3:2

konec (1:1)

14.09.2024, 18:00 • Štadión MŠK Žilina • 7. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.31 5.34 8.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že v siedmom kole Niké ligy zvíťazila Žilina nad Skalicou 3:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok večera. Do čítania priatelia. (19:58:20)

90+6

90+5

Žilina získala po rohu hostí loptu a Šošoni vyštarovali do útoku na opustenú bránku Skalice, Patrik Iľko bol však v postavení mimo hru a akcia je tak zastavená.

90+5

Domáca obrana loptu upratala na ďalší rohový kop, v šestnástke MŠK už je aj brankár Skalice Martin Junas.

90+4

Skalica ešte v samom závere zápasu s rohovým kopom, ktorý zahrá Adam Kopas.

90+3

Skalica operuje na žilinskej polovici trávnika.

90+2

Striedanie v tíme MŠK Žilina:
z ihriska odchádza Miroslav Káčer, prichádza Mário Sauer.

90+2

Žltá karta pre tím MFK Skalica (Martin Černek).

90+1

Kaprálikov center z pravej strany našiel hlavu Badjieho, ktorý však v zakončení nemieril presne.

90

V druhom polčase bude hlavný rozhodca Kristián Micheľ nastavovať minimálne šesť minút.

89

Domáci hráči kombinujú na skalickej polovici trávnika.

88

Zápas má aj v závere výborné tempo, fanúšikovia v Žiline sa na nudu dnes rozhodne nemôžu sťažovať.

87

Kaprálik naštartoval svoje motory, pred šestnástkou však po súboji skončil na trávniku a jeho prosby o faul neboli vyslyšané.

86

z ihriska odchádza Timotej Hranica, prichádza Samuel Kopásek,
z ihriska odchádza Krisztian Bari, prichádza Basirou Badjie.

83

Domáci kouč Michal Ščasný chystá ďalšie striedanie, do hry príde Basirou Badjie.

82

Kaprálikov center na zadnú tyč sa dostal ku Hranicovi, ten loptu posunul Jánovi Minárikovi. Skúsený žilinský obranca vystrelil a len tesne minul ľavú tyč Junasovej bránky.

81

Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času, Žilina vedie nad Skalicou zatiaľ 3:2. Gidi sa oprel do strely spoza šestnástky, Junas mal s mokrou loptou problémy, ale na dokázal ju zastaviť pred bránkovou čiarou.

80

Striedanie v tíme MFK Skalica:
z ihriska odchádza Róbert Matejov, prichádza Yann Yao,
z ihriska odchádza Martin Mášik, prichádza Mário Hollý.

79

Priamy kop Žiliny zahral Kristián Bari, ktorý trafil nepríjemne do tváre Mateja Hradeckého. Ten však bude v poriadku a bude môcť pokračovať v zápase.

78

Červená karta pre tím MFK Skalica (Adam Krčík).

77

Nuž, Krčíkov zákrok bol poriadne tvrdý, vo vzduchu visí azda aj červená karta.

76

Celý zákrok na Bileho si Kristián Micheľ ide pozrieť ešte na obrazovke systému VAR.

75

Eric Bile nepríjemne faulovaný hráčom Skalice, bude potrebovať ošetrenie. Žilina bude zahrávať priamy kop zo zaujímavej pozície.

74

Dnešné stretnutie sleduje 1399 divákov.

73

Na opačnej strane okamžite pohrozil strelou domáci Timotej Hranica, čaká nás v Žiline poriadne napínavý záver zápasu.

72

Skalica dala gól! Hostia zo Záhoria sa však nevzdávajú, Fábry strelou trafil len brániaceho hráča Žiliny, k odrazenej lopte sa však dostal RÓBERT MATĚJOV a mieril presne, Belko nemal šancu na úspešný zákrok!

71

Máme za sebou 70 minút zápasu, Žilina vedie nad Skalicou 3:1.

70

Žltá karta pre tím MFK Skalica (Lukáš Hroššo).

69

Žltá karta pre tím MŠK Žilina (Samuel Gidi).

68

Žilina má loptu znovu na svojich kopačkách, kolmicu Hubočana tentoraz zastavil Černek.

67

z ihriska odchádza Denis Alijagić, prichádza Eric Bile,
z ihriska odchádza Dávid Ďuriš, prichádza Patrik Iľko.

66

Žilina dala gól! Ján Minárik našiel krásnou prihrávkou do šestnástky hostí ADRIÁNA KAPRÁLIKA, ktorý predskočil obrancu Skalice a v sklze umiestnil loptu povedľa Junasa do siete!

66

Tlak Žiliny pokračuje, Ďuriš v zakončení triafa brániaceho Martina Černeka.

66

Kaprálik prihrávkou na zadnú tyč našiel Timoteja Hranicu, ktorý si pripravil pozíciu na strelu, trafil však len brániaceho hráča Skalice.

65

Domáci tréner Michal Ščasný chystá prvé dnešné striedanie, do hry príde Patrik Iľko.

64

Kopas sa snažil o prihrávku do priestoru na spoluhráča, ten však jeho myšlienku nepochopil.

63

Skalica však pomerne rýchlo získala loptu, snažia sa trošku upokojiť hru a nájsť cestu k bránke Ľubomíra Belka.

62

Tentoraz v strede poľa kombinujú hráči Žiliny.

61

V Žiline máme za sebou hodinu hry, MŠK vedie nad Skalicou zatiaľ 2:1.

60

Obrovská šanca Skalice! Leginus našiel centrom z pravej strany striedajúceho exžilinského Taofiqa Jibrila, ktorého hlavička sa od trávnika odrazila tesne nad brvno Belkovej bránky!

58

Skalica tentoraz kombinuje na vlastnej polovici trávnika.

57

Junas posielal dlhý center na striedajúceho Leginusa, Ndjeungoue však výborne čítal hru a striedajúceho hráča Skalice dokázal čisto zastaviť.

56

Tlak Šošonov pokračuje, Hranica sa oprel do strely, ale mieril len do stredu bránky, kde bol pripravený Martin Junas.

54

z ihriska odchádza Adam Gaži, prichádza Lukáš Leginus.

54

z ihriska odchádza Davi Alves, prichádza Taofiq Jibril.

54

Žilina dala gól! Alijagić našiel na pravej strane Ďuriša, ktorý znovu absolútne ideálne našiel ADRIÁNA KAPRÁLIKA, ktorý z prvej poslal loptu do protipohybu Martina Junasa! Kaprálik tak oslávil stý zápas v Niké lige parádne!

53

Skalica kombinuje v strede poľa, center exžilinského Adama Kopasa sa však ku Fábrymu nedostal.

52

Ndjeungoue posielal prihrávku stredom do šestnástky hostí, ale nenašiel kopačky spoluhráča.

51

Hostia v strede poľa pri rozohrávke domácich okamžite zdvojujú, Žilinčanom tento štýl hry súpera teraz naozaj nechutí.

50

Máme za sebou päťdesiat minút dnešného zápasu, pod Dubňom máme zatiaľ remízový stav 1:1.

49

Faul domácich v strede poľa, dopredu pôjde Skalica.

48

Hra sa prelieva zo strany na stranu, tempo je zatiaľ nižšie než v prvom polčase.

47

Do druhého polčasu nastúpili oba tímy bez zmeny v zostavách.

46

Úvodný výkop druhého polčasu patrí futbalistom Žiliny.

46

Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase máme v Žiline stav 1:1, druhý polčas sa začne približne o 19:07.

45+6

Prvý polčas sa skončil.

45+6

Ďalší pas domácich za obranu hostí, Alijagić sa k lopte tentoraz nedostal.

45+5

Žilina dala gól! Bari našiel na ľavej strane Dávida Ďuriša, ktorý úplne ideálne našiel prihrávkou v strede šestnástky hostí DENISA ALIJAGIĆA, český útočník sa pozrel na pohyb Junasa a nedal mu šancu na úspešný zákrok!

45+3

Žiline sa v samom závere prvého polčase nedarí dostať do významnejšieho tlaku.

45+2

Český kouč hostí Oulehla stále od postrannej čiary nabáda svojich hráčov k väčšej emócii a aktivite.

45+1

V prvej minúte nadstaveného času sa do šance dostal domáci Dávid Ďuriš, ktorý však nemieril presne a prekopol Junasovu bránku.

45

V prvom polčase bude hlavný rozhodca nastavovať minimálne šesť minút.

45

Žltá karta pre tím MFK Skalica (Martin Mášik).

45

z ihriska odchádza Martin Nagy, prichádza Adam Kopas.

44

Skalica dala gól! Kapitán Skalice OLIVER PODHORÍN poslal loptu do pravého dolného rohu, Belko sa vrhol do ľavej strany, hostia vedú 0:1!

43

Napokon je to žltá karta pre Tomáša Hubočana a pokutový kop pre Skalicu!

42

Celú situáciu skúma ešte systém VAR.

41

Nagy opustí trávnik žilinského štadióna na trávniku, želáme skoré uzdravenie.

40

Nagy je stále ošetrovaný na trávnik. Hubočan najskôr vyhral hlavičkový súboj o loptu s Fábrym, následne v doskoku lakťom nechcene nepríjemne trafil Martina Nagya, ktorému sa okamžite športovo ospravedlnil.

39

Po centri hostí upratal loptu do bezpečia domáci Tomáš Hubočan. Následne však ostáva ležať na trávniku hosťujúci Martin Nagy, ktorý inkasoval nepríjemný zákrok do tváre a zrútil sa s krvavým zranením na trávnik.

38

Po zákroku Hubočana budú hostí zahrávať tretí rohový kop v dnešnom zápase, tentoraz z pravej strany.

38

V Žiline sa nám znovu mohutne rozpršalo. Z diaľky sa oprel do strely Marek Fábry, ale nemieril presne.

37

Bari na ľavej strane vysunul Alijagića, ten skúsil krížnu polostrelu – poloprihrávku. Lopta však minula nielen priestor Junasovej bránky, ale aj kopačky jeho nabiehajúcich spoluhráčov.

36

Hranica prudkou prihrávkou z pravej strany nenašiel spoluhráča, odrazená lopta sa dostala ku Káčerovi, ktorého však čisto zastavil Dani Alves.

35

Žilina sa v závere prvého polčasu snaží prelomiť obranu hostí, ale tí sú v prvom polčase pozorní a výborne bránia.

34

Domáci znovu v kombinácii pred šestnástkou Skalice.

33

Dlhý center domácich za obranu hostí pre Timoteja Hranicu. Skúsený brankár Skalice Martin Junas však skvele čítal hru a loptu včas skryl do svojich rukavíc.

32

Žilina znovu v kombinácii na skalickej polovici trávnika.

31

Obrovská šanca Žiliny! Bari vysunul z ľavej strany do šance Kaprálika, ktorý však Junasa nestihol v páde prekonať, následne Denis Alijagić v dorážke neprestrelil húštinu brániacich skalických hráčov!

30

Dlhý lob z kopačky Ndjeungoueho netrafil priestor Junasovej bránky, skalický brankár však celú situáciu s prehľadom kontroloval.

30

Tretina zápasu je v Žiline za nami, pod Dubňom sme gól zatiaľ nevideli.

29

Dani Alves v tvrdom sklze zostrelil Samuela Gidiho, vyslúžil si rázny príhovor hlavného rozhodcu Kristiána Micheľa.

28

Ndjeungoue pri odkope lopte nepríjemne kopol vlastného spoluhráča Gidiho, ktorý otrasený končí na trávniku. Ndjeungoue však následne znovu mieri za postrannú čiaru, kde mu musí byť znovu ošetrená rana na hlave, ktorá opäť začala krvácať.

27

Kombinácia hostí na polovici Žiliny bola nepresná, domácim sa následne otvoril priestor na rýchly protiútok, ale Adrián Kaprálik sa cez brániaceho hráča Skalice do zakončenia nedostal.

26

Skalica v prvej polovici zápasu s vysokým pressingom, zdá sa, že toto nie je domácim hráčom úplne príjemné.

25

Dážď v Žiline sa znovu trošku upokojil.

24

Tomáš Hubočan vo vlastnej obrane doslova vytancoval Olivera Podhorína, skúsený matador v drese MŠK ukázal svoje nesporné kvality napriek vyššiemu veku.

24

Po zákroku Ndjeungoueho budú Skaličania zahrávať druhý rohový kop v dnešnom zápase.

23

Tréner hostí David Oulehla rázne od postrannej čiary rozdáva pokyny svojim hráčom.

22

Na hrote MŠK operuje mladý český útočník Denis Alijagić, ktorý má dnes premiéru v základnej zostave Žiliny v Niké lige.

21

Žilinčania kombinujú na vlastnej polovici trávnika a snažia sa otvoriť priestor v zoradenej obrane hostí.

20

Dvadsať minút zápasu je za nami, stav duelu je stále 0:0. Ndjeungoue bude pokračovať v zápase.

19

Ndjeungoue je stále za postrannou čiarou v opatere lekárov, keďže stále krváca, uvidíme či sa dnes teda ešte vráti do zápasu.

18

Belko vykopáva loptu ďaleko na polovicu súpera.

17

Na drese Ndjeungoueho je veľa krvi, ale James bude v poriadku a bude pokračovať v zápase. Musí si však vymeniť dres za čistý.

17

Matějov však pri hlavičke fauloval lakťom Jamesa Ndjeungoueho, ktorý následne ostáva otrasený na trávniku a bude potrebovať ošetrenie.

16

Šanca hostí! Center z ľavej strany smeroval do šestnástky MŠK, Matějov hlavičkoval loptu tesne vedľa pravej tyče Belkovej bránky!

15

Dlhá lopta po ľavej strane pre Dávida Ďuriša, jeho center z bránkovej čiary však končí len v bočnej sieti Junasovej bránky.

14

Káčerov center smeroval do stredu šestnástky hostí, následne hostia upratali loptu do stredu poľa.

13

Center Bariho smeroval na prednú tyč, od Fábryho sa lopta odrazila za čiaru. Bude to ďalší roh pre Žilinu.

13

Adam Krčík tečoval prihrávku na domácich hráčov na druhý rohový kop v zápase pre MŠK.

12

Domáci hráči v žltozelených dresoch znovu kombinujú na polovici súpera.

11

Máme za sebou úvodných 10 minút prvého polčasu, stav zápasu pod Dubňom je 0:0.

10

Po desiatich minútach zápasu si prvý rohový kop zahrajú aj Žilinčania. Káčer našiel prihrávkou Kaprálika, ale tomu následná prihrávka na spoluhráča nevyšla.

9

Skaličania sa po zisku lopty vyhrnuli do útoku, Fábry dostával loptu k ľavej čiare, snažil sa ju zachytiť, ale napokon sa mu to ešte na čiare nepodarilo.

9

Žilina v kombinácii v strede poľa, skalická obrana už je však zoradená pred vlastnou šestnástkou.

8

V Žiline sa rozpršalo už naozaj mohutne, hráčom teraz na trávniku veru vôbec nezávidím.

7

Bari si chcel na ľavej strane naraziť loptu s Dávidom Ďurišom, ten však jeho myšlienku neprijal dostatočne rýchlo.

6

Ďalší výpad Šošonov, tentoraz z ľavej strany, všetko však vyriešil pozorný Matej Hradecký.

5

Veľká šanca Žiliny! Hranica z pravej strany našiel prihrávkou v šestnástke hostí Adriána Kaprálika, ktorý pálil z prvej, ale minul ľavú tyč Junasovej bránky!

4

V Žiline sa krátko po začiatku zápasu znovu rozpršalo, ale priebeh zápasu či kvalitu trávniku by to nejako zvlášť ovplyvniť nemalo.

3

Obrana Žiliny však po rohu Skalice zasahovať nemusela, domáci následne získali loptu a kombinujú v strede poľa.

2

Hostia začínajú zápas odvážne, budú zahrávať prvý rohový kop v dnešnom zápase.

1

Úvodný výkop patrí futbalistom Skalice.

1

Stretnutie sa práve začalo.
Ešte pred zápasom tu máme milú udalosť, cenné dresy za 100 ligových štartov si prevezmú od majiteľa MŠK Žilina Jozefa Antošíka Adrián Kaprálik a Dávid Ďuriš.
Oba tímy pod vedením trojice rozhodcov vychádzajú na trávnik, ktorý je v Žiline pod výbornom stave.
Úvodné zostavy:

MŠK Žilina: Belko – Minárik, Hubočan, Ndjeungoue – Hranica, Gidi, Káčer (C), Bari – Kaprálik, Alijagić, D. Ďuriš.
Náhradníci: Badžgoň, Belaník – Badjie, Jaššo, Kopásek, Bile, Iľko, Sauer.
Tréner: Michal Ščasný

MFK Skalica: Junas – Krčík, Hradecky, Podhorin (C), Černek – Mášik, M. Nagy – Gaži, Alves, Matejov – Fábry.
Náhradníci: Hroššo – Ranko, Sheun, Leginus, Yao, Jibril, Kopas, Hollý.
Tréner: David Oulehla

Rozhodca: Micheľ – Štrbo, Straka.
Príjemný dobrý deň zo Žiliny, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu siedmeho kola futbalovej Niké ligy, v ktorom futbalisti MŠK Žilina privítajú na domácom štadióne hráčov MFK Skalica. Zápas sa začína o 18:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Žiline patrí v aktuálnej tabuľke našej najvyššej súťaže priebežné druhé miesto so ziskom 11 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Michala Ščasného zvíťazili v Bratislave nad Slovanom vysoko 5:0 (góly MŠK Kaprálik, Hranica, Ďuriš, 2x M. Sauer). Najlepším strelcom tímu je Mário Sauer, ktorý má na svojom konte 3 presné zásahy.

Skalici patrí v tabuľke futbalovej Niké ligy posledné 12. miesto so ziskom troch bodov. Na lavičke MFK došlo nedávno ku zmene, Pavla Majerníka nahradil český kouč David Oulehla. Skaličania v poslednom doterajšom zápase remizovali na domácom trávniku s Košicami 0:0.

Zápas sa začína o 18:00, veríme, že ho budete sledovať v našej spoločnosti.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.