4:2

konec (0:1, 2:1, 2:0)

10.09.2024, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • Lukáš Chuchválek

Tipsport: 2.07 3.92 2.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Generálka je za námi, zápas Boleslavi s Hradcem se nakonec konat vůbec nebude, tedy za týden na počtenou už v 1. kole extraligové sezóny 2024-2025 ve ŠKOENERGO Areně proti Olomouci. (19:08:16)
Ve třetí třetině to bylo kdo s koho a za vítězstvím si šla Boleslav, jež byla v útoku dravější. Karlovy Vary v ofenzivním snažení nezaostávaly, ale po srovnání stavu na 2:2 ve druhé třetině je zrazovala až do závěru koncovka a nedokázala přidal další gól.

59:44

59:44 David DVOŘÁČEK - 4:2

59:44

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
A to je Karlovým Varům osudné, neboť se Boleslav osvobodila a DAVID DVOŘÁČEK namířil kotouč do uprázdněné branky soupeře. Je rozhodnuto. Asistence: Petr Čajka.

59:30

Mamčics s Jaksem si nahrávají u modré, výstřel ale končí na boleslavských hokejkách.

59:00

Boleslav se osvobodila z tlaku bez zakázaného uvolnění.

58:36

Hosté hrají bez brankáře, ale spíše se bojuje o puk za Furchovou bránou.

58:20

Oddechový čas pro tým HC Energie Karlovy Vary.

58:14

Znovu Janis Jaks. Tentokrát svá mířidla seřídil pořádně a dalekonosným výstřelem při zemi trefil Furchův pravý beton. Puk skončil v ochranné síti.

57:43

Janis Jaks od modré nenamířil přesně.

57:12

Eirik Salsten poslal nepříjemně zvednutý kotouč padavě na Furcha.

56:57

Hosté se zatím marně prokousávají přes urputnou boleslavskou obranu.

56:20

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
Čech – 2 min., držení.

56:20

Karlovy Vary si střihnou ještě jednu přesilovku. Signalizovanou výhodu nevyužily.

54:26

Nejprve rozjetý Rekonen namířil puk na Frodlovu vyrážečku, pak se kotouč dostal k Vojtěchovi Hradcovi, jenž zamířil na střed, ale gólman situaci zvládl.

53:51

Díky dříve odpískanému zakázanému uvolnění Boleslavi se naskytla Karlovým Varům šance na vyrovnání. Furch byl ale připraven.

4:2

Branky a nahrávky: 34. Čajka (Pyrochta, Lakatoš), 36. Lakatoš (Pyrochta, Fořt), 42. Doležal (Hradec, Buchtele), 60. Dvořáček (Čajka) – 12. Jaks (Redlih), 31. Salsten (Jaks, Mamčics)

BK Mladá Boleslav: Furch (Růžička) – Pyrochta (A), Čech, Gewiese, Lintuniemi, Jánošík (C), Pavlík – Skalický, Fořt (A), Lakatoš – Buchtele, Hradec, Doležal – Malát, Čajka, Rekonen – Dvořáček, Závora, Stránský
Trenér: Richard Král

HC Energie Karlovy Vary: Frodl (Hamalčík) – Mamčics, Jaks, Šalda, Mikyska, Moravec, Plutnar – Jiskra (A), Ilomäki (A), Beránek – Gríger, Salsten, Kružík – Čihař, Černoch (C), Sapoušek – Redlih, Šír, Koffer
Trenér: Pavel Patera

Rozhodčí: Zeliska, Šindel – Lhotský, Hnát