Tipos Extraliga (SR)

HK DUKLA Trenčín – DOXXbet Vlci Žilina

4:3

konec (0:0, 1:0, 3:3)

08.10.2024, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • 8. kolo • Klaudia Kadlecová sk

Tipsport: 2.06 4.3 2.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tak tretia tretina priniesla obrovskú drámu so šiestimi presnými zásahmi! Žilinčanom sa podarilo vyrovnať na 1:1, nasledovali dva góly Trenčanov, hostia znižovali a znižovali, ale nakoniec to domáci ustáli a zvíťazili 4:3. Vojaci si pripisujú svoju druhú výhru a naopak vlci tretiu prehru v rade. Na dnes je to odo mňa všetko, ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (20:24:58)

59:50

Vojaci držia puk za vlastnou bránou.

59:26

Vlci Žilina dali gól! Od modrej nastrelil Tourigny, Valentovi vypadol puk a NICK JONES ho dorazil do odkrytej brány. Dráma pokračuje!
Asistencie: Tourigny, Bezúch.

59:15

Oddychový čas pre Žilinu.

59:15

Teraz musel Valent zabojovať a podarilo sa mu pokryť puk.

58:54

Hostia to stále skúšajú bez brankára.

58:17

Trenčín dal gól! JOZEF BALÁŽ mohol ešte prihrávať, ale radšej neriskoval a poslal puk do prázdnej brány.
Asistencia: Green.

57:58

LaCouvée je preč z brány a vidíme vabank!

57:21

Trenčanom vychádza taktika a Žilinčanov nepúšťajú do ničoho.

55:55

Hatala ubránil pred bránou dvoch vlkov.

54:06

Cez dvoch hráčov sa predieral Baláž, ale puk si prehodil na dlhšiu hokejku a nedostal sa už k zakončeniu.

52:06

Dej vystihol rozohrávku hostí, nebol rozbehnutý, takže skúsil strelu v blízkosti modrej čiary.

49:38

Vlci Žilina dali gól! Stav znižuje MIGUEL TOURIGNY, ktorý dostal ideálnu prihrávku od Bezúcha do jazdy. Gól sa ešte overoval videorozhodcom.
Asistencie: Bezúch, Lukosevicius.

49:03

Dyakov skončil na ľade po nepríjemnom narazení od trenčianskeho hráča.

48:43

Trenčín dal gól! Najprv dostal prihrávku do medzikružia Baláž, ten pálil na bránu, puk LaCouvéemu vypadol za jeho telo a GORDON GREEN už len zasunul puk za bránkovú čiaru.
Asistencie: Baláž, Cardwell.

48:00

Vojaci sú pod tlakom. Zakázané uvoľnenie.

47:20

Valent má plné ruky práce. Reklamná prestávka mu padne vhod.

46:17

Trenčín dal gól! Domáci idú opäť do vedenia! JACOB CARDWELL si nakorčuľoval medzi kruhy, puk k nemu doputoval a po strele smerom na bránu rozvlnil sieť.
Asistencie: Ahl, Green.

45:57

Vlci Žilina dali gól! Vylúčenie Bokroša trestá MIROSLAV MUCHA, ktorý dorážal vyrazený puk pred bránou. Využitá presilová hra.
Asistencie: Jones, Tourigny.

45:10

Bokroš – 2 min., sekanie.

45:07

Dyakova fauloval Bokroš vo veľkej šanci, ale trestné strieľanie z toho nebude!
Dnešné stretnutie sleduje 2151 divákov.

43:57

Domáci sa uvoľnili len zakázaným uvoľnením.

41:35

Trenčania zaváhali pri vlastnej bráne, Koyš tam číhal a chýbalo mu veľmi málo, aby skóroval! Valent sa zase vyznamenal.

40:42

Nepríjemná strela Bezúcha, ale Valent si s ňou poradil.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Vedenia 1:0 sa ujali v zápase Trenčania zásluhou Leskinena, ktorý zapracoval pred bránou po vhadzovaní. Aj druhá tretina bola vyrovnaná, brankár Valent si pripísal ďalší veľmi dôležitý zákrok voči Koyšovi. Posledná dvadsaťminútovka sa začne približne o 19:44.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:59

Domáci mali na záver tretiny k dispozícii prečíslenie, ale Green už nemal veľa času a napálil puk na zadný mantinel.

39:00

Prebieha posledná minúta druhej tretiny.

38:35

Súboj o puk pri zadnom mantineli vyhrali Trenčania.

37:07

Belluš takmer nachytal Valenta s ľahkou strelou. Domáci brankár si vyšiel z brány a musel sa poriadne natiahnuť.

36:07

35:50

Trenčanom sa konečne podarilo prestriedať brániacu štvoricu pri oslabení.

35:20

Valentovi puk vypadol a domáci vyhodili puk len na zakázané uvoľnenie.

34:54

Domáci v plnom počte.

34:25

Walegov pokus z ľavého kruhu. Valent vyrazil.

33:51

Valent má dnes v bráne stenu! Bokroš mu výrazne pomohol a odpratal puk smerujúci do siete.

31:33

Ďalšia chyba vojakov v obrannom pásme! Valent uspel aj zoči-voči Koyšovi.

31:11

30:51

Hatala bol voľný medzi kruhmi, ale po jeho strele nemusel LaCouvée ani zasahovať.

30:43

Tourigny – 2 min., nešportové správanie.

30:16

Leskinen poslal puk ďaleko od brány.

29:58

Domáci vyhodili puk za bránu Žiliny.

29:55

Hostia kombinujú a točia vojakov v pásme, zatiaľ sú neúspešní.

29:11

Hudec – 2 min., krosček.

28:46

LaCouvéeho neprekonal na dvakrát Ahl, ešte dorážal Baláž, ale ani ten neuspel.

28:09

Žilinčania zavreli pásmo a pokrútili Trenčanov. Valentovi po zákroku vypadol puk, ale ani prípadná gólová dorážka by neplatila, pretože sa odpískala hra s vysokou hokejkou. Reklamná prestávka.

27:20

Ďalší icing Dukly.

26:38

Zakázané uvoľnenie domácich.

26:00

Vojaci sú naďalej pri chuti aj po strelenom góle a chcú pridať ďalší.

24:41

Postavenie mimo hry hráčov Dukly Trenčín.

24:26

LaCouvée kryje puk pod svojou lapačkou.

22:58

Valent si nebol istý zákrokom a puk zasiahol konštrukciu jeho brány!

22:11

Zakázané uvoľnenie hostí.

20:53

Trenčín dal gól! Po sérii zakázaných uvoľnení Žilinčanov vyhrali domáci buly, prišla okamžitá strela, na dorážku sa tlačil aj Josling, ale svoj druhý gól v drese Dukly dáva VILLE LESKINEN.
Asistencie: Josling, Stapley.

20:51

A do tretice. Už by hádam aj stačilo.

20:46

Nasleduje aj druhé zakázané uvoľnenie hostí.

20:41

Icing žilinských vlkov. Vhadzovanie po ľavici LaCouvéeho.

20:11

Puk je na hosťujúcej striedačke.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Prvá polovica prvej tretiny patrila jednoznačne Trenčanom, ktorí okupovali bránu hostí, ale nedokázali sa presadiť. Vlci sa prebrali a párkrát ohrozili Valenta, ktorý je očividne na dnes dobre pripravený, pretože vychytal tutovku Vargu. Do druhej tretiny vstúpime za stavu 0:0 a začne sa približne o 18:53.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:48

Zakázané uvoľnenie Dukly.

19:30

Sojčík vypomáhal v obrane a zblokoval strelecký pokus.

19:00

Posledná minúta prvej tretiny.

18:45

Opäť strela Tourignyho od modrej čiary. Aj tentokrát ho Valent vychytal.

17:52

Hosťom sa odpískal ofsajd, ale Bezúch napriek tomu vystrelil. Následne sa išiel domácemu gólmanovi ospravedlniť.

16:13

Chybu Trenčanov zachraňoval výborný Valent semaforom! Úplne sám pred ním bol Varga, ale lapačka domáceho brankára sa poriadne vyšvihla.

15:10

Už aj vlci začínajú hrýzť, dlhšie sa držia v útočnom pásme.

14:31

Dobre zapracoval Stapley, ktorý nedovolil LaCouvéemu rozohrať puk.

14:09

Od modrej napriahol Tourigny, Valent ho zatienil.

14:05

Valent vyrazil puk na ochrannú sieť. Reklamná prestávka.

12:46

Holenda si nakorčuľoval k pravému kruhu a vystrelil bekhendom. Valent úspešne zasiahol.

11:33

Dva sľubné zákroky Valenta, Duklu teraz jednoznačne podržal.

11:28

Bezúch pálil ihneď po buly. Valent podržal puk.

11:27

Pobežal poslal pozdrav Valentovi do lapačky. Nasleduje reklamná prestávka.

10:45

Vojaci sa poriadne tlačia v útočnom pásme, hrajú veľmi rýchlo.

09:30

Schmiemann strieľal švihom z osi ihriska a LaCouvée puk vyrazil.

08:45

Valent nemal zatiaľ veľa práce v bráne, ale bude musieť byť v pozore, pretože domáci vyhodili puk cez všetky čiary.

07:44

LaCouvée radšej prerušil hru a nasleduje reklamná prestávka.

06:50

Ahl prihrával Balážovi medzi kruhy, ale jeho pokus bol zblokovaný.

06:01

Krajčovič vyslal strelu sprava, LaCouvée poľahky vyrazil puk vyrážačkou.

04:49

Brankár hostí nestihol puk rozohrať a tak sa hra prerušila.

03:55

LaCouvée vyrazil puk po Balážovej strele len pred seba a mal šťastie, že nemal kto z domácich dorážať.

03:14

Hostí zastavil hvizd rozhodcu kvôli prihrávke rukou.

02:54

Tentoraz to domácim nevyšlo a píska sa im icing.

02:30

Trenčania sú od úvodu v tlaku a držia sa v útočnom pásme.

01:23

Leskinenov pokus zblízka vyrazil LaCouvée.

01:06

Po strele od modrej čiary podržal puk brankár LaCouvée.

00:45

Nepresná strela Joslinga spomedzi kruhov.

00:40

Žilinčania vyhodili puk cez všetky čiary a dopustili sa zakázaného uvoľnenia.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HK DUKLA Trenčín: Valent (Borák) – Cardwell, Macejko – Hatala, Schmiemann – Laurenčík, Starosta – Bokroš, Hlaváč; – Green, Baláž, Ahl – Josling, Stapley, Leskinen – Hudec, Bortňák, Sojčík – Tomík, Dej, Krajčovič
Tréner: Ernest Bokroš

DOXXbet Vlci Žilina: LaCouvée (Košarišťan) – Rajnoha, Tourigny – Pobežal, Gachulinec – Dyakov, Holenda – Dubravík, Vajko; – Lukosevicius, Jones, Mucha – Kolenič, Walega, Bezúch – Koyš, Mráz, Varga – Juščák, Šmída, Belluš
Tréner: Milan Bartovič

Rozhodca: Krajčík, Hronský – Durmis, Jedlička.
Považské derby prinesie napínavý duel medzi HK DUKLA Trenčín a DOXXbet Vlci Žilina.

HK DUKLA Trenčín: Vojakom sa podarilo preťať šnúru šiestich prehier po sebe vysokým víťazstvom nad Novými Zámkami 7:1 a posunúť sa na predposlednú priečku v tabuľke. Na konte majú teda prvé tri body v sezóne. V tíme vedú produktivitu legionári, najmä Američan Gordie Green, ktorý si pripísal deväť kanadských bodov za štyri góly a päť asistencií.

DOXXbet Vlci Žilina: Vlci prehrali dva zápasy za sebou, v tom poslednom nestačili na Banskú Bystricu tesne 2:3. Sú na tom o niečo lepšie ako Trenčania, získali osem bodov a patrí im ôsma priečka. Najproduktívnejším Žilinčanom je Kanaďan Jarid Lukosevicius so šiestimi bodmi za dva góly a štyri asistencie.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

4:3

Branky a nahrávky: 21. Leskinen (Josling, Stapley), 47. Cardwell (Ahl, Green), 49. Green (Baláž, Cardwell), 59. Baláž (Green) – 46. Mucha (Jones, Tourigny), 50. Tourigny (Bezúch, Lukosevicius), 60. Jones (Tourigny, Bezúch)

Trenér: Ernest Bokroš

Trenér: Milan Bartovič

Rozhodčí: Krajčík, Hronský – Durmis, Jedlička

20:53 TRE 1:0 Leskinen (Josling, Stapley)
29:11 TRE 2 Hudec, krosček
30:43 ŽILINA 2 Tourigny, nesportovní chování