2:3

konec (2:0)

16.09.2024, 18:30 • Stadio Ennio Tardini, Parma • 4. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.24 3.45 3.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce a my dnes viděli dva zcela rozdílné poločasy. Po tom prvním to vypadalo, že Parma dokráčí k výhře, jenže po pauze se vše otočilo a Udinese předvedlo dokonalý obrat. Už ve 49. minutě se hlavou prosadil Lorenzo Lucca a odstartoval velký tlak. V 68. minutě se na správném místě objevil Florian Thauvin a zblízka doklepl Davisovu pobídku. A to nebylo vše. Hosté šli za výhrou a dočkali se v 77. minutě, kdy se po centru z levé strany a vyražené Ekkelenkampově střele dnes podruhé trefil Florian Thauvin a zajistil tak výhru Udinese 3:2. Parma je po dnešní prohře na 12. místě se čtyřmi body, Udinese se vyhouplo do čela tabulky s deseti body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:36:55)
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:8. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 8:18.

90+5

90+4

Hra je u rohového praporku týmu z Parmy, tohle už pro hosty vypadá velmi nadějné.

90+3

Hosté se už s útokem nikam nehrnou, raději míč jen odkopnou co nejdále od své branky.

90+2

Akce Udinese byla zastavena u pomezní čáry, Parma už pospíchá do protiútoku.

90+1

Okoye bude odkopávat od své branky, samozřejmě s tím nikam nepospíchá.

90

Bude se přidávat pět minut.

89

Střídání Mihăily bylo vynucené, ten za pomoci spoluhráče odkulhal mimo hrací plochu a držel se za pravé koleno.

88

Střídání v týmu Parma Calcio 1913:
ze hřiště odchází Valentin Mihăilă, přichází Drissa Camara.

88

ze hřiště odchází Botond Balogh, přichází Antoine Hainaut.

87

Další žlutá karta a zase na straně Udinese. Za nevybíravý zákrok byl po zásluze potrestán Keinan Davis.

86

A zase skvělá práce Udinese ve vlastním pokutovém území, nyní se blýskl Kamara.

86

Po rozehrání následovala rychlá narážečka do šestnáctky, vše skončilo odvážným obranným zákrokem u brankové čáry.

85

Roh pro Parmu.

85

Střídání v týmu Udinese Calcio:
ze hřiště odchází Florian Thauvin, přichází Brenner.

84

Za krátkou rozmíšku u střídaček byl žlutou kartou potrestán hostující Kingsley Ehizibue.

83

Akci domácích zastavil Karlström, sudí kartu neukázal, spokojil se s přímým kopem.

2:3

konec (2:0)

Branky: 2. Del Prato (Mihăilă), 43. Bonny (Man) – 49. Lucca (Kamara), 68. Thauvin (Davis), 77. Thauvin

Karty:   62. Keita (PRM) – 38. Gianetti (UDI), 84. Ehizibue (UDI), 87. Davis (UDI)   74. Keita (PRM)

Parma Calcio 1913: Chichizola – W. Coulibaly, Balogh (88. Hainaut), Circati, Del Prato (C) – Bernabé, Sohm (70. Hernani) – Man (70. Almqvist), Cancellieri (55. Keita), Mihăilă (88. Camara) – Bonny.
Náhradníci: Corvi, Moretta – Di Chiara, Valenti, Osorio, Leoni, Mohamed.

Trenér: Fabio Pecchia

Udinese Calcio: Okoye – Kristensen, Bijol, Gianetti (46. Kabasele) – Ehizibue, Karlström, Payero (46. Ekkelenkamp), Kamara – Thauvin (C) (85. Brenner), Lovrić (66. Zarraga) – Lucca (66. Davis).
Náhradníci: Sava, Padelli – Abankwah, Modesto, Pizarro, Zemura, Bravo, Ebosse, Atta, Touré.

Trenér: Kosta Runjaić

Rozhodčí: Abisso – Bercigli, Cortese