Extraliga dorostu

HC Dukla Jihlava – Mountfield HK

1:5

konec (1:0, 0:3, 0:2)

14.09.2024, 14:45 • Malá hala, Jihlava • 4 • Skupina B • Tomáš Lysý (@tomaslysy86), Michal Břuchanský

58:47

Hosté si zahrají dlouhou přesilovku pět na tři, David Zmrhal je vyloučen na dvě minuty za hrubost a ze strany Jihlavy jde možná už trošku o frustraci, leč trošku oprávněnou.

58:27

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
Jindřich Lukáš – 2 min., napadení.

55:45

Vyloučení naopak přichází na druhé straně, kdy Matěj Kopecký putuje na trestnou za napadení. A s chutí pronesl hřejivá slova k posledním minutám řízení zápasu ze strany rozhodčích.

49:50

Dukla si zahraje 22 sekund dlouhou přesilovku pět na tři. Adam Novotný jde ven za podrážení.

48:20

Vyloučení v týmu Mountfield HK:
Jaroslav Šedivý – 2 min., nedovolené bránění brankáři.

44:53

Trošku přísnější vyloučení na jihlavské straně. Miroslav Duben se u střídačky jemně dotkl protihráče a jde ven za podrážení. Poměr vyloučení je v tomto zápasu již 1:7 v neprospěch Jihlavy.

33:45

HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Tadeáš Lexa.

1:5

Branky a nahrávky: 3. Lédl (Spaskin) – 26. Šedivý (Bulat), 33. Pavlík (Koklar), 36. Vondruška (A. Novotný), 58. A. Novotný (Bulat, Vencl), 60. Hlaváček (Bulat, Studnický)

HC Dukla Jihlava: Ždimera (Morava) – Malena, Zmrhal (C), Duben, Kopecký, Tramba (A), Pešl, Frantl – Pospíšil, Lédl, Spaskin – Lexa, Hrodek, Lukáš (A) – P. Kubín, Havlena, Vejvoda – Fr. Klíma.
Trenér: Marian Morava

Mountfield HK: Růžička (Luňák) – A. Novotný, Vencl, Studnický, Zikmund, Pavlík (A), Šanc, Flechtner – Václavíček, Brzák (C), Vondruška – Hlaváček, Bulat, Šedivý – Koklar, Fedenciuc, Dostálek – Ma. Sedláček.
Trenér: Jiří Janoušek

Rozhodčí: Hort – Rakušan, Kociňák