2:3

po prodl. (2:0, 0:2, 0:0 - 0:1)

12.09.2024, 17:30 • Zimní stadion Soběslav • Marek Dvořák (@-)

Tipsport: 1.95 3.89 3.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Prodloužení trvalo pouze krátce. Hned z první šance se trefil Dominik Simon, který tak svému bývalému klubu uštědřil v posledním přípravném střetnutí porážku. Motor tak končí přípravu prohrou 2:3 po prodloužení s Plzní. Pro dnešek to bude vše a budu se na vás těšit u dalších Onlajnů. Hezký večer! (19:49:47)

60:19

60:19 SIMON - 2:3

60:19

Plzeň právě vstřelila branku!
A z první šance přichází rozzuzlení! DOMINIK SIMON si najel na přihrávku Rubinse a střelou do horní části branky rozhoduje. Asistence: Kristians Rubins, Adrián Holešinský.

60:05

Puk získávají hosté.

60:01

Motor byl ve třetí třetině lepším týmem a Malíka nejednou zaměstnal. Hostující brankář za svá záda, ale nepustil jediný puk, a tak se v Soběslavi bude rozhodovat v prodloužení.
Ve třetí třetině branka nepadla, a tak bude o osudu utkání rozhodovat prodloužení ve třech, které začne za pár chvil.

60:00

59:40

Zápas pomalu a jistě míří do prodloužení.

59:13

Motor se chystá na poslední útok.

58:25

Zakázané uvolnění hostů.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:41

Pech ujel hostující obraně a přihrával do dobré možnosti jednomu ze spoluhráčů, ten však pálí nad.

56:57

V útočném pásmu je pro změnu momentálně Plzeň.

56:05

Malík předvádí fantastický zákrok v leže proti jednomu z budějovických.

55:47

Další ofsajd Motoru.

54:48

Kondelíkova formace vysoko pressuje, kotouč má však stále Plzeň.

54:02

Postavení mimo hru přerušilo jinak dobrý výpad Motoru.

2:3

Branky a nahrávky: 4. Kubíček (Kondelík), 9. Koláček (Kondelík, Pech) – 22. Matýs (Rubins, Söderlund), 30. Zámorský (Kvasnička), 61. Simon (Rubins, Holešinský)

Banes Motor České Budějovice: Klouček (Strmeň) – Kachyňa, Doudera, Reilly, Vráblík, Kubíček, Pýcha, Bukač – Koláček, Kondelík, Ordoš – Kubík, Přikryl, Kovařčík – Beránek, Pech, Olesen – Valský, Toman, Chlubna
Trenér: Ladislav Čihák

HC Škoda Plzeň: Hrenák (Malík) – Zámorský, Rubins (A), Merezhko, Skok, Kvasnička, Malák, Brůna – Holešinský, Simon, Schleiss (C) – Hauser, Lev (A), Klepiš – Rohlík, Urban, Söderlund – Matýs, Mertl, Indrák
Trenér: Josef Jandač

Rozhodčí: Květoň, Ondráček – Jindra, Zíka

03:29 CEB 1:0 Kubíček (Kondelík)
06:26 PLZ 2 Matýs, příliš mnoho hráčů na ledě
08:18 CEB 2:0 Koláček (Kondelík, Pech)
13:04 CEB 2 Koláček, podrážení
19:39 CEB 2 Beránek, vysoká hůl
21:04 PLZ 2:1 Matýs (Rubins, Söderlund)