tadeáš Vološín (LIB) sundal u mantinelu Tadeáše Hlávku a vyfasoval tak trest na pět minut plus do konce utkání.

34:59

Štěpán Grebeníček (LIB) si počínal v souboji až moc ostře a provinil se nedovoleným bráněním.

31:45

David Rozsíval si dobrým pohybem vykoledoval faul na svou osobu, když Ondřej Polame (PRE) míří na trestnou lavici za hákování.

29:23

Daniel Pekař (LIB) ale po přerušení zahrál nedovoleně holí v obou rukách, a tak míří na trestnou lavici za krosček.

24:22

Technický přestupek na straně Přerova za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Lukáš Mátl (PRE).

18:29

Nedlouho po skončení vlastního oslabení navíc přichází faul ze strany Zubrů. Lukáš Mátl (PRE) nedovoleně sekal, tudíž si domácí zpříjemní závěr první části přesilovkou.

13:39

Krušné chvíle pro šelmy! Jejich kapitán se totiž uvedl nejprve krosčekem a poté i napadáním rozhodčích, a tak si zahrají hosté notnou dávku přesilovky pět na tři a poté i dlouhou pasáž s jedním mužem na ledě navíc.

12:49

Nedovolené bránění od Marka Macháčka (LIB) znamená první početní výhodu také pro hosty.

05:59

Jakub Vaněček padá na led po hákování od Tadeáše Hlávky (PRE).

2:1

Branky a nahrávky: 47. Pekař (Handl), rozh. náj. Hois – 60. Bárta (Škňouřil, Dobřecký)

2:1   Vojtěch Hois (LIB)

Bílí Tygři Liberec: Charvát (Hrášek) – Ehrenberger (A), Pilíšek, Jakub Vaněček, Jarabko, M. Macháček, Seidl – Rozsíval, Špilka, Pekař – Handl (C), Křížek, Stahoň – Hois, Hujer, Saxa – Kratochvíl, Vološín, Grebeníček.
Trenér: Valdemar Jiruš

HC ZUBR Přerov: Ryšavý (Vojtek) – Škňouřil, Polame, Pala, Bárta (C), Janek, Šišák, Jarmara – Šindler, Hlávka, Kuchta – Ozollapa, Mátl, Dobřecký – Koudela, Frnka, Netopil – J. Hanák (A), M. Hanák, Dobša.

34:59 LIB 2 Grebeníček, nedovolené bránění
43:37 LIB 5+20 OK Vološín, nedovolený zásah do hlavy nebo krku+nedovolený zásah do hlavy nebo krku, odpyká Saxa
46:42 LIB 1:0 Pekař (Handl)
54:54 LIB 2 Seidl, sevření puku rukou
59:49 PRE 1:1 Bárta (Škňouřil, Dobřecký)
60:00 PRE 2 Hlávka, nesportovní chování