konec (14:17)

14.09.2024, 17:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • 2. kolo • Jan Zatočil

Tipsport: 2.35 7.54 1.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

TJ Sokol Nové Veselí – SKKP Handball Brno 26:34 (14:17)
Nejvíce branek: Blašković 5/4, Šůstek 5, F. Tůma 4 – Moješcik 9/2, Vukićević 7, Ratkovský 5. Rozhodčí: Vojtěch Beňuš – Jakub Uhlíř. Sedmimetrové hody: 5/3 – 2/2. Vyloučení: 2:6. ČK: Melichar (NVE). Diváci: 420. (18:43:57)
Brněnský Kénik ve druhém poločase na palubovce dominoval a nakonec zaslouženě vítězí v poměru 34:26. Brno si i tak ve svém druhém vystoupení letošního ročníku Chance Extraligy připisuje dva body za výhru. Největší zásluhu na tom má Alexandr Moješcik, který vsítil devět branek. V barvách Brna se ale neztratil ani sedmibrankový Luka Vukićević. Za domácí nastříleli po pěti brankách Frane Blašković a David Šůstek.

Konec zápasu. (26:34)

60

David Šůstek ještě koriguje výsledek utkání. (26:34)

59

Do konce utkání zbývá něco málo přes minutu a další gól Kéniku zařídil Vladimír Ratkovský. (25:34)

58

David Šůstek zmírňuje utrpení Nového Veselí. (25:33)

57

Stejný hráč skóruje i o několik okamžiků později. (24:33)

55

V posledních minutách se daří také mladému Filipu Tůmovi, jenž se trefuje potřetí. (23:33)

54

Frane Blašković se tentokrát ze sedmimetrového hodu nemýlil. (22:33)

54

Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Oliver Huska). (21:33)

54

Matouš Kolečkář skóruje poprvé v utkání. (21:33)

53

Za Sokol se prosazuje zkušený David Šůstek. (21:32)

53

Vladimír Ratkovský skóruje v krátké době potřetí. Brno hraje ve velké pohodě. (20:32)

52

Filip Tůma skóruje z rychlého protiútoku. (20:31)

52

Chvíli po něm překonal domácího brankáře i Jakub Bosák. (19:31)

51

Jubilejní třicátou branku Kéniku zařídil znovu Vladimír Ratkovský. (19:30)

50

Za Sokol se trefuje teprve osmnáctiletý Filip Tůma. (19:29)

49

Vladimír Ratkovský ale nechce ponechat nic náhodě a Brno znovu vede o jedenáct branek. (18:29)

26:34

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Štohanzl – Honc, F. Tůma, Navrátil, Popela, Vukadinović, Melichar, Koníček, Domingos, Štěpán, Krejz, Gregorovič, Dlouhý, Blašković, Šůstek.
Trenér: Jan Běloch

SKKP Handball Brno: Pyško, Furman – Monczka, O. Huska, Ratkovský, Halíček, Flajsar, Vomáčka, Moješcik, Čorič, Janda, Kolečkář, Ptáčník, Bosák, Vukićević.
Trenér: Pavel Hladík

Rozhodčí: Vojtěch Beňuš – Jakub Uhlíř