Hokejová Liga mistrů

Sheffield Steelers – HC Sparta Praha

5:1

konec (2:0, 0:1, 3:0)

13.09.2024, 20:00 • Utilita Arena, Spojené Království • 3. kolo • Lucie Citterbartová

Tipsport: 4.89 4.76 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše a brzy opět na počtenou! (22:49:51)
Statistiky:
Střely – 38:78
Střely na branku – 23:46
Vyloučení – 3:8
Úspěšnost zákroků – 98%:78%
Máme dobojováno. Ačkoliv začátek závěrečné třetiny vypadal pro hosty z Prahy ještě nadějně, Sheffield ale potvrdil svůj dobrý začátek z první třetiny. V posledním dějství třetího kola této soutěže se podařilo britskému celku nastřílet tři branky, když potrestali faul jednoho ze sparťanů a následně zpečetili svou přesvědčivou výhru 5:1 dvěma góly do prázdné.

Dnešní utkání sleduje 8 798 diváků.

58:32

58:32 Marc-Olivier VALLLERAND - 5:1

58:32

Sheffield právě vstřelil branku!
Do prázdné branky pečetí výhru i MARC-OLIVIER VALLERAND, který puk se středního pásma bezpečně posílá do prázdné branky.

A sparťanská branka opět prázdná.

57:33

57:33 Dominic CORMIER - 4:1

57:33

Risk se hostům nevyplatil. Ze své obranné třetiny se prosazuje gólem do prázdné branky DOMINIC CORMIER.

56:40

Sparta hraje bez brankáře!

56:39

Oddechový čas pro tým HC Sparta Praha.

56:36

Hra progresivně zpomaluje, v pásmu se ale více drží hosté.

54:15

Po prudké střele Mašína z pokleku na pravém kruhu přichází další powerbreak.

53:10

Z kombinace zakončoval Řepík, střelou si našel betony domácího brankáře. Hra se pak přesunula na druhou stranu.

52:15

Kousal trefuje z mezikruží prudkou střelou tyč branky Sheffieldu!

51:07

Utkání se v závěrečných deseti minutách umírnilo, dlouho jsme neviděli větší šanci.

48:01

Po Formanově akci se strhla mezi ním a Huttulou menši potyčka, oba jsou posláni na dvě minuty na trestnou lavici za hrubost.

47:20

Do samostatného úniku se dostal Forman, který se v zakončení rozhodl zkusit kličku mezi betony. Střela nakonec změnila směr a jen se sklouzla po betonu Greenfielda.

5:1

Branky a nahrávky: 2. Janatuinen, 4. Juusola (Janatuinen, Cormier), 42. Leavens (Ciampini, Balmas), 58. Cormier, 59. Valllerand – 23. Najman (Hyka, Irving)

Sheffield Steelers: Greenfield (De Filippo) – Cormier, Saucerman, Huttula, Diffley, Guimond, Tansey – Balmas, Watling, Leavens – Juusola, Dowd, Vallerand – Ciampini, Simpson, Janatuinen – Shurda, Miceli, Whistle, Tremblay.
Trenér: Aaron Fox

HC Sparta Praha: Kovář (Kořenář) – Moravčík, Kemiläinen, Krejčík, Mikliš, Mašín, Irving, Tůma – Kousal, Horák, Chlapík – Hyka, Najman, Řepík – Forman, Vitouch, Salomäki – Hrabík K., Lajunen, Hrabík O.
Trenér: Pavel Gross

Rozhodčí: Sewell, Debuche – Fraley, Kisil

Diváci: 8 798

01:50 SHE 1:0 Janatuinen
02:37 SPA 2 Moravčík, podrážení
03:50 SHE 2:0 Juusola (Janatuinen, Cormier)
16:42 SHE 2 Guimond, podrážení
19:33 SPA 2+2 Mikliš, vysoká hůl+podrážení
22:18 SPA 2:1 Najman (Hyka, Irving)
30:54 SPA 2 Mašín, nedovolené bránění
32:51 SHE 5+20 OK Diffley, nedovolený zásah do hlavy nebo krku+nedovolený zásah do hlavy nebo krku
39:15 SPA 5+20 OK K.Hrabík, vražení na hrazení+vražení na hrazení
40:58 SPA 2 Mikliš, podrážení
41:40 SHE 3:1 Leavens (Ciampini, Balmas)
45:02 SHE 2 Guimond, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
48:01 SHE 2 Huttula, hrubost